Treść opublikowana przez Norbas
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Myślę, że 19''. Chciałem wzór RS6 C6 ale nie ogarnę w tym roku... Coraz bardziej przekonuję się też do wzoru RS4 B7 i RS6 C5, nawet ostatnio widziałem do sprzedania ładne RS C5 w graficie na forum Ostatnio spodobały mi się te z linka http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=71657764 tylko nie wiem czy 20'' nie będzie przycierać itd
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Dzisiaj zmieniłem nakładkę na ręczny, skóra perforowana z biało-czerwoną nicią od kolegi rafi10612 ( polecam bo jakość naprawdę na wysokim poziomie ) Oprócz tego wymieniony głośniczek PDC Mały serwis : Olej, filtr oleju filtr powietrza oraz uszczelka pokrywy zaworów Mój kanał Po wymianach czas na przymiarkę felgi od kumpla 18''... wygląda ok ale to chyba jeszcze nie to ... Ogólnie to trochę koza Na koniec zadowolony pacjent
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Ładna seria Ci wyszła poza tym fajny sedanik z rzadkim kolorem. Co do dywaników to odłóż troche więcej kasy i kup ori ;-)
- B7 Crew
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No widzisz do póki sam się nie przekonasz to się nie dowiesz, więc na następny tydzień zajmę się tym. Dzięki Panowie za pomoc
-
Termostat albo czujnik temperatury
Może i da, ale tak czy siak musisz na pewno poluzować pasek i trochę się namęczyć z wyciągnięciem obudowy i termostatu. Do wymiany rozrządu też niby nie trzeba ściągać przodu jedynie ściągnąć zderzak ASO delikatnie wyjeżdża przodem i dzięki temu ma więcej miejsca do manewrowania
-
Termostat albo czujnik temperatury
Miałem podobnie. Silnik nagrzewał się maks do 70 stopni. Jak stał na wolnych to do 90. Na początek sprawdziłem błędy i okazał się czujnik. Po wymianie to samo. Jako, że miałem rozrząd do wymiany to i termostat wlecial nowy (moim zdanie rozrzad powienien byc wymieniany razem trrmostatem w V-ce). Po wymianie silnik szybko się nagrzewa oraz trzyma csly czas 90. W 2.4 i 2.8 bez ściągania paska się nie da wymienić, takie jest moje zdanie.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
OK. Silnik ostatnio słabo dogrzany to rozumiem, że przepłukać go LM engine flush ? Tak w ogóle to może to negatywnie wpłynąć na silnik? Trochę czytałem na ten temat i zdania są podzielone. Niestety nie mam nikogo znajomego co by to stosował i mógłby się jakoś wypowiedzieć w tym temacie...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jakiego oleju używacie w 2.4 v6 . Mam do wymiany olej w c5 i szukam czegoś . Auto ma przejechane 240tys i smiga na full syntetyku. Brać castrol edge Fst ll 5w30?
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Jakiego oleju używacie . Mam do wymiany olej w c5 i szukam czegoś . Auto ma przejechane 240tys i smiga na full syntetyku. Brać castrol edge Fst ll 5w30? Ogólnie pod ręką mam castrol i mobil.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Na razie znalazłem Ecu project oraz S-performance, a koło Poznania - Pachura motorsport Czytam trochę po forach i w sumie nie wiem gdzie najlepiej. Nie ukrywam, że jak ktoś mega się zna na tym to i nawet kilka stówek bym podleciał
-
skrzynia biegów problem a4 b7
Powiem Ci, że chyba bym już nie kupił używanej skrzyni lecz zregenerował starą.... Na pewno wyszło by taniej niż kupienie dwóch używanych.
-
skrzynia biegów problem a4 b7
Też może być. Odnośnie skrzyni używanych to za bardzo nie mamy gwarancji, że będzie ona sprawna
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W takim razie skuszę mimo wszystko na Valvo Przed wymianą zrobić płukanie produktem Valvo albo LM ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Super się prezentuję Będę czekał na relację bo też mam zamiar gdzieś w okolicy wrocka zrobić
-
skrzynia biegów problem a4 b7
Jak się boisz wymienić to sprawdź chociaż poziom oleju w skrzyni. Jak będzie za mało uzupełnij brak. Ewentualnie napisz do profi firmy zajmującej się serwisem skrzyń. Tak w ogóle to olej w skrzyni też się zużywa i po kilku latach traci swoje właściwości. Ja ostatnio wymieniałem olej w B5 i nic się nie dzieje. W B7 też mam zamiar.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie mam zamiar przejść z Castrola i co byście polecili. Na stronie Valvoline znalazłem, że do 1.9 TDi BRB (DPF) mogę wlać SynPower Xtreme Xl-III C3 5w30. Ktoś używa tego oleju u siebie? Jest coś lepszego czy ten jest wystarczająco dobry ?
-
skrzynia biegów problem a4 b7
Jaką skrzynie włożyłeś 5 czy 6 ? Ja mam 6-cio biegową i 1 wchodzi ciężko przy redukcji i tylko wtedy jak jest zimno... Przy zmianie skrzyni olej wymieniałeś
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czyli na wiosnę wyjdzie w co się zbroiłeś przez zimę Program masz zamiar robić czy ten temat odpuszczasz ?
- B7 Crew
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Zabrać się za to raz, a porządnie Dobrze, że obyło się bez większych szkód
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Już myślałem, że trzeba jakieś konkretne boczki szukać do tego Co do foteli to fajnie, że masz elektrykę. Teraz znaleźć sportowe fotele lub jakieś Recarosy W przyszłości podłączyć pamięć pod fotele i będzie mega
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Towar mega sam tego szukam Jakie boczki potrzebujesz do ich montażu, do standardowych nie podejdą ?
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
We wnęce koła zapasowego masz nalepkę z kodami no chyba, że masz książkę serwisową to tam też znajdziesz nalepkę z kodami Potem wpisz sobie w tą stronkę http://www.audiklub.org/wyposazenie.html Powodzenia