Treść opublikowana przez slepy
-
Znaczenie ET Felgi
Im bardziej wysunięta felga, tym bardziej będzie prawdobodobne, że przytrze na zewnątrz na zakręcie, jak zawieszenie zapracuje. Polecam dystans 5mm, będzie dobrze wyglądać i na pewno nie będzie przycierać. Z kolei z tyłu na ET45 na dużych dziurach pod obciążeniem będzie przycierać bez dystansu. obciążenia raczej nie woże, na pokładzie zazwyczaj dwie osoby
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Mekto napisz na priva jakiej firmy amory zakładałeś i ile Cię to wyniosło
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
zmienię jak zagoszczą 17" lub 18", myśle o pierwszej połowie kwietnia :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
wolałbym żeby było troszkę w nadkolu nawet, bo planuje obniżyć furkę o 30~35mm na samych sprężynach, lub założyć amory i sprężyny -30~40mm, jak to bedzie się miało do obcierania
-
Znaczenie ET Felgi
Będzie OK Tylko felga będzie trochę schowana dlatego lekki dystans albo ET35 by się przydało 10mm wystarczy?, zastanawiam się własnie nad takim kompletem feli 225/40/18, i ET45, chciałbym żeby było w miarę na równi z błotnikiem, bedzie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
myślałęm o tym, tylko zastanawiałem się jak to bedzie wyglądać, a pozatym kupiłem od gościa na allegro, dwie środkowe kratki a dziś rano zadzwonił, że kratki zostały sprzedane w sklepie, i zapomniał usunąć aukcji, normalnie się wkur...
-
[B5 1Z] A4 TDi
ori włącznik już kupiony, nie założył bym tego szajssu co jest w zestawie
-
[B5 1Z] A4 TDi
no jak już coś wyrezam, i znajde trochę czasu to napewno z kolegą na jakiś spocik wpadniemy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ten to się do każdej mojej aukcji dorwie
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
masz sprężynki -35 założone na amory 1BE?, furka ładniutka
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor masz karbon na drzwiach? bo nawet nie wiem, jak nie masz to aukcja http://moto.allegro.pl/item572500762_jedyne_listwy_ozdobne_carbon_do_a4_s4_na_allegro.html
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Witam krajana, ładna audiczka, jakaś ładna 17", chociaż przy Twoim silniku nawet o 18" bym się pokusił, i lampki do zmiany i bedzie miodzio
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no też bedę chciał kupić takiego na styk, a ten trójnik kupowałeś w ASO, czy też jakiś nie ori?
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv ok nie ma problemu , chyba że wyrezasz bez znaczka, jak w projekcie NOSBA
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no właśnie też o tym ogrodniczym myślałem, chyba podlece ze spryskiem albo pompką do ogrodniczego tak bedzie najlepiej, a ile tego węża potrzeba, (ile kupowałeś?)
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
Nowak ma zderzak od S4, a z grillem RS4 się prezentuje
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło
-
[ALL B7] Oceńcie proszę jak widzicie takie felgi na srebrnym sedanie
tylko chyba CI rozstaw śrub nie pasuje
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
orientujecie się może panowie jakiej średnicy ma być wąż do sprysków reflektorów?
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
oczywiście
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
na przykład tak http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941 znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
zderzak od S4 z tym wystającym dyfuzorem, jest normalnie kozak
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
ok spoko jutro zamawiam kratki, jak tylko dojdą biorę się za rezanie, efekty napewno wkleje
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no i to jest dobre pytanie, ciekawe w ilu tysiach by się zamkło
-
[B6 AWX] felgi 18 2 pytania.. rozmiar? fajne?
ładna fela bierz ją wygląda wypaśnie