Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. witam panowie w ostatniej ankiecie głosowałem na 22maja, jednak w tej już nie , zapomniałem że moja kobieta ma urodzinki właśnie w piątek i nie ma szans na pojawienie się na spocie, ale 6 czerwca nadal aktualny
  2. ale tak jest jak motujesz HID, a kolega Endriuu, montował ori xenony na Żarnku D2S
  3. podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P
  4. ta sama kupa, mi się tam wogóle te ramki nie podobają
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html
  6. ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest , cena 80zł do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? 30pln :gwizdanie: kto reza spryski niech rwie okazje http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html
  7. no pierwsze fotki już są 18" na starym zawieszeniu ładny allroad wyszedł http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23400.0.html
  8. nie ma na nic czasu niestety , szkoła i praca elegancko wypełniają mi czas , ale do następnego tygodnia będzie ogarnięty... chociaż miałbym auto to i tak bym jutro nie dał rady, bo mam szkołe a po szkole idę na robotę
  9. zawieszkę montuje w sobotę dopiero, i jeszcze instalacje pod spryski muszę dokończyć, no i nie mam tej oponki Dunlopa, tak to już jest git... dzisiaj miał dziewiczy rejs po malowaniu
  10. mówisz że stare mapy ma
  11. tylko że one wystają sporo poza opbrys auta, i wygląda to średnio, wiem bo mam takie tylko chrom
  12. ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest , cena 80zł
  13. ja głosowałem na 22 także się zjawie , postoje sobie pod MD, , ten piątek bez szans ale na czerwcowym będę lelus_DT i jak RNS-E???
  14. ooo no prosze to teraz z otwartymi szybami jeździ co by wszyscy widzieli , dobra ja spadam, trzymcie się pany
  15. nowa furka to się musi przylansować
  16. czyli Ty zjechałeś do bazy a lelus_dt dalej robi objazd miasta
  17. no a myślisz że ten jeden głos na 22maja to czyj , w ten piątek nie ma szans szkoła mnie trzyma
  18. Jerzu nawet ni gadaj że spot w ten piątek
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to znaczy sesyjka bedzie jak wszystko ogarnę, narazie szukam opon, i auto siedzi na 15" także szału niema :gwizdanie:
  20. na następny spot się chyba wyrobię :gwizdanie:
  21. slepy odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    no tak ale mi się nigdy nic tanio nie trafiło to myślałem że jakieś sposoby na to macie ten grill tani bo pęknięty miałeś oddawać dokładkę do spawania to i ta ramkę Ci gosciu spawnie w cenie , jak tylko to jest jego wadą to cena jest
  22. aha, myślałem że jakiś dalszy wypad
  23. no i gruboo kolega pojechał, robiłeś czy kupowałeś gotowca? :gwizdanie:
  24. jak to drogo... spryski 80zł zbiornik 100zł pompka 60zł i pare inny duperelek, jak dla mnie cena znośna...tym bardziej że to ori graty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.