Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bingo
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kupowałeś te ORi czy też uniwersalne?? Doszedł nowy zakup, kto zgadnie co :gwizdanie:, Jerzu Ty się nie liczysz
  3. zapodaj poliftowy grillek bo ten troszkę nie pasuje teraz do przodu.. no i lampki tył od polifta
  4. kupiłeś zbiornik na 2 pompki?? poliftowy 4,5 litra?
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie ja o nich myślę ale pierwsze to kasa, a drugie to mam już gotowe kratki z przedliftu i trzebabyłoby je znów rezać, a za spawanie już 70zł zapłaciłem potrzebuję uszczelkę o przekroju U, spotkał się ktoś lub ma jakieś namiary?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________furka jutro ląduje w lakiernika, halogeny będą chyba schowane za kratkami :gwizdanie:, siatex jest zbyt cienki i gdybym wyciął dziurę na halogen to by się nie miał czego trzymać, a przez to że jest cienki nie ogranicza, światła z halogenu, zrobiłem go tak że ma z 6cm regulacji przód tył, także może w przyszłości wyrezam siatex, choć bardziej jestem nastawiony na to iż w przyszłości kupię Ori halogeny, w dobrej cenie ( tylko muszą się jakieś oszczędności uzbierać )
  6. wpadłbym w końcu wpadł ale jutro oddaje w ręcę lakiernika, i niech się dzieje co chce, na 17 napewno nie wyrobie, ale na majowego powinienem
  7. ok dzieki wielkie
  8. no ale przecież pierwsza fotka jest aktualna , czyli na 19" od RSa
  9. i nie robiłeś poprawki programu po zmianie wtrysków :gwizdanie:
  10. kolego wtryski wymieniałeś całe czy tylko końcówki?
  11. zwykły sprey do zderzaków czarna satyna, nałożyłem 3 warstwy i jest miodzio
  12. allegro wszystkie zaczepy dobre tylko ramka pryśnięta na czarny połysk i trochę już pokiereszowany ten lakier był, ale wziąłem papierek wodny 800 i dawaj do gołego plastkiku, potem sprey do plastiku czarna satyna i jest tak jak sobie zaplanowałem, auto będę miał złożone najwcześniej pod koniec następnego tygodnia to wstawie zdjęcia jak wyglądaja kratki na aucie :gwizdanie:
  13. Topor to czekam , no i kombinuj z tymi progami s4 EOT Kowi turbninka na miejscu jak autko śmiga, no pochwal się
  14. ja dałem za grill 240zł z przesyłką :gwizdanie:, + 15zł za sprey do malowania ramki , a zderzak mam Ori , tylko teraz dorezałem do niego spryski i modzę halogeny
  15. ja mam grill ORI RS4 kratki mam zrobione wszystkie tylko jeszcze będę boczne wycinał pod halogeny , a co do tej siatki ABS to mam takie samo podejście :gwizdanie:
  16. nie mów mu niemów bo też zacznie rezać
  17. no własnie i taki malutkie, jakbym miał te kratki od RS4, to byłby kolega Cypek80 znalazł jeszcze coś takiego http://www.allegro.pl/item581012667_siatka_tuningowa_srebrna_abs_plastik_900x250.html grubsze plasterki ale nadal malutkie oczko , jedynie Ori RS4 dają radę, choć te moje nawet mi się podobają, tylko maluje je jeszcze na czarną satynę, bo narazie się świecą jak... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 12:20_________________________________________________ żeberka przyciąłem tylko o 1 cm tak żeby siatex się schował fotka jest od zewnątrz, co z grillem?
  18. Jerzu ze wszystkim na bierząco , robiłem i zrobiłem, myślałem o Ori kratkach z RS4, już nawet kupiłem ale jak się okazało gościu sprzedał je w sklepie poza allegro, , no u kupiłem siatex ala RS4, no i wygląda to tak: sorki pomyliłem linki tu masz fotkę kratki środkowej
  19. zależy jak trafisz, na allegro od 200-500zł, ja kupiłem za 238zł z przesyłką
  20. no to chyba że tak wtedy kierunki Clear , te ori polifty bardziej mi się podbają od tych czarnych także dobrze zrobiłeś zamieniając, grill bez znaczka , kup od RS4 albo S4 i wtedy go na czarno , moj czeka na montaż RS4 z czarną ramką
  21. własnie na takie poluje, i mam chyba taki sam kolorek , ładnie się prezentuje, jak już masz ciemne lampy, to kierunki boczne też kup dymione
  22. te fele co masz obecnie to są 18" :gwizdanie:
  23. aż tak źle na 18"
  24. chyba nie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=607984345

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.