Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema teraz my
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
[B5 ADP] Problem z uruchamianiem silnika
to sprawdź i wykasuj błędy i spróbuj ponownie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł joł joł let it go ! :yeah:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a so ? ale cytat zrobiłem - koń by sie uśmiał :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to po Bukowinie :gwizdanie: adaś przeterminowany alchochol sprzedawałeś i nikuś sie struł okropnie :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zara Madas wpadnie - szef wszystkich cfaniaków i wam da popalić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokladnie... reszta ma jakies "ciche" dni :gwizdanie: :gwizdanie: ciekawe czy z forum czy ze sobą ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz Ci mowilem ze albo sie nie ma :gwizdanie: nie Ciebie witałem, spadaj cze piechol :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zauważyliście że my tu sie tylko w tym wątku witamy od rana do wieczora :polew:
-
[B5 ADP] Problem z uruchamianiem silnika
gaśnie ci kontrolka od imobilizera ?
-
[ALL B6] Felgi 17 do mojego A4 B6 (sedan) - co wybrać?
mam podobny wzór tylko że moje są grafitowe i na seryjnym zawiasie - tak wyglądają na aucie nie wiem czy w B6 będa pasować - zależy od koloru.[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:12_________________________________________________ja teraz sie zbliżam do zakupu nowych felg i robie sobie VT - virtual tuning na aucie. -polecam każdemu, jest jakieś wyobrażenie jak fele będą wyglądać
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?
2 lata temu kupiłem 16" fele za kwotę 1350zł z przesyłką od kolesia z allegro który ma nick Alucenter i do tej pory jeżdzę na nich, w zimie używam stalowek, też miałybyć plastelina a jednak...... - jak będziesz dbał i omijał dzury to troche ci pochodzą, zamiast włoskich wybrałbym niemieckie jakieś, w przedziale 1600-1800 -jak już panowie pisali wcześniej: zmejluj się ze sprzedawcą i zapytaj czy w zestawie sa pierścienie centrujące i ew. śruby
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)
na 6" felge to można max chyba opone o szerokości 195 założyć więc będzie wyglądała jak taczka. -bierz zdecydowanie 7,5"- [B5 AFN] Mam inne przewody klimy (zdjęcie)
a nie masz czasem urządzenia które się nazywa ogrzewanie postojowe :gwizdanie: tam dochodzi inny zestaw węży- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno cie nie byyło Variotek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
są też plusy - jak sie wejdzie po pół dnia niebycia na forum to tylko 3 posty do przeczytania zamiast 20 stron- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiatał- [ALL B5] Gasną światła drogowe
specjalny preparat do styków elektr. lub w oststeczności WD40 - też zadziała jeśli nie to manetka na all.... za jakieś 50-70zł już znajdziesz- Jaką masz tapetę ?
:polew: :decayed: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: żeby nie było OT mam taką tapetę jak ostatnia fotka z mojego podpisu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem bardziej za 17" teraz niż za 18" powiedzmy 70% do 30% 18-naski mają większy lans będzie -30 lub -35- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam się [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:56_________________________________________________robie mały VT właśnie dokładam felgi różne - może coś polecicie. Wybór 17" lub 18"[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:02_________________________________________________[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:11_________________________________________________halo dziewczyny..... spicie już ? - [ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)