Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. x men na polsacie leci
  2. a wojewódzki dziad już sie zakręcił :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________lete spac [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________Egzamin na prawko: - Skrzyżowanie równorzędne. Skręca pan w lewo. Z prawej jedzie ciężarówka, z lewej karetka a z naprzeciwka nadjeżdża tramwaj. Kogo pan przepuszcza. - Motocyklistę - Jakiego k$%wa motocyklistę? Skąd pan wziął motocyklistę?! - A ch#j wie skąd oni się biorą...
  3. Adaś jak tam twój interes
  4. nic sie nie działo od odbiadu nikusia ?? nieprawdopodobne
  5. duluki zrobiłeś fure już ??
  6. co tu za szydera idzie ze mnie [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 20:20_________________________________________________tak na poważnie, FIS mi pokazał z trasy na spota starą dwójką 5,8 ale całą drogę na tempomacie przy 120km/h ale nie chciałem wam już przykrości robić to spalanie w profilu jest po wyjechaniu całego zbiornika na autostradzie w niemczech z prędkością 130-150km/h cały czas na tempomacie ofkors
  7. dobry pany ! a tak apropos to teraz jak do SE jechałem to w całym kraju psów jak mrówków było - aż dziw że nie dostałem tiketa z niespodzanką
  8. browar + kolacja + forum
  9. fantastic odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    pod koniec grudnia pewnie spota nie będzie ale w styczniu do turcji wpadne na spota
  10. jasne ! BART-S hamował swojego multitronika hamują ośki i quattro wejdz na ich stronę z 1 postu lub zadzwoń do Wojtka (nr na stronie)
  11. Adaś mnie olej, + wszystkie filtry prócz paliwowego wyszły 240 filtr paliwa sie zmienia co 90k w 1.8T bo jest jakiś specjalny z regulatorem ciśnienia - cena ASO 170pln u ciebie może być podobnie [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 01:24_________________________________________________Nikuś dzięki kurna za uratowanie doopska w kryzysowej sytuacji - pogadamy jak wrócę ja dopiero dobił do szwecji -2 godz opóźnienia przez sztorm na morzu - kapitan musiał zwolnić bo tak krypa prawie się rozpadała
  12. dorezaj wkrętakiem je równo chociaż bo mandacik załapieszlub nawet mogą ci dowód skroić
  13. pomyślimy - narazie w poznaniu [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:20_________________________________________________no nic ja się zbieram powoli 3-maj się Adamie
  14. panowie ja tu widzę że tworzy się nowa grupa - okolice wielkopolski jest duże prawdopodobieństwo że niedługo z Bart-Sem i ze mną na czele stworzymy drugą taką ekipę jak Poznańska !!![br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________ we srode skoro świt piękny kawalerze także już mało czasu zostało - a nawet nic nie zostało bo jutro pakowanko, ostatnie domknięcie różnych spraw i wioooo
  15. ooo witam sąsiada ładnie to tak sie ukrywać :gwizdanie:
  16. ja mam xp home na desk-u i viśta home na lapku narazie nie narzekam ani na jedno ani drugie ale jak tak słucham waszych opinii to chętnie bym się przestawił celem sprawdzenia
  17. no mi głównie o te trasy chodzi kreski to sie robi raz na ruski rok ale w trasie byłoby miło mieć dodatkowy power
  18. no już od dłuższego czasu sie zastanawiam czy tylko soft czy coś więcej i jak narazie nie dostałem odp. no ni moge sie zdecydować :gwizdanie:
  19. a reszta co tak cicho siedzi ?? nie wstydźta sie napiszta cuś [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:33_________________________________________________mcm00 jak było na spocie działo się coś ciekawego ??
  20. dobrze gadasz !! ja chyba też sie będe umywał już bo jutro jade do WAWy na szkolenie na cały weekend
  21. wystarczyłoby mi 190Ps 280-300NM [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________ młoda damo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.