Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. kiedyś sie zastanawiałem jak tu przekombinować żeby szyby można łatwo odciemnić (rozjaśnić w razie w) i tylko rorety mi przyszły do głowy, nie wiem jakby to sie miało na przednich bocznych ale dałoby zrobić otwory w boczkach tak samo jak z tyłu żeby wyjeżdżały jak szyba elektrycznie. są takie twarde rolety do kupienia - gdzieś to widziałem
  2. i w zimę zimny łokieć walisz
  3. Cześć fan, no słonko daje Dzin Dobry MiLejdi
  4. o żesz ty - kurde koty nam pozdychają Co tam panie słychać ? Kiedy parapetówa
  5. nie jestem pewien na 100 ale 15" jak założysz z ET Mniejszym niż 42 (ori) to może ci fela o zaciska obcierać ja mam 16" teraz i już tam jaest mało miejsca a co dopiero na 15" Nochyba że zestaw 15" + dystanse 10-15mm poza tym na 15" drewniano będzie wyglądać bierz najlepiej 17" chyba przestawienie taksometru nie kosztuje więcej niż pincet PeeLeNów
  6. Cześć ekipa - ide jakąś kawe zmontować bo takiego trampka w paszczu mam że szok. a tak poza tym to widze przez roletę że piękny dzień dzisiaj :gwizdanie:
  7. :gwizdanie:
  8. dobra to ja sie umywam - narta panowie i panie
  9. ten kolo w minucie 2:30 wygląda jakby sie dusiłł :polew:
  10. ostatni i też spadam na końcu jest koniec
  11. dobre dobre odpowiem filmikiem http://www.youtube.com/watch?v=jdMEQNk2D-s :polew: o kurfa poległemm :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie:
  12. dobre dobre odpowiem filmikiem http://www.youtube.com/watch?v=jdMEQNk2D-s
  13. o godz. 00:00 ide spać bo jutro rano pobudka o 11:00
  14. smacznego ....
  15. tylko już nie frytki :gwizdanie: fante [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą i do tego zasmażka :kox: i polane kisielem i zasmażka z cukrem :polew: masz fantazje żeby chińczyka zjadać o 23:50 w polsce :polew:
  16. fanta siii tylko nie cole....murzyni w niej nogi moczą.... :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  17. tylko już nie frytki :gwizdanie: fante [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą i do tego zasmażka :kox:
  18. Dobra decyzja - ja już z Malutką tańczyłem i powiem ci że dobra jest w te klocki
  19. zostaw - zwijanie to robota świstaka
  20. Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie: Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek. Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: Ty to sie pojawiasz i znikasz jak ten kolo z MIASTECZKA TWIN PEAKS
  21. wzruszyłem się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.