Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. Hyhy na żywo troche bardziej chwiejny , Nikuś dzięki za stopa do Bukowiny gdyby nie ty to nie wiem czy bym tam trafił
  2. torcik widoczek z okna śmietanka piątkowe party Julka - jedna z kilku najmłodszych uczesniczek reszta później
  3. z tego co wiem to grubo poniżej 8 ale niech się chłopaki wypowiedzą , chyba już czas zmienić podpis :gwizdanie:
  4. to jutro znaczy dzisiaj wpadne graty obwąchać jak wstanę rano ok. 12.00 hyhy
  5. Bartas mogłeś gadać wcześniej - ja wiozłem towar do domu - szteropaka bym ci sprezentował
  6. ja to w miarę możliwości piękny kawalerze - do 15.04 moge co tydzień sie spocić
  7. no to ja 3 sie melduję, rozpakowany już i czekamy na resztę - Adaś miło było cie poznać Sławeq gratulacje kolorku :gwizdanie:
  8. hopaki jusz łusmą pijemy .......... litrówkę..........................w 3-ech :gwizdanie:
  9. My dochodzimy jeden po drugim na zmiane żeby smutno ci tam panie nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________wiesz assistance to także dbanie o stan psychiczny :gwizdanie:
  10. hmmm... sam siebie pozdrawiasz? pozdrawiam tych co nie pojechali sorry, ja chyba jakiś pijany jestem przeczytałem "dla" zamiast "od" :gwizdanie: dziękujemy i grzecznie tam :nabijasie: [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 17:46_________________________________________________ raczej nie będzie :>
  11. nikt sie nie upalil a takie rzeczy no no no :> nie upalił ale żółty śnieg już był ................ w pokojach :decayed:
  12. a nie wiem taki jeden sobie rysowal na moim aucie... no niezłego fiufiufiu.... narysowała
  13. kto my że niby ? :gwizdanie: Macie pozdrowienia od Madasa
  14. nie ma za co ! polecamy się
  15. żałujcie że was nie ma koniska, przednia impreza jest, zajedwabiste widoczki, super ekipa itp.
  16. dzindobry no widze że sami twardziele zostali na forum czyli ja :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 00:14_________________________________________________pobudka
  17. No to ja też już spadam -czymajta się
  18. tez zmykam... trzeba sie troche kimnac... [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________do zobaczenia jednym jutro innym po weekendzie Nikuś jakby co to ja w jedną strone mogę cie poratować - z powrotem to nie licz na mnie bo bede Do zobaczenia za 7h
  19. Poziu po którym piwie jesteś :gwizdanie: bo riterki ci się plątają sory...ze złości mi się źle wbiło :naughty: to na kogo (czyt. którą ) tak się wpieniłeś
  20. branoc panie
  21. Poziu po którym piwie jesteś :gwizdanie: bo riterki ci się plątają
  22. hej Fan[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________a chyba cie dzis widzialem jechałes moze koło 14.30 w strone winograd niestety to nie ja - może wczoraj mnie widziałeś bo sie panoszyłem po poznaniu z niejakim M i M i K i laskami M
  23. Niedawno też o to samo pytałem - podobno wgrywają gotowce. Nie byłem jeszcze na rozmowie - myśle że ok maja będe chciał wgrać wirusa też, kontaktowałem się mejlowo i odpisali tylko żeby dać znać 3 dni wcześniej kiedy chcesz przyjechać
  24. haj ! jak się macie ziomalowie - może ktoś coś szybko powie joł joł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.