Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. mało czasu, robię tylko po pracy, a w weekendy szkołą, a ostatnio pogoda też nie zachęca ;(
  2. no dokładnie, ale już opanowałem sytuacje, kable na miejscu głośniczki wpasowane w tylnia półkę, jutro po robocie a przed szkołą() kończę i zakładam tapicerki bagażnika i tylnią kanapę, w następnym tygodniu paszczę się nad drzwiami
  3. oj tak oj tak , czekam na oponkę :gwizdanie:, w następnym tygodniu fela na aucie, a zawiasik już siedzi , teraz ogarniam audio, w samochodzi mam tylko przednie fotele
  4. posiadacze Audi mają dzień dziecka całe życie Witam
  5. ja myślę o oklejeniu głownych świateł :gwizdanie:, ale wtedy miałbym niebieskich na sobie co chwila
  6. wrzuc hida i oklej zoltym albo zostaw hida, nie rzezb z niebeiskim bo to kopa bedzie z policji jestes ?? :gwizdanie: :> jak juz to lekko takim blekitnym ale tez mi sie wydaje nietrafione EDIT wlasnie przyszla folia poka fotki, poka a hidy, ciemne szyby itd... też mam legalnie ? ale niebieskie światełko ewidentnie przyciąga niebieskich panów
  7. macie jakiś link do tej folii, Ive za***iście te halogenki się prezentują, a koło kozak
  8. jakbys kiedyś wymieniał foteliki na skórę, to wal do mnie ze starymi bo szukam kubełków, z takim wzorkiem , furka wygląda elegancko
  9. ja mam Weiteci od Avanta, i wydaje mi się że przód mam wyżej, (chyba że musi się ułożyć ) i nie wiem czemu tak jest myślałem że tył będzie troszkę wyzęj co by mi nie przeszkadzało, no a przód
  10. przekręć go w drugą stronę i nie powinien przeszkadzać
  11. i oto mi własnie chodzi, taka ładna seria AWX, żeby wyszła
  12. szukaj w dziale moja A4, tam jest tego dość duz o i napewno coś znajdziesz, chociaż z samym tyłem nie będzie rewelacji
  13. własnie, właśnie, ale jak koledze się podobają to i tak je zostawi, ET35 będzie ładnie wyglądać , i bez problemu pasować do A4, ja kupiłem 18" od gościa który miał je założone na pasku własnie i pasują elegancko
  14. co tu taka Cisza dzisiaj :gwizdanie:
  15. chyba że na zimę
  16. będziemy myśleć Danielu , ale to chyba na przyszły sezon
  17. nie 22 czerwca robię, w moim podpisie jest link do grupówki , tylko chce się wcześniej rozeznać, zeby potem nie było problemów wielkie dzięki jutro dzwonię do gościa dopytać sie o te wtryski, i będę zamawiał prawdopodobnie
  18. , kolega mrogal ostatnio ogarniał ten temat
  19. Potrzebne będą dystanse bo obciera. 10 mm wystarczy myślę że wystarczające, no chyba ze 13mm
  20. wydaje mi się że program, kolego widzę że jesteś z okolic co weekend jestem w lipnicy, może zrobimy jakiś mini spot
  21. coś na styl Nosba, za***iście wyglądają :gwizdanie:, u mnie zostaja takie jak są, bo to jedyny chromik, oprócz OOOO jaki pozostał na aucie
  22. jeszcze muszę zewnątrz skończyć, i w końcu furkę umyć, a wnętrze za jakiś czas :gwizdanie:, ale o tym u mnie w wątku serio EOT
  23. , za jakiś czas narazie muszę uregulować budżet, i troszkę kasy w końcu odłożyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.