Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. w urzędzie komunikacji - no wiesz tam gdzie dają ci dowód rejestracyjny i kartę pojazdu spoko dobra wiem że już późno i mózgownice nie pracują [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:52_________________________________________________ w stanach zjednoczonych i wielkiej brytani? w urzędzie skarbowym i urzędzie komunikacji ale tam gdzie ty napisałeś też same barany :decayed: :polew:
  2. B6 a tak BTW, w US i UK pracuje stado baranów - 3 godz. zajęło mi przerejestrowanie na mnie
  3. :shocked: chłopaki M jest chory ! pomóżcie mu macie bliżej ![br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ zindobry panu [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________zarejestrowałem dzisiaj swoją nową laskę
  4. ja w poz. to panie jak będzie ciepło to w tym tyg. jeszcze sie pojawie
  5. wydy.many panie byłem jak koń po łesternie :gwizdanie: wbrew pozorom takie latanie z pasażerką męczy. za duża ekypa była nas - nie chcieli wracać. Teraz na spota przylete też
  6. fiufiu ale żeśta dymu narobiły dziewuchy jak leci ?
  7. :hi: :gwizdanie:
  8. można wklejać fotki - tu masz instrukcje http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27936.0.html;highlight=jak+wkleja%C4%87+zdj%C4%99cia na farenhaity to troche mało, musiałoby zawyżać conajmniej o 32 st. F
  9. a co Ty tam będziesz robił ..... Pozdrów moją mamę mam lot bezpośredni do 3miasta - z mamą nie będe się widział
  10. lece zobaczyć co tam na pomorzu słychać - ma wolne miejsce, mogę zabrać
  11. chyba że nie masz pod ręką to może być łycha :gwizdanie: kolacja jak znalazł przy niedzieli
  12. :> no bez przesady ale do pedałów sięgasz chyba jeśli tak to nie jest tak źle [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 19:14_________________________________________________ a gdzie on Nie Nikusia tylko jego przyjaciela Bronka sam właśnie siorbie ......
  13. na kolacje to polecam najlepszego przyjaciela człowieka (czyt. Nikusia )
  14. jaksjemasz Adaś
  15. na kolacje ?
  16. niema sprawy - pozwolimy ci postawić na spocie po faworku :gwizdanie: albo 2
  17. niema sprawy - pozwolimy ci postawić na spocie
  18. no patrzcie jaką se konwersacje zapodali malutka a ty kiedy na spocie bedziesz co ?? co tam słychać kibole ?
  19. porażka bmw :gwizdanie:
  20. dobry wystartowali już
  21. a może trzeba zrobić adaptację lub kalibracje czujnika
  22. zdrastwujcie -no musze przyznać że fajnie tam było na torze PEPIN -ogólnie całą sobote zaliczam do udanych, szkoda tylko że wieczorem nie dałem rady do tego kina ale to już moje zgrzybiałe golenie nie dały rady
  23. Witajcie wszyscy którzy nie śpicie :siema:
  24. ile wygrałeś ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.