Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
jak patrzysz od przodu auta, ściągasz prawą kratkę i za nią jest dolot na Intercooler
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
ta fela w polerze wygląda , ewentualnie front srebrny, a środek grafit
-
[ALL B5] Czy można założyć koła z oponami 245/40/18 ?
ja kupiłem 18" to z tyłu miałem 255, wchodzą do tyłu i na ori zawiasie nie obcierają przy ET35, ale wymieniam, je bo moje 90KM już nie wystarcza przy 195/60/15, a co dopiero na takiej gumie, 225/40 to chyba najlepszy wybór
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
nie no usuwasz zaslepienia w kratkach i ta prowadnice do IC gumowa rozcinasz i odchylasz w strone chlodnicy i przymocowujesz. Wtedy powietrze jest chwytane z kratki blizej srodka tą , a w Twoje umiejętności nie wątpię
-
[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
tak tylko pytam, zamirzam założyć 5k, na soczewkę, a na długie philips BlueVision
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
czym ten kolo robił te przednie lampy??? LaminX , za***iście wyglądają, do mojej zieleni by pasowały
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego
-
[B5 AFN] Jakość allegrowych, tylnych lamp avanta po lifcie
będą ale pokusił bym się o 2 lift
-
[ALL B5] Klamki polfitowe
Nie opłaca sie Lampy , błotniki , listwy , maska , zderzak..... kupa kasy.... To już lepiej sprzedać i kupić polifta. Bardziej opłacalne , dokładnie, bo tak to będziesz miał odrazu środek poliftowy
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Ja mam na Europejskim trójkącie i nie jest źle, ale chyba pokuszę się o wymianę szkła bo słabo załamuje obraz , Dibo miał wymieniać szkło na angielskim trójkącie, ale w końcu nie wiem czy wymienił
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
wersja Nosba przyciemniana , najładniesze LeDy na rynku, jak dla mnie
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
A mi sie tam te tylne podobają :gwizdanie:, chociaż wole II lift, a o przodzie to Ci konradzed podsunął link w którym jest wszystko
-
[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4
no ja chyba też założę 5k, może głupie pytanie ale czy można założyć HIDy do do lamp poliftowych w miejsce, świateł długisz, czy można tylko w soczewce, jak to będzie świecić bedzie oślepiac czy co?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
rób rób zobaczymy, efekty , mrogal niezła robota, też myślałem żeby w ten sposób rozwiązać sprawe z IC, ale narazie halo sobie odpuściłem
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj co się stało że OOOO w chromie, ja bym zostawił tak jak było, i zmienił felgi, na nie chromowe :gwizdanie:
-
Barcelona Manchester United 2-0
do 10 minuty rządzi MU, po 10 MU nie było na boisku nie ma co rozpaczac trzeba kibicowac lepszym :polew: Wisła wygrała z FCB a MU nie , co za uczucie [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:40_________________________________________________a Szpakowski swoje : Puziol i podanie do Etego :polew: szpakowski jest the best Puziol Puziol
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nie wiem czy będę 6, jak będę pewny co i jak to Ci dam znać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no będę coś z tym kombinował, choć dzisiaj pogoda taka że masakra
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wysuwają się pod ciśnieniem, wszystko mam ogarnięte wiązkę zrobioną, pouszczelniany zbiornik przy pompkach, rozprowadzone węże , sprawdzam a tu lipa, lewy spryskuje, a prawy ledwo się wysuwa albo wcale, chyba ma jakąś nieszczelność, będę musiał sciągać zderzak chyba , a myślałem że tego uniknę ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
, spryski ogarnąłem, tylko prawy poszedł się chyba jebać bo się nie wysuwa , i nie wiem czym to jest spowodowane , zawieszkę miałem ogarnąć w sobotę, ale nie dałem mu rady, muszę skombinować sciągacz do spręzyn :gwizdanie:, może jednak wydole na tego 6, tyle że soboty mam strasznie zajęte :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w tygodniu??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pijesz do mnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zobaczymy choć sobota mi nie bardzo styka
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk wiem wiem :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to nie bunt, poprostu mi się nie składa :gwizdanie:, szkoła szkoła szkoła, ale 13 kończe także będę luźniejszy