Treść opublikowana przez slepy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam panowie w ostatniej ankiecie głosowałem na 22maja, jednak w tej już nie , zapomniałem że moja kobieta ma urodzinki właśnie w piątek i nie ma szans na pojawienie się na spocie, ale 6 czerwca nadal aktualny
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
ale tak jest jak motujesz HID, a kolega Endriuu, montował ori xenony na Żarnku D2S
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
ta sama kupa, mi się tam wogóle te ramki nie podobają
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest , cena 80zł do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? 30pln :gwizdanie: kto reza spryski niech rwie okazje http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no pierwsze fotki już są 18" na starym zawieszeniu ładny allroad wyszedł http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23400.0.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie ma na nic czasu niestety , szkoła i praca elegancko wypełniają mi czas , ale do następnego tygodnia będzie ogarnięty... chociaż miałbym auto to i tak bym jutro nie dał rady, bo mam szkołe a po szkole idę na robotę
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zawieszkę montuje w sobotę dopiero, i jeszcze instalacje pod spryski muszę dokończyć, no i nie mam tej oponki Dunlopa, tak to już jest git... dzisiaj miał dziewiczy rejs po malowaniu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mówisz że stare mapy ma
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
tylko że one wystają sporo poza opbrys auta, i wygląda to średnio, wiem bo mam takie tylko chrom
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest , cena 80zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja głosowałem na 22 także się zjawie , postoje sobie pod MD, , ten piątek bez szans ale na czerwcowym będę lelus_DT i jak RNS-E???
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ooo no prosze to teraz z otwartymi szybami jeździ co by wszyscy widzieli , dobra ja spadam, trzymcie się pany
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nowa furka to się musi przylansować
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czyli Ty zjechałeś do bazy a lelus_dt dalej robi objazd miasta
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sii
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no a myślisz że ten jeden głos na 22maja to czyj , w ten piątek nie ma szans szkoła mnie trzyma
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jerzu nawet ni gadaj że spot w ten piątek
-
[B5 1Z] A4 TDi
to znaczy sesyjka bedzie jak wszystko ogarnę, narazie szukam opon, i auto siedzi na 15" także szału niema :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
na następny spot się chyba wyrobię :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
no tak ale mi się nigdy nic tanio nie trafiło to myślałem że jakieś sposoby na to macie ten grill tani bo pęknięty miałeś oddawać dokładkę do spawania to i ta ramkę Ci gosciu spawnie w cenie , jak tylko to jest jego wadą to cena jest
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
aha, myślałem że jakiś dalszy wypad
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
no i gruboo kolega pojechał, robiłeś czy kupowałeś gotowca? :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
jak to drogo... spryski 80zł zbiornik 100zł pompka 60zł i pare inny duperelek, jak dla mnie cena znośna...tym bardziej że to ori graty