Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. jak patrzysz od przodu auta, ściągasz prawą kratkę i za nią jest dolot na Intercooler
  2. ta fela w polerze wygląda , ewentualnie front srebrny, a środek grafit
  3. ja kupiłem 18" to z tyłu miałem 255, wchodzą do tyłu i na ori zawiasie nie obcierają przy ET35, ale wymieniam, je bo moje 90KM już nie wystarcza przy 195/60/15, a co dopiero na takiej gumie, 225/40 to chyba najlepszy wybór
  4. nie no usuwasz zaslepienia w kratkach i ta prowadnice do IC gumowa rozcinasz i odchylasz w strone chlodnicy i przymocowujesz. Wtedy powietrze jest chwytane z kratki blizej srodka tą , a w Twoje umiejętności nie wątpię
  5. tak tylko pytam, zamirzam założyć 5k, na soczewkę, a na długie philips BlueVision
  6. czym ten kolo robił te przednie lampy??? LaminX , za***iście wyglądają, do mojej zieleni by pasowały
  7. jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego
  8. będą ale pokusił bym się o 2 lift
  9. Nie opłaca sie Lampy , błotniki , listwy , maska , zderzak..... kupa kasy.... To już lepiej sprzedać i kupić polifta. Bardziej opłacalne , dokładnie, bo tak to będziesz miał odrazu środek poliftowy
  10. Ja mam na Europejskim trójkącie i nie jest źle, ale chyba pokuszę się o wymianę szkła bo słabo załamuje obraz , Dibo miał wymieniać szkło na angielskim trójkącie, ale w końcu nie wiem czy wymienił
  11. wersja Nosba przyciemniana , najładniesze LeDy na rynku, jak dla mnie
  12. A mi sie tam te tylne podobają :gwizdanie:, chociaż wole II lift, a o przodzie to Ci konradzed podsunął link w którym jest wszystko
  13. no ja chyba też założę 5k, może głupie pytanie ale czy można założyć HIDy do do lamp poliftowych w miejsce, świateł długisz, czy można tylko w soczewce, jak to będzie świecić bedzie oślepiac czy co?? :gwizdanie:
  14. rób rób zobaczymy, efekty , mrogal niezła robota, też myślałem żeby w ten sposób rozwiązać sprawe z IC, ale narazie halo sobie odpuściłem
  15. Hawaj co się stało że OOOO w chromie, ja bym zostawił tak jak było, i zmienił felgi, na nie chromowe :gwizdanie:
  16. do 10 minuty rządzi MU, po 10 MU nie było na boisku nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :polew: Wisła wygrała z FCB a MU nie , co za uczucie [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:40_________________________________________________a Szpakowski swoje : Puziol i podanie do Etego :polew: szpakowski jest the best Puziol Puziol
  17. Nie wiem czy będę 6, jak będę pewny co i jak to Ci dam znać
  18. no będę coś z tym kombinował, choć dzisiaj pogoda taka że masakra
  19. wysuwają się pod ciśnieniem, wszystko mam ogarnięte wiązkę zrobioną, pouszczelniany zbiornik przy pompkach, rozprowadzone węże , sprawdzam a tu lipa, lewy spryskuje, a prawy ledwo się wysuwa albo wcale, chyba ma jakąś nieszczelność, będę musiał sciągać zderzak chyba , a myślałem że tego uniknę ;(
  20. , spryski ogarnąłem, tylko prawy poszedł się chyba jebać bo się nie wysuwa , i nie wiem czym to jest spowodowane , zawieszkę miałem ogarnąć w sobotę, ale nie dałem mu rady, muszę skombinować sciągacz do spręzyn :gwizdanie:, może jednak wydole na tego 6, tyle że soboty mam strasznie zajęte :gwizdanie:
  21. w tygodniu??
  22. pijesz do mnie
  23. zobaczymy choć sobota mi nie bardzo styka
  24. ykk wiem wiem :gwizdanie:
  25. to nie bunt, poprostu mi się nie składa :gwizdanie:, szkoła szkoła szkoła, ale 13 kończe także będę luźniejszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.