Treść opublikowana przez aborygen
-
Polecane opony letnie
Witam. Dzięki julo23. Czytałem o tych oponkach ale najlepiej zapytać kogoś kto ma i wie jak się zachowują. Prawdopodobnie jutro będę je zamawiał jak nic ciekawszego nie będzie i w sobotę przekładka felg i opon na letnie. Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam. Jeździ ktoś na oponach VREDESTEIN Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y ? Jestem zainteresowany kupnem całego kpl i chciałbym uzyskać opinię osób które śmigają na tych oponach. Pozdrawiam
-
[ALL] Opony 18" - co wybrać?
witam. też się zastanawiam nad nexenami. z mojej strony prawdopodobnie padnie na wzór n3000 pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam ponownie. Słyszałem że nexeny to rozsądny wybór pomiędzy jakością a ceną. Oglądałem i znalazłem kilka typów, jakie polecacie: Nexen N9000 225/40R18 92Y (mój typ ze względu na wzór bieżnika ale nie ma ich w kraju i mogą zamówić ale nie wiedzą z jaka datą prod. tzn. mogą przyjść z datą 2009r) Nexen N3000 225/40R18 92Y Nexen N6000 225/40R18 92Y Nexen N8000 225/40R18 92Y
-
Polecane opony letnie
Niop fele są ok Napiszcie jakie opony tzn. jaka firma jest ok dla spokojnej jazdy bez szaleństwa. Przedział cenowy 300 do 500 zł/szt
-
Polecane opony letnie
Witam. Zima się powoli kończy więc zaczynam przymiarki do zamiany opon na letnie. Felgi które kupiłem to asa bbs gt2 18" i do tych felg a w szczególności do autka a4 b6. Mam na uwadze oponki 225/40 lub 235/40. Proszę o info jakie firmy są ok, stosunek ceny do jakości. Pozdrawiam
-
dekor 1nk - jak zakończyć
Witam forumowiczów. Mam pytanie dotyczące zakończenia dekoru od strony kierowcy a mianowicie : wersja którą miałem przed wymianą - z lewej strony jest mały dekor soul (nad pokrętłem świateł) i jest on zakończony ok tzn ma wywinięcie i zakrywa bok - jak wchodzisz nie widzisz szczeliny pomiędzy dekorem a deską. Kupiłem dekory 1nk i są super ale ten mały dekor nie ma tego wywinięcia i jest na prosto - jak wchodzisz do autka to niestety widać szczelinę. Jak zakryć tą szczelinę ? Może ktoś przerabiał ten mały problemik? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Witam. Fele zamówione padło na ASA BBS 18" i jutro do mnie jadą. Teraz czas na oponki. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Jazda z tym profilem ok na naszych szatańskich drogach ??
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Witam. Prawdopodobnie kupię felgi asa bbs z linku: http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-audi-mercedes-i2115589313.html I teraz rodzi się pytanie czy: przy obniżonych sprężynach i dodanych dystansach nic nie będzie obcierać itp ? Jakie najlepiej kupić opony 225 lub 235 /40 czy może 45 ? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
felgi ciąg dalszy: mam do wyboru coś takiego: http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-rs4-style-a3-a4-a6-a8-i2114958128.html lub http://allegro.pl/asa-bbs-17-5x112-audi-vw-merc-i2082517637.html ma ktoś coś podobnego ??
-
[B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
no to teraz wbiliście mi szpilkę czyli obstawiam na 215/45/R17 (małe odchyłki od rzeczywistej prędkości) lub (po długim namyśle) 225/45/R17 hmmm ciężka sprawa
-
[B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
to nie wielka różnica, myślałem że większa będzie teraz mam 205 na 16" i wydaje mi się że 215 to max ale jak piszesz 205 obecnie jest spoko
-
[B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
Witam. Chciałbym zapytać zorientowanych w temacie jakie jest ewentualne przekłamanie licznika jeżeli założę do b6ki opony w roz. 215/45/R17 ? Nie chcę zakładać 225 lub 235 bo to chyba nie na nasze koleiny. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
autko na wiosnę będzie na niższych sprężynach więc spoko ale nie wiedziałem że 215 nie halo dajcie więcej info pozdrawiam
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
witam dokładnie nie wiem myślę że 1200 zeta wiem że nie kupie za to cud firmowych ale do normalnej jazdy nie wyścigowej powinno wystarczyć. myślałem jeszcze o takim rozwiązaniu : Nankang NS-2 215/45R17 91V opinie ma raczej dobre - wiadomo że nie wszystkim spasują pozdro
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
Witam. Nadszedł czas na kupno fel 17ek i opon letnich do kpl. Mam pytanie dla posiadaczy i użytkowników opon : Sunny SN3800 215/45R17 91W XL jakie są w użytkowaniu na suchej i mokrej nawierzchni, hamowanie itp. Pozdrawiam
-
[B7 BRE] Felgi made in Itali
Witam. Felgi jak felgi - będziesz miał pecha to kupisz oryginalne uszkodzone. Kolega kupił do paska chińczyki i jest zadowolony. Kupisz na alle z gwarancją od 1 roku do 3 lat i masz nówki a nie używki porysowane lub zajechane na polu. I chyba najważniejszy punkt programu czyli - nie każdemu podobają się oryginalne fele audi. Ja też przymierzam się do fel i prawdopodobnie alle lub coś z momo itp. Pozdro
-
[B6 AWX] Jakie radio do b6ki concert, chorus ??
Witam. Aktualnie zakończyłem projekt wymiany radia na 2 din. Kupiłem symphony 3 - gra super :> Efekt końcowy naprawdę super. Dziękuje wszystkim za informacje oraz porady.
-
[B6 AWX] Jaki objaw zatarcia łożyska klimatyzacji ?
Dokładnie, Jutro muszę do mechanika podjechać i wtedy zobaczę na 100% co jest nie tak ale dźwięk jest naprawdę wkurzający. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Jaki objaw zatarcia łożyska klimatyzacji ?
Witam. Obecnie nie mam radia w samochodzie i słyszę dziwne dźwięki coś jakby tarcie przy dodawaniu gazu. Jak puszcze gaz jest cicho. Natomiast jak załączyłem klimatyzację to w/w dźwięku nie ma lub jak dla mnie jest już niesłyszalny. Czy jest to już objaw zatarcia łożyska klimy czy jeszcze coś innego ? Pozdrawiam sprzedaż bez uprawnien
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
jeżeli chodzi o ori używki to tylko coś z takiego wzoru: http://moto.allegro.pl/felgi-audi-17-s-line-a4-a6-a8-passat-i2035635277.html ale to wszystko dopiero jak sprzedam oponki 16"
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
tak, mam upatrzony jeden typ ale dostać go w dobrym stanie graniczy z cudem - przeważnie wyglądają tak jakby ktoś jeździł po polu
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
jasne, albo nowe, albo używki ori np. http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-q5-wzor-r8-i2040117841.html cena +- 1500 zł
-
[B6 AWX] Felgi z allegro ...?
Witam. Mam pytanie do osób z forum które miało doświadczenie, kupili lub są posiadaczami felg aluminiowych kupionych na allegro - jakie są, czy opłaca się kupić tzn. cena/jakość. Pozdrawiam