Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry na wieczór w mnie w bałaganie właśnie zacząl śnieg padać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem łatwa, będe leżeć jak worek ziemniaków :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ziomy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
GG już nie modne teraz sie gada na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś ty taki "normalny"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj malcik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kufa w polsce macie śnieg w szwecji gófno - biało to tu było ostatnio chyba z 3 lata temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________mła idzie aasiu bo jutro do pracy rano, nie to co wy - do 10 bedzieta spać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już czałkiem nieżła gromadka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo dobrze płacą - za 4 niedziele mam dodatkowo 1400pln więc czemu nie itak niema nic do roboty - w domu se odpoczne wystarczająco
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam do roboty miłego dnia ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z okna bałaganu prawdziwe 20 metrów do morza - chyba zacznę wycieczki organizować na wakacje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas też tylko mróz na minusie jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rok temu o tej porze to nie dało rady postać wysłać tyle było pisane ale cóż Nikus zakochany, Madas zakochany, Młody zakochany, Musa zakochany, Fan zakochany, Pepin zakochany, Vario zakochany, Piechol zakochany,Deszcz zakochany a ty nadal nie ....... :decayed: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:48_________________________________________________musa to nie widziałem od czasów piły chyba, a nieeeeee ostatnio dostawczakiem pyry woził na spota hyhy ja tu przynajmniej zaglądam co jakis czas odczytać 2 str. postów [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ehhh - ta dzisiejsza młodzież kurde sam ze sobą gadam coś ze mną nie teges
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
potwierdze słowa zegarmistrza - używamy w firmie tylko niebieskich bosch i te stare miały metalowe główki przez to były bardziej wytrzymałe, nowe 18V już raz po serwisie. ogólnie te baterie litowo-jonowe długo trzymają ale główki do doopy. polecam do półprofi roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wątek poznański umiera [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:36_________________________________________________ale czekajta już niedługo wracam - sie tym zajmnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co robita w ten piękny wieczór ? co tu tya cicho he
-
jakiego dostawce internetu wybrac???
obecnie neo 1Mb, jestem teraz na etapie podpisywania umowy z netią na gniazdku TP, na dzień dzisiejszy netia i orange troche prowadzą przed TP (lepsze promocje) netia z telefonem 2Mb - 55,75zł + 45 za tel orange 2Mb - 54zł + 37 za stacjonarny + 20-30 na komórkę tp 2Mb - 70,5zł + tel 55zł ceny średnie na dzień 20 listopad - wtedy sprawdzałem cenniki, obowiązuje w mniejszych miastach w większych miastach ceny niższe nawet o połowe za transfery wyższe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bezśniegową, w południe było 4 st na plusie teraz jest 2,1 na + ogólnie zimny wiatr od morza oziębia powietrze a u was ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja planuje w piątek rano o 10 być w domu i wyciągać bagaże,prom już mam zabukowany ! a kiedy te party u ciebie w końcu ? w środe czy sobote bo może sie załapie jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas tak średnio - przynajmniej od czasu do czasu słońce wyglądnie zza chmur
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:kox: :decayed: :no: :decayed: ehh czuje sie szczeniakiem tero- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja między świętami a sylwkiem też sie pisze, lub cały styczeń też mam wolny - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00