Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no właśnie ale jakby trzeba było to kompletować po zwykłych pieniądzach, zaczynając od zera, to by sie troszkę nazbierało ;(
  2. a mnie tam bardziej denerwują te szare wstawki w boczkach drzwi, masz skórzane, czy bedziesz coś kombinował , zmień to bo nie pasuje , ale oprócz tego furka jest kox...
  3. a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi , i wyszło 300zł, także tragedii nie ma
  4. gdzi byłeś na przerwie
  5. daj dokładne numery tych przekaźników
  6. jak zwykle coś mało ludzi na ten wątek zagląda...
  7. tak a potem sprzedaż że od eSki w atrakcyjnej cenie Nie o to chodzi żeby sprzedać i na tym zarobić. Tymbardziej kogoś oszukując i wprowadzając w błąd Najważniejsza jest satysfakcja z wyrezania czegoś takiego Dibo to był żart przecież :gwizdanie:, grill wyszedł elegancko ale i tak wole RSa
  8. a ja się zastanawiałem czy bedzie mi czarno niebieskie wnętrzez S4 pasować do zielonego, a tu proszę jak pieknie czerwony z niebieskim pasuje
  9. tak a potem sprzedaż że od eSki w atrakcyjnej cenie
  10. dokładnie tak jak kolega pisze ja narazie zrezygnowałem z halogenów...ale może kiedyś
  11. z przodu wygląda jak miś panda , czaki22 ciekaw jestem co ludzie muszą mieć pod kopułką żeby takie coś zrobić
  12. ok czekam jeszcze na info od łukasza, i czy ten zestaw bedzie odpowiedni do zielonego lakieru, autko jest po polerce, i chciałbym utrzymać ten efekt jak najdłużej
  13. a wyglada elegancko gratuluje roboty, niezły efekt
  14. Witam Łukaszu zastanawiam się nad tym zestawem znalazłem wszystko oprócz czerwonej pozycji, nie ma tego na meguiars.pl, mogę zastosować jakiś inny środek a jak tak to jaki??
  15. wyglad prawie jak od eSy , gadaj szybko jak to wyrezałeś bo elegancko wyglada
  16. Jerzu co to ma znaczyć to ja felg szukam podsyłam Ci linki, a Ty koła masz na aucie i nic nie piszesz... ładny kozak na tej feldze, nie chesz się zamienić
  17. NOSB, rezaj ten grill bo ten polift nie pasuje teraz :gwizdanie:, a te koła , robią robotę
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mam nadzieje że tak będzie kolego znalazłem jeszcze ostatnią fotkę przed oddaniem furki do lakiernika, ze wstepną przymiarką gratów :wink4 Furka już odebrana i graty na aucie... przód
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzisiaj moja mama dowioziła sruby od zderzaka bo zpomniałem dać lakiernikowi, także furka się już składa , jeszcze polerka, i myślę że jutro góra w czwartek bede mial auto, to wrzucę jakieś fotki
  20. w następnym tygodniu powinien być już złożony także zapraszam, do mnie będziesz pierwszy
  21. no to kombinuj , bo ja już mam :gwizdanie:, teraz czekam na Ciebie
  22. masz już fele i się nie chwalisz , dawaj te fele
  23. a nie prawda ja mam składane , ale czy przypasuje to nie wiem, a też bym się chętnie dowiedział bo dużo kompletów jest własnie za avanta
  24. siatexa w tym rozmiarze na allegro nie znajdziesz sprawdzałem ja kupiłem 1cm/3cm, i jest troche maławy, jedynie jakby jakiś z absu znaleźć albo Ori krakti od RSa, ale ostatnio na allegro ich nie widzę
  25. tak jak mówi DIBO grill od RSa najlepiej w czerni i jest , NOSB z forum miał rezać grill bez znaczka, z ORI kratki RSowej, ale nie wiem czy już go zrobił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.