Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
no w piątek widziałem już błotniki i maska się suszyły, jutro do gościa dzwonie to bede wiedział na kiedy będzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to najzyklejszy lakier w spreyu do plastików i jechana, ja takim potraktowałem ramkę grilla od RS4 i jest miódKowi fotki będą jak odbiorę auto od lakiernika..., i jak smiga furka na nowej suszarce...
-
[B5 1Z] A4 TDi
ten sam gościu co spawał mi zderzak objechał mim kratki wkoło takim cieniutkim plastikiem siedzi miodzio , ja nie wycinałem wszystkich żeberek tylko je lekko podciąłem żeby się siatka bardziej schowała, ale myślę że jak wytniesz wszystkie t nic sie nie stanie(mówię oczywiście tylko o poziomych) a ty chcesz zostawić tą dokładkę zderzaka w czerni??? bo ja maluje wszystkie pod kolor auta
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja oddałem auto do lakiernika także mam problem z głowy, moge się go dopytać czym on to robił :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
zrobisz... mi sie nie chcialo i jak usłyszałem ze 40zł to stwierdziłem że szkoda mojego czasu, on też mi tam wspawał kawałek plastiku i wyprofilował do kształtu zderzaka, teraz tylko podszlifować uzupełnić dziurki i zamalować
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja tez mam podcietą pod hak tylko u mnie hak zostaje bo sie przydaje, a wydech ma mi gościu cofnąć bez cięcia jak się uda, bo jak utnie i pospawa to może to zacząć korodować, a otwór na rurkę zawiozłem do gościa od spawania plastiku 40zł i dziury niema, teraz lakiernik ma mi to podszpachlować i ma być , jak wyjdzie napiszę Ci jak odbiore furkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
no niestety nie ori, ale i tak są kozackie, podobają mi się mega , nie moge sie doczekać kiedy odbiorę auto i pozakładam graty
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak tylko odbiore auto to zabieram sie za zakładanie nowych gratów w tym tego: :gwizdanie: 8J18
-
[B5 AGB] S4 Sedan -> RS4 Sedan
Tyl ma od S4 po lifcie, wygląda kox
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
zależy co kto lubi, ja bym się chyba nie odważył, jeździłem kumpla bravem, -80/-60, tragedii nie ma ale krawezniki jakieś wysokie , fura się prezentuje i ten silniczek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co pokaże co???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to chłopaki proszę nie pokazujcie
-
[B5 1Z] A4 TDi
auto już się maluje, także w następnym tygodniu powinno być już u mnie, zakładam lampy robię elektrykę, zakładam zbiornik do sprysków, potem zawieszka malowanie zacisków, i zakładam koła, na początku maja powinienem mieć furkę złożoną [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:10_________________________________________________przyszedł zbiorniczek, już założona pompka do sprysków czekam jeszcze na alusy
-
[B5 1Z] Mam trzy syreny
ja też mam dwie pewnie tak było ORI
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mamy tu jakieś koleżanki....
-
[ALL B5] Odnowienie uchwytów w drzwiach
no zobaczymy jak to będzie wyglądać bo mnie też zaczyna denerwować ten złażący lakier, Plastuch napisz np. po miesiącu jak to wygląda, czy się zdziera ten lakier, czy trzyma
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
zabieraj się zabieraj, ja odrezam furkę zobaczymy się na spocie a ty taką serią przyjedziesz , (żart oczywiście) , ostatnie fotki za***iste ładna trumna, czasami żałuje że nie trafiła się czarna ;(, a z tymi feleami to mnie wrobiłeś wchodzę w Twój wątek a tam MAM 7, juz myślałem że kupiłeś
-
[B5 1Z] A4 TDi
spoko już Cię zapisałem, zaczynamy prawdopodobnie od połowy, lub pod koniec maja, jak będzie 10 osób, to dzwonię do Dynosoftu
-
[B5 1Z] A4 TDi
już nad tym pracuje http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowy_chip_w_dynosofcie_dynosoft_katowice-t76114.0.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
spokojnie dopiero auto oddałem do malowania, pod koniec tygodnia powinienem go mieć, także się chyba za to zabiorę ale najpierw, muszę założyć zawias, a potem będę czyścił środek, to auto i tak będzie stało to się za to wezmę [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 20:00_________________________________________________Nowy zakup w końcu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=588234616 no i teraz będzie pryskało
-
[B5 1Z] A4 TDi
miałem kupić wczoraj, ale dobrze że nie kupiłem bo bym z kasą nie wydolił, malowanie troszkę mnie skrobnie, no i te felgi, ale cały czas mam je na oku, chcę kupić całe 0,205, bo więcej niż 130 na turbince od 1Z raczej nie wyciagne, i nie ma sensu ładować większych [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 23:15_________________________________________________Nowy zakup http://moto.allegro.pl/item593799010_zestaw_do_malowania_zaciskow_hamulcowych_najtanie.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
aż tak popularny to nie... 18", a wzór równie popularny co RS6, popatrz na ostatnie wypowiedzi Jerza w Twoim wątku
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Dokładnie dokładnie, Nosb szykuj tą sesje bo szkoda żeby zabrakło twojej fury w kalendarzu
-
[B5 1Z] A4 TDi
jadę po nie w sobotę to na wieczór pewnie bedą fotki, rozmiar ostatnio dość popularny na forum , a wzorek też dość popularny, oblukany ale mi się podoba