Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
myślisz o czymś Dibo
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
Jak poważnie o tym myślisz to wrzuć temat na forum czy będą inni chętni bo kilka osób też ma na to ochotę i taniej by można kupić no własnie się zastanawiam, mam znajomego w US i może bym coś przykombinował, macie jakąś aukcję do tego ebay czy cos??
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
do Twojego kolorku, szary będzie elegancko wyglądał
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no to chyba będę przekładał swoje na anglika+ szkło, bo mnie zaczęło denerwować że nie są pod tym samym kątem, a i stare lusterko się szybciej sprzeda
-
Znaczenie ET Felgi
ET48, z dystansem będzie miodzio, poczytaj dobrzę wątek a dowiesz się wszystkiego
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
się wie, się zna fakt faktem te ledy co Ma Nosb, wyglądają kosa, a te przyciemniane jeszcze lepiej
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
i zostawiłeś angielski trójkąt?? gdzie kupowałeś szkła i jakie??
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
2 mam tak u siebie i jest eleganck, bez kółek jakoś łyso, a ze wszystkim to za dużo tego na tej klapie
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
Dibo zaliczasz tam moją czy jescze nie , bo Twoja napewno EOT
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
własnie to już przerobiłem i założyłem trójnik tak że do każdego sprysku jest taki sam wąż i dalej d*pa, myślę że jest nieszczelny i to może być przyczyną
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
W woli wyjasnienia podkladka jest miedzy glowica silnika a wtryskiem. tą podkładkę trzeba wymieniać, czy jak?? czym to sprawdzić i skorygować??
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
Chodzi o ciśnieni czy coś, czy tylko założyc i gra? wiem że gdy wymienia się końcówki trzeba jechać do pompiarza. a jak jest z całymi wtryskami, przymierzam się do zmiany programu i wcześniej chciałem wymienić wtryski, z góry dzieki za wszelkie informacje
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
no czekam na efekty EOT
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
i jak się ten gwint spisuje??? ja w weekend zakładam Weitec -40mm, i mam pytanie, czy orginalny amortyzator ze sprezyną jest niższy od Utwardzanego?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
zajawkowicz , rezaj rezaj
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
pjngwjn montuj te lampki i będzie kosa
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
to po co moncisz halo do starego zderzaka, ja bym zaczekał na pakiet od eSy i wtedy rezał
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
no autko się odmładza o pare latek
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
też o tym myślałem, teraz jest na Allegro za 50 zł także rwać okazję, ale dolot z przodu i tak by styknął , SoMeS, no to może FMIC sobie odrazu zapodasz
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
ale ja chcę za zwykłę lampy a nie na halo :gwizdanie:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
elegancko to wygląda, ja też mam już zrobione, tylko prwy sprysk mi coś nie chula, chyba ma jakąś nieszczelność , będę musiał to jeszcze wybadac- [ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
no to przyjrzyj się dobrze , to tak zwany SMIC, chyba że masz przerobiny na FMIC- [ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
ze stanów powiadasz :gwizdanie: , to dobrze się składa, a jaka by była cena, orientuje się ktoś- [B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
SoMeS daj spokój bo zaniedługo wszystcy będą takimi samymi odpicowanymi furkami jeździć - [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp