Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. myślisz o czymś Dibo
  2. Jak poważnie o tym myślisz to wrzuć temat na forum czy będą inni chętni bo kilka osób też ma na to ochotę i taniej by można kupić no własnie się zastanawiam, mam znajomego w US i może bym coś przykombinował, macie jakąś aukcję do tego ebay czy cos??
  3. do Twojego kolorku, szary będzie elegancko wyglądał
  4. no to chyba będę przekładał swoje na anglika+ szkło, bo mnie zaczęło denerwować że nie są pod tym samym kątem, a i stare lusterko się szybciej sprzeda
  5. ET48, z dystansem będzie miodzio, poczytaj dobrzę wątek a dowiesz się wszystkiego
  6. się wie, się zna fakt faktem te ledy co Ma Nosb, wyglądają kosa, a te przyciemniane jeszcze lepiej
  7. i zostawiłeś angielski trójkąt?? gdzie kupowałeś szkła i jakie??
  8. 2 mam tak u siebie i jest eleganck, bez kółek jakoś łyso, a ze wszystkim to za dużo tego na tej klapie
  9. Dibo zaliczasz tam moją czy jescze nie , bo Twoja napewno EOT
  10. własnie to już przerobiłem i założyłem trójnik tak że do każdego sprysku jest taki sam wąż i dalej d*pa, myślę że jest nieszczelny i to może być przyczyną
  11. W woli wyjasnienia podkladka jest miedzy glowica silnika a wtryskiem. tą podkładkę trzeba wymieniać, czy jak?? czym to sprawdzić i skorygować??
  12. Chodzi o ciśnieni czy coś, czy tylko założyc i gra? wiem że gdy wymienia się końcówki trzeba jechać do pompiarza. a jak jest z całymi wtryskami, przymierzam się do zmiany programu i wcześniej chciałem wymienić wtryski, z góry dzieki za wszelkie informacje
  13. i jak się ten gwint spisuje??? ja w weekend zakładam Weitec -40mm, i mam pytanie, czy orginalny amortyzator ze sprezyną jest niższy od Utwardzanego?
  14. zajawkowicz , rezaj rezaj
  15. pjngwjn montuj te lampki i będzie kosa
  16. to po co moncisz halo do starego zderzaka, ja bym zaczekał na pakiet od eSy i wtedy rezał
  17. no autko się odmładza o pare latek
  18. też o tym myślałem, teraz jest na Allegro za 50 zł także rwać okazję, ale dolot z przodu i tak by styknął , SoMeS, no to może FMIC sobie odrazu zapodasz
  19. ale ja chcę za zwykłę lampy a nie na halo :gwizdanie:
  20. elegancko to wygląda, ja też mam już zrobione, tylko prwy sprysk mi coś nie chula, chyba ma jakąś nieszczelność , będę musiał to jeszcze wybadac
  21. no to przyjrzyj się dobrze , to tak zwany SMIC, chyba że masz przerobiny na FMIC
  22. ze stanów powiadasz :gwizdanie: , to dobrze się składa, a jaka by była cena, orientuje się ktoś
  23. SoMeS daj spokój bo zaniedługo wszystcy będą takimi samymi odpicowanymi furkami jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.