Treść opublikowana przez slepy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no :gwizdanie:, może być różnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
masz mój kom na priv, jak bedziesz jechał następnym razem to się ustawimy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ty co taki :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
a czym najlepiej???
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Panowie jeśli nie Photomatix, to co Photoshop??? :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czaki pisz jaki kolor podłokietnika i cena na priv
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
za te pieniądze nie fajny :gwizdanie:, za niedużo więcej masz nóweczkę, trzeba szukać okazji
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
ja mam w bochni dobrego gościa malował moje auto i wyszło miodzio , jak coś to pisz
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
jeden post wyżej kolega piszę że o głębokości 80mm nie dało mu się uphać a te BM własnie mają taką głebokość montażu,
-
[B5 1Z] A4 TDi
no jestem w trakcie spawania klatki, i szukam jakichś dobrych kubłów
-
[B5 1Z] A4 TDi
ostatnio jechałem z kumplem seatem toledo II, no i kupiłem na allegro przycisk otwierania klapki wlewu paliwa, rozebrałem go i jestem w trakcie malowania samego przcisku tak aby był cały czarny , potem go umieszczę w jakimś dogodnym miejscu, i będzie miodzio, kiedy chcesz spryskujesz, nie uzależniając tego od sprysków reflektorów foteliki jutro doczekają się prania, wykładzinka prawdopodobnie też, no i biorę się za okablowanie autka, wygłuszenie i montaż głośników [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:58_________________________________________________dzisiaj auto rozebrane jeszcze bardziej, okablowanie już ułożone, teraz jeszcze tylko montaż głośników, fotele i podłoga wyprane elegancko , jutro montuje środek spowrotem, a tymczasem nowy zakup :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item634257509_aluminiowe_naklejki_na_dekielki_audi_12cm_mam.html
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ja bym te fele w chromie też zmienił, ale malowanko wyszło miodzio, kolorek no i to lustro, bajerka , jedno co mi się nie podoba, to ta ori kierowniczka w środku, masz już jakąś na oku :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie, nie gościu miał takie założone w pasku, ale są już zerowe także zmieniam na 225/40, ale wygląd jest kox , narazie siedzi na 15" ale w weekend obniżam zawieszkę i założe 18" zobaczymy jak będzie wyglądało to 255/35 ykk już nad tym pracuje, zrobię je na kostkach, jak będzie trzeba to się podłaczy, jak nie to do bagażnika , wczoraj byłem w krk z przyczepką także hak się sprzydaje , pozdrów tam ludzi na spocie [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 21:30_________________________________________________doszło parę gratów do wnętrza: przycisk do sprysków reflektorów, głośniczki Phonocara 13cm, na przód, głośniczki MB Quarta 21cm, na tył mata dekarska Soudal i oponka Kumho do kompletu, jeszcze tylko szukam oponki dunlop sp sport 9000 225/40ZR18, z 5mm bieżnika, nie ma ktoś przypadkiem :gwizdanie: no i póki co przymierzam się do kompletu nowych foteli, oraz ogarniam sprawe wtrysków 0,205
-
[B5 AFN] Taki unikat na masce 3 str hehe :)
jęśli nie masz blachy grodziowej w bagażniku to jest składana, bo ja mam składaną, ale jeśli masz blachę to nie będzie składana, a jeśli chodzi o subwoofer to jesli jest on z B5 to bedzie do kombi bo w sedanach nie wychodziły... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
szczerze mówiąć to się dziwiłem że tak długo leżą za tą cenę, bo były naprawdę , no i boczki z carbonem
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
na allegro leży tego masę tylko niektóre ceny szał, widziałeś te półskóry czrno niebieskie co wkleiłem je pare postów wyżej, do czarnego będą pasować miodzio
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
dość utrzymana, cena też dość przyzwoita, jedyne co mi w nich przeszkadza to przednie fotele, ja szukałbym już jednach tych bardziej kublastych
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ale przecież kolega ma zwykłe klamki tylko w kolorze, a lampki są po pierwszym lifcie, po drugim (tym co zmieniały się lampy z przodu) są podobne tylko biały pasek jest drugi od dołu, a u kolegi , ładna furka, te kółka od Porshawy robią robotę piękną, jak się jeżdzi na tym Weitecu -40mm, masz cały komplet czy tylko springi??- [ALL B5] Wymiana welurowej tapicerki na drzwiach
skąd załatwiłeś alcantarkę, można to dostać w każdym kolorze??- [S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
jak będziesz pozbywał się tej szeleszczącej skóry to daj znać , jestem zainteresowany, furka kozak, do tego amerykanka i przedewszystkim eSa... miód- [ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
ja tam mam siatex z allegro w kratkach i nie narzekam, ale na grilla bym tego nie wrzucił- [B5 AFN] Jarkowozik
gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie: Zaraz puszczę Ci PW ok o to chodziło dzięki- [B5 AFN] Jarkowozik
gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie:- [ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
nie ładne wolał bym dołożyć i wziąść te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=616068225, jakby alcantara miała zielony albo kremowy kolorek, lub gdybym miał czarne albo niebieskie auto to bym się nie zastanawiał - [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach