Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. , spytaj się sprzedawcy skąd te fele pochodzą , jak włochy albo china to sobie odrazu odpuść, zresztą widać że takie jakieś plastikowe są
  2. przecież chip to chip a właściciele Bmw płacą takimi samymi pieniędzmi jak właściciele Audi Na DynoDay do Compotów przyjechały auta chyba 5 różnych marek (Audi , Seat , VW , Opel , Mitsubishi....) no przecież program robiąindywidualnie pod każde autko, wiecej nie widzę różnicy BMW czy Audi
  3. a to można mieć takie które nie świecą na pomarańczowo
  4. no to jak będą jacyś chetni na katowice, PAtrox a jest możliwość zrobienia grupówki w jakimś przyszłym terminie, bo narazie licho na katowice, a może bym zorganizował paru kumpli i na maj byśmy się umawiali, powiedzmy :gwizdanie:
  5. ha nawet nie zwróciłęm uwagi , tu masz 17 tylko że to są MAMy, a te co pokazałeś to jakaś podróba http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=595308588
  6. wszytko fajnie, tylko że to plastelina, a pozaty te wzóry nie bedą zbyt efektownie wyglądać na 17" minimum 18" do tych wzorów
  7. jak w temacie, zna ktoś tą markę warto w nie zainwestować cena kusi niezmiernie, widziałęm że kolega Vario-tech też się nad nimi zastanawiał ale nie znalazłem nic o jakości felg link http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=598172677 no i oczywiście dystans do tego
  8. ale masz tą grubą , bo pytałem u mnie w mieścinie i mówią że są tylko te ciękie wkręcane od spodu
  9. ja chcę taką :slina:, nawet bez tej dokładki
  10. czaki jak już wrócisz , to napisz mi czy nie miałbyś odbojów do zderzaka przed liftem, a najlepiej samą tą śrubę do regulowania wysokości zderzaka panowie szukam listew przyprogowych na drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie chodzi o takie coś http://allegro.pl/item578624789_audi_a4_combi_listwa_progowa_lewa.html
  11. witam, a o czyich rodzićów CI chodzi , masz jakiś biznes
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie przesadzajmy , to ma być tylko troszku poprawiona seria
  13. grupówka obejmuje DYNOSOFT Katowice?? bodo wrocka trochę daleko
  14. aha to już wiem wszystko nie musisz pisać na priv;), no dobra cena ja ostatnio widziałęm na alle... komplet fotele z kanapą za 460 chyba, tylko że do kombii, czym to się wogóle rózni??
  15. komplecik, napisz na priva ile Cie wyszły :gwizdanie:
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no zobaczymy co z furką będzie, jak się nie wyrobie na Tarnowskiego, to może zawitam
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja bym szukał ORI RS4 tylko środkowych, u mnie by takie były gdyby nie ta akcja z allegro, do wyrezania zostały mi już tylko halogeny, jutro zamawiam zbiornik sprysków, i w przyszłym tygodniu montaż, a po świetach auto ląduje u lakiernika, zostaną wykonane wszystki prace o których pisałem, + wycięcie kata, i skrócenie wydechu, następnie elektryk, wiązki pod spryski i halogeny montaż lampek po lifcie i zmiana żarników na H7 tylko jeszcze myślę nad barwą, no i zawieszka, jak się uda to w ostatni piątek kwietnia zawitam na spocie w tarnowie
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dość fajne nie widziałem tego jak kupowałem swoją ale i tak plaster za mały, no ale to ABS, tylko cena powala, do mnie 2 takie jak nic, a za tą cenę miałem dwie środkowe ORI :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:25_________________________________________________ja mam kratki już zrobione, ale przy ORi plastrze z grilla są malutkie :gwizdanie:, no i siatex ma bardziej podłużny kształt, ale ja całe kratki jeszcze maluje na czarno, także w zderzaku nie będą się tak rzucać w oczy [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:27_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:32_________________________________________________pełen rozmiar
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kupiłem z tej aukcji http://moto.allegro.pl/item567093979_siatka_tuningowa_aluminiowa_czarna_lakierowana.html numer N44, największy plaster miodu dostępny na allegro, w chwili gdy kupowałem, nie wygląda źle, tylko ja malnę ją jeszcze czarną satyną, bo się świeci jak psu.... :gwizdanie:
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak robił jeden kolega z forum, ja mam inny patent, kupiłem siatex plaster miodu z allegro, i wspawuje mi go gościu do tych ori kratek, mam grill RS4 i chciałęm żeby kratki mi pasowały, a halogeny zobaczę jak to zrobię, najprawdobodobniej wytnę dokładnie dziury w siatce i bedzie [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:17_________________________________________________projekt "tył" na półmetku (clean ass) , jeszcze tylko malowanie czarna ramka w grillu RS jest no i zawieszka już czeka na montaż większe zdjęcia po kliknięciu miniatur w pierwszym poście
  21. założyłem halogeny i trochę teraz zasłania IC, ale może jakoś to bardzo nie wpłynie na pracę silnika lewy???
  22. wiecej napewno nie bedzie bo musiałbym wymieniać turbulum a to już większa kasa, wykombinuje chyba jakiś dolot na ORI Intercooler, i zastosuje nadkole od eSki, i chyba bedzie dobrze :gwizdanie:
  23. to wiem tylko, chodzi mi o to czy czepiają się za wystający bieżnik, czy naprzykład o bok opony też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.