Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no :gwizdanie:, może być różnie
  2. masz mój kom na priv, jak bedziesz jechał następnym razem to się ustawimy
  3. a ty co taki :gwizdanie:
  4. Panowie jeśli nie Photomatix, to co Photoshop??? :gwizdanie:
  5. czaki pisz jaki kolor podłokietnika i cena na priv
  6. za te pieniądze nie fajny :gwizdanie:, za niedużo więcej masz nóweczkę, trzeba szukać okazji
  7. ja mam w bochni dobrego gościa malował moje auto i wyszło miodzio , jak coś to pisz
  8. jeden post wyżej kolega piszę że o głębokości 80mm nie dało mu się uphać a te BM własnie mają taką głebokość montażu,
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no jestem w trakcie spawania klatki, i szukam jakichś dobrych kubłów
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ostatnio jechałem z kumplem seatem toledo II, no i kupiłem na allegro przycisk otwierania klapki wlewu paliwa, rozebrałem go i jestem w trakcie malowania samego przcisku tak aby był cały czarny , potem go umieszczę w jakimś dogodnym miejscu, i będzie miodzio, kiedy chcesz spryskujesz, nie uzależniając tego od sprysków reflektorów foteliki jutro doczekają się prania, wykładzinka prawdopodobnie też, no i biorę się za okablowanie autka, wygłuszenie i montaż głośników [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:58_________________________________________________dzisiaj auto rozebrane jeszcze bardziej, okablowanie już ułożone, teraz jeszcze tylko montaż głośników, fotele i podłoga wyprane elegancko , jutro montuje środek spowrotem, a tymczasem nowy zakup :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item634257509_aluminiowe_naklejki_na_dekielki_audi_12cm_mam.html
  11. ja bym te fele w chromie też zmienił, ale malowanko wyszło miodzio, kolorek no i to lustro, bajerka , jedno co mi się nie podoba, to ta ori kierowniczka w środku, masz już jakąś na oku :gwizdanie:
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie, nie gościu miał takie założone w pasku, ale są już zerowe także zmieniam na 225/40, ale wygląd jest kox , narazie siedzi na 15" ale w weekend obniżam zawieszkę i założe 18" zobaczymy jak będzie wyglądało to 255/35 ykk już nad tym pracuje, zrobię je na kostkach, jak będzie trzeba to się podłaczy, jak nie to do bagażnika , wczoraj byłem w krk z przyczepką także hak się sprzydaje , pozdrów tam ludzi na spocie [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 21:30_________________________________________________doszło parę gratów do wnętrza: przycisk do sprysków reflektorów, głośniczki Phonocara 13cm, na przód, głośniczki MB Quarta 21cm, na tył mata dekarska Soudal i oponka Kumho do kompletu, jeszcze tylko szukam oponki dunlop sp sport 9000 225/40ZR18, z 5mm bieżnika, nie ma ktoś przypadkiem :gwizdanie: no i póki co przymierzam się do kompletu nowych foteli, oraz ogarniam sprawe wtrysków 0,205
  13. jęśli nie masz blachy grodziowej w bagażniku to jest składana, bo ja mam składaną, ale jeśli masz blachę to nie będzie składana, a jeśli chodzi o subwoofer to jesli jest on z B5 to bedzie do kombi bo w sedanach nie wychodziły... :gwizdanie:
  14. szczerze mówiąć to się dziwiłem że tak długo leżą za tą cenę, bo były naprawdę , no i boczki z carbonem
  15. na allegro leży tego masę tylko niektóre ceny szał, widziałeś te półskóry czrno niebieskie co wkleiłem je pare postów wyżej, do czarnego będą pasować miodzio
  16. dość utrzymana, cena też dość przyzwoita, jedyne co mi w nich przeszkadza to przednie fotele, ja szukałbym już jednach tych bardziej kublastych
  17. ale przecież kolega ma zwykłe klamki tylko w kolorze, a lampki są po pierwszym lifcie, po drugim (tym co zmieniały się lampy z przodu) są podobne tylko biały pasek jest drugi od dołu, a u kolegi , ładna furka, te kółka od Porshawy robią robotę piękną, jak się jeżdzi na tym Weitecu -40mm, masz cały komplet czy tylko springi??
  18. skąd załatwiłeś alcantarkę, można to dostać w każdym kolorze??
  19. jak będziesz pozbywał się tej szeleszczącej skóry to daj znać , jestem zainteresowany, furka kozak, do tego amerykanka i przedewszystkim eSa... miód
  20. ja tam mam siatex z allegro w kratkach i nie narzekam, ale na grilla bym tego nie wrzucił
  21. gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie: Zaraz puszczę Ci PW ok o to chodziło dzięki
  22. gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie:
  23. nie ładne wolał bym dołożyć i wziąść te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=616068225, jakby alcantara miała zielony albo kremowy kolorek, lub gdybym miał czarne albo niebieskie auto to bym się nie zastanawiał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.