Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
a ja dzis pije wode z moimi kiolegami pozdro allkoholikom a co z jutrem bedziecie na wyscigach na lubelskiej?
-
Spoty Olsztyńskie
doberek
-
Spoty Olsztyńskie
niom , dziękóweczka pany za spocika -audiczki i tak żądziły dziśiaj pod skrzyżowaniem ,pozdro dla tych co nie byli
-
Spoty Olsztyńskie
moze na piechotkę to i bro strzelimy ?
-
Spoty Olsztyńskie
pany strasznie leje dzisiaj -moja propozycja na spota to garaż pod carefurem co wy na to? -jestem otwarty na inne propozycje spocika pozdro pany
-
Spoty Olsztyńskie
Załeczeq spoksik , tego kwiatu to pół światu nie ta to bedzie inna -nie wolno sie poddawac a jesli chodzi o kase to najlepszy sposób jaki znam zeby poznac czy leci na kase to zaprosic ja na jakieś żarełko do miasta i popatrzec czy bedzie miała chęc zapłacic za siebie jeśli tak to sprawa jasna a jesli nie to wiadomo ze kasaka świeci w oczki pozdro i 3m sie
-
Spoty Olsztyńskie
ja na spot sie wstawie
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie tak brawo Taktus :>
-
Spoty Olsztyńskie
co jak tam kajaki ?
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś nie gadaj Adrianus trzymał fason do końca
-
Spoty Olsztyńskie
ale za to świetnie tańczysz no i piesni patriotyczne też CI niezle wychodzą -ja po przebudzeniu tez 0,8 miałem więc było niezle- na lotnisku Załeczka spotkałem ,nawet naszą koszulkę miał na sobie
-
Spoty Olsztyńskie
no niezły ten spocik -prawda smalczyku ? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ok pierwsza kolejka moja
-
Spoty Olsztyńskie
nie mam kasy wiec musze jeszcze do sciany płaczu podejść i ją wziąć wiec jesli chcecie to na kanta podjedzcie pod rast tam poczekam jesli nie problem?
-
Spoty Olsztyńskie
ja dopiero weszłem do chaty to co jest coś dziś?
-
Spoty Olsztyńskie
mi obojetnie gdzie ale musimy sie okreslic gdzie bediemy spożywać ten zacny płyn
-
Spoty Olsztyńskie
jest fajnie chłopaki -lumpów brak to po pierwsze , jest ogródek od strony rolnika ( widok na ul pstrowskiego i znajomi was nie rozpoznaja bo odległośc spora od szosy )mozna palic kwiatko i w pubie w razie deszczu i na zewnatrz, szefostwo starszawe ale qool zawsze uśmiechnięci i konkretni -luzik jest jest sala z telewizorkiem w razie deszczu mozna pooglądac cosik ciekawego zazwyczaj sportowy kanał leci, na dole przy toaletach bilard stoi ale to nie jest czas na bilardzika chyba, obok jest sala dla palących 2 ławy mniej wiecej na 8 osób ,obok wyjscie na zaewnątrz i gry hazardowe typu jednoręki bandyta muza leci , w raziew jakbyscie zgłodnieli to obok restauracja chinska i mozna sobie przyniesc do pubu te żarełko, sklep całodobowy z alkoholem i fajkami tez jest. Nie upieram sie przy tym akurat pubie ale chciałem aby wszystkim było w miare blisko ,to tylko propozycja :>
-
Spoty Olsztyńskie
Alibi ? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
to co widzimy sie 2 lipca na spocie piwnym ? or NOT?
-
Spoty Olsztyńskie
bry
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
Art. 90. 1. Prawo jazdy otrzymuje osoba, jeżeli: osiągnęła wymagany dla danej kategorii wiek; uzyskała orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem, o ile jest ono wymagane; odbyła wymagane dla danej kategorii szkolenie; zdała z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy wymagany dla danej kategorii. przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez co najmniej 185 dni w każdym roku kalendarzowym ze względu na swoje więzi osobiste lub zawodowe albo przedstawi zaświadczenie, że studiuje od co najmniej sześciu miesięcy. 2. Wymagany dla danej kategorii wiek wynosi: 16 lat - dla kategorii A1, B1 lub T; (uchylony); 18 lat - dla kategorii A, B, B+E, C, C+E, C1 lub C1+E; 21 lat - dla kategorii D, D+E, D1 lub D1+E, z zastrzeżeniem ust. 4. 3. Osoba, która nie ukończyła 18 lat, może uzyskać prawo jazdy kategorii A1, B1 lub T za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. 4. Wymagany wiek do uzyskania prawa jazdy kategorii D lub D1 przez żołnierza zasadniczej służby wojskowej posiadającego prawo jazdy kategorii B wynosi 19 lat. 5. Dodatkowym warunkiem uzyskania prawa jazdy: dla kategorii C, C1, D lub D1 - jest spełnienie wymagań, o których mowa w ust. 1 pkt 3 i 4, określonych dla prawa jazdy kategorii B; dla kategorii B+E, C+E, C1+E, D+E lub D1+E - jest spełnienie wymagań, o których mowa w ust. 1 pkt 3 i 4, określonych odpowiednio dla praw jazdy kategorii B, C, C1, D lub D1. wiec to chyba nie mandacik [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:43_________________________________________________chyba ze to z tego -taryfikator punktów karnych B. Nieprawidłowe zachowanie się kierujących wobec pieszych 01 Omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym art. 97, 90 albo 86 § 1 lub 2 k.w. art. 26 ust. 3 pkt 2 p.r.d. 10 02 Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi art. 97, 90 albo 86 § 1 lub 2 k.w. art. 26 ust. 3 pkt 1 p.r.d. 9 03 Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu art. 90 albo 86 § 1 lub 2 k.w. art. 26 ust. 1 p.r.d. 8 04 Nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża pojazd art. 90 albo 86 § 1 lub 2 k.w. art. 26 ust. 2 p.r.d. 8 05 Niezatrzymanie pojazdu w razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego oznaczenia, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności poruszania się w celu umożliwienia jej przejścia art. 90 albo 86 § 1 lub 2 k.w. art. 26 ust. 7 p.r.d. 8 06 Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu podczas cofania art. 90 lub 86 k.w. art. 23 ust. 1 pkt 3 p.r.d. http://www.autocentrum.pl/paliosiena/mandat/punkty.htm
-
Spoty Olsztyńskie
ja własnie szukam czegos na lipiec około 1-1,5 tygodnia pobytu gdzies nad wodą -macie jakies ciekawe miejsca?
-
Spoty Olsztyńskie
duzo ludzi w stegnie?
-
Spoty Olsztyńskie
no wiesz , nałozyło sie pare imprez -imieniny matki ,urodziny i imieniny brata rodzonego oraz jego dziołchy i tak od środy lece na rezerwie teraz przyjdzie odchorowac biednej watrobie