Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no felga ciekawa, na tej nocnej fotce całkiem całkiem, masz fotkę za dnia? mam coś dla Ciebie http://moto.allegro.pl/item567063172_audi_rs4_b5_komplet_siedzen.html
  2. potrzebuje tylko wymiary bez zbednego przekonywania, czy się opłaca czy nie , znalazłem na alle... z urwanymi zaczepami które i tak nie są mi do niczego potrzebne, za w miare rozsądne pieniądze, chce to już wyrezać porządni [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:41_________________________________________________ok mam już wymiary kratki, napisałem do gościa który handluje takimi rzeczami na allegro i jest 15cm wysokości i 68cm szerokości, może komuś się jescze sprzyda , Wątek można zamknąć
  3. No własnie laminat , widziałem już tą stronkę ale też nie mają tej do polifta, a ta sama co wam pokazywałem, 120zł, a u tego goscia z alle.. za 100 z przesyłką stargowałem ale jej nie biore, jestem po zmianie przeguba, i dokładka poszła
  4. http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5/Front-lip-spoiler-Audi-A4-B5::38530.html no to dokładki napewno nie bedzie, za tą cenę i jeszcze przesyłka, to kupie zderzak od eSy, a to miała być budżetówka, ale Dibo dzieki za link [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 16:45_________________________________________________także zostaje ORI, + halogeny + rezane kratki od RSa, i dokładka w kolor
  5. te pierwsze to dość stary wzór, i taki nijaki mi się widzi, te drugie też jakieś takie , szukaj na alle... czasem trafią się fajne fele, za jeszcze fajniejszą cenę
  6. wygłądało na orginał bo polakierowana juz była :gwizdanie: jakby się trafiła to bym wziął, tą z laminatu sobie podarowałem, to nie ten wzór, ten poliftowy wygląda znacznie lepiej, szukam do połowy marca, potem malowanie, i zostanie ta ORI, ale tył napewno wyrezam
  7. na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać W tamtym roku była na allegro :gwizdanie: wachałem sie nad kupnem jej ale wkońcu swoją oddałem do lakiernika i też jest fajnie ale laminat? czy ori plastik??
  8. na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać
  9. chyba się na nią zdecyduje, jeszcze udało mi się trochę ją utargować , także prawdopodobnie zawita na
  10. i tak mam malować wszystkie dokładki, wiec malowanie tej bedzie i tak w cenie , tylko ze to nie ta ktorej szukam, bardziej podoba mi sie ta poliftowa, zaraz bede pisał do goscia moze ma ta druga[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 17:23_________________________________________________orientuje się ktoś czy ta dokładka bedzie niżej od tej ori chodzi mi o to czy zmniejszy sie odległość zderzaka od gleby, bo nie wiem jak ona się będzie komponować z ori progami i tylną dokładką
  11. światła i zenon, poprawisz widoczność, grill to dla samego wyglądu, ja mam od Rs4 jeszcze nie zamontowany ale wkrótce, tyle ze mam juz wszystko lampy przod tyl i inne pierdoły
  12. ja kupiłem używke RSa, na alle... za 240zł, Nowak_zg dał 200zł, ostatnio widziałem wystawiony jest za 300zł, chyba że nówka na alle... za 440zł, a w Aso nie wiem ile kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:15_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item558774310_gril_audi_a4_rs4_94_01_super_okazja.html[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item546655715_hit_przepiekny_oryg_grill_atrapa_audi_rs4_a4_b5.html
  13. Orlen Gorzków, trasa E4 Kraków-Tarnów 3,79 za ON
  14. czyli wychodzi 550zł, idz do ASO, topor swój kupił za 560zł, nóweczka
  15. on jest chyba nakładany, zobacz na alle... jak wygladaja te listwy na metry, maja przekrój U
  16. jak nie klejona to można zdjąć i grill malina
  17. te pionowe jakieś takie za bardzo chromowe, zobacz jak to wygląda u Topora http://images41.fotosik.pl/3/cd7b3cb8754ef373.jpg, nie wiem czy były różne rodzaje czy ktoś modził
  18. no własnie do Nosba pisałem, ale nie dostałem odpowiedzi , ale spróbuje jeszcze raz [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:43_________________________________________________ chce wyrezać taką kratkę w ori zderzak co by do grilla pasowało , tylko zastanawiam się czy jedna mi wystraczy na te trzy zamiast ori, czy muszę kupić dwie od RSa
  19. Witam tak jak w temacie , zna ktoś wymiary tej kratki chodzi o wymiary: - szerokość góry kratki 1 - szerokość dołu kratki 2 - wysokość kratki 3 z góry dziękuję
  20. no to kup dwa duze ori, i bedzie po problemie
  21. szkoda mi kasy na ten od eSy' date=' no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo , chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi [/quote'] Bardzo dobre podejście Dzieki Młody , tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trudno ją dorawać, a jak patrzyłem w Etce, to ona jest do zderzaka po lifcie, nie wiem czy podejdzie bez problemu do starego zderzaka [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:12_________________________________________________http://der-b5.de/Bild:Bodykit.jpg.html - o takie coś chodzi, tylko jest do polifta, znalazłem na alle... do przedliftowego z laminatu tylko nie wiem cz to dobry wybór jesli chodzi o materiał http://moto.allegro.pl/item563720549_audi_a4_dokladka_zderzaka_przod_super_cena.html , jak myślicie
  22. a po co kombinować, te od audi jak sie załozy dwa duze wyglądają elegancko, no ale tak jak mówisz jakby ktoś założył to można oceniać, tak to można tylko gdybać
  23. ja miałem nie całe 270tyś jak sprzedawałem ja dobijam do 260tyś , no foteliki rs4 , tylko trudno dostępne
  24. szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo , chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.