Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
naprawdę?! :wink4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 15:59_________________________________________________fantastic czemu marzena nie wchodzi na forum? :gwizdanie: nie wiem, może sie wstydzi ? zara zapytam jak z pokoju zwierzeń wyjde
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Pana* *aż sie boje pisać, kolego :shocked: no Bartas jak z czymś wyjedzie to ale spoko - myśle że możecie już przejść na TY - pierwsze lody już złamane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja miałem biały te kororowe to prywatne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nówki ręczniki białe takie amerykańskie coby było czy sprawdzać stan oleju w silniku :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a bo kurcze troche interesy muszę nadgonić Adaś cały dochód na bukowinę poszedł to teraz trza nadgonić geldów na następny zlot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lans to lans niektorzy zmeniaja na 17tki a niektorzy na 15tki żabka a Ty na jakich się wozisz latem Musashi ja też wole 17-nastki z jędrnymi ...... ciałkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a nie będziecie na spocie w niedziele ? bo byś mi dała na spocie- zaoszczędzi się na wysyłce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mADAS co to za piękna pani na twój widok aż sie zmoczyła :polew:
-
[ALL B5] Poproszę o wyjaśnienie różnic.
H&R SPRINGS, BILLISTEIN SHOCKS, FULL BUSHING KIT mi to pachnie dystansami na kołach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :decayed: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin ja bym wziął 2 szt.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już wstałem Zindobry
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie wiem jak tam reszta kraju ale w WLKP strasznie ślisko dziś było - uważajciee na drogach !!
-
Dobrzy chiptunerzy
tutaj jest wykres przykładowego silnika 110 tdi, czy może mi ktoś powiedzieć czy ten wykres jest dobry czy nie ? czy nie jest on czasem zbyt "ostry" pytam bo chce mieć odniesienie do swojego w przyszłości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz spi. Mienczaaaaak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol a ty jeszcze nie śpisz czy już nie śpisz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 01:18_________________________________________________ i jak bylo? a mogło być, fajną muze dostałem Yani zna ktoś - po prostu rewelacja [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 00:35_________________________________________________no dobra ide spac jak nikogo nie ma, dobranoc Dobranoc jak tam panie zakładanie gratów poszło ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak - wogóle nie chce przyjąć w punkcie bez kartona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry paniom i panom Ma ktoś was może karton od dekodera polsatu DSB-S305G Potrzebuje pożyczyć żeby wysłać na gwarancję bo mój się spalił przed weekendem a karton zaginął w akcji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia Marzena taka nawalona była że dopiero wstała niedawno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pet3r ja to cie chłopoku jeszcze na oczy nie widziałem - mógłbyś wpaśc na spota i dać zwąchać ese przy okazji :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szkoda że tak porno było proszę hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas na to mówią trzech króli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piatek od 20:00 sie zaczynal strzalem ze sliwowicy aaaaaa to strzał pamiętam :decayed: potem już nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Musashi to walił tańca jak koleś z klubu GOGO Jaki gril czy mnie coś pominęło :?: ja lece do Barta-S zwąchać te manipulacje co tam zakłada narta pany