Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Im bardziej wysunięta felga, tym bardziej będzie prawdobodobne, że przytrze na zewnątrz na zakręcie, jak zawieszenie zapracuje. Polecam dystans 5mm, będzie dobrze wyglądać i na pewno nie będzie przycierać. Z kolei z tyłu na ET45 na dużych dziurach pod obciążeniem będzie przycierać bez dystansu. obciążenia raczej nie woże, na pokładzie zazwyczaj dwie osoby
  2. Mekto napisz na priva jakiej firmy amory zakładałeś i ile Cię to wyniosło
  3. zmienię jak zagoszczą 17" lub 18", myśle o pierwszej połowie kwietnia :gwizdanie:
  4. wolałbym żeby było troszkę w nadkolu nawet, bo planuje obniżyć furkę o 30~35mm na samych sprężynach, lub założyć amory i sprężyny -30~40mm, jak to bedzie się miało do obcierania
  5. Będzie OK Tylko felga będzie trochę schowana dlatego lekki dystans albo ET35 by się przydało 10mm wystarczy?, zastanawiam się własnie nad takim kompletem feli 225/40/18, i ET45, chciałbym żeby było w miarę na równi z błotnikiem, bedzie
  6. myślałęm o tym, tylko zastanawiałem się jak to bedzie wyglądać, a pozatym kupiłem od gościa na allegro, dwie środkowe kratki a dziś rano zadzwonił, że kratki zostały sprzedane w sklepie, i zapomniał usunąć aukcji, normalnie się wkur...
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ori włącznik już kupiony, nie założył bym tego szajssu co jest w zestawie
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no jak już coś wyrezam, i znajde trochę czasu to napewno z kolegą na jakiś spocik wpadniemy
  9. ten to się do każdej mojej aukcji dorwie
  10. masz sprężynki -35 założone na amory 1BE?, furka ładniutka
  11. Topor masz karbon na drzwiach? bo nawet nie wiem, jak nie masz to aukcja http://moto.allegro.pl/item572500762_jedyne_listwy_ozdobne_carbon_do_a4_s4_na_allegro.html
  12. Witam krajana, ładna audiczka, jakaś ładna 17", chociaż przy Twoim silniku nawet o 18" bym się pokusił, i lampki do zmiany i bedzie miodzio
  13. no też bedę chciał kupić takiego na styk, a ten trójnik kupowałeś w ASO, czy też jakiś nie ori?
  14. wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv ok nie ma problemu , chyba że wyrezasz bez znaczka, jak w projekcie NOSBA
  15. no właśnie też o tym ogrodniczym myślałem, chyba podlece ze spryskiem albo pompką do ogrodniczego tak bedzie najlepiej, a ile tego węża potrzeba, (ile kupowałeś?)
  16. Nowak ma zderzak od S4, a z grillem RS4 się prezentuje
  17. wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło
  18. orientujecie się może panowie jakiej średnicy ma być wąż do sprysków reflektorów?
  19. oczywiście
  20. na przykład tak http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941 znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie
  21. zderzak od S4 z tym wystającym dyfuzorem, jest normalnie kozak
  22. ok spoko jutro zamawiam kratki, jak tylko dojdą biorę się za rezanie, efekty napewno wkleje
  23. no i to jest dobre pytanie, ciekawe w ilu tysiach by się zamkło
  24. ładna fela bierz ją wygląda wypaśnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.