Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no felga ciekawa, na tej nocnej fotce całkiem całkiem, masz fotkę za dnia? mam coś dla Ciebie http://moto.allegro.pl/item567063172_audi_rs4_b5_komplet_siedzen.html
-
[ALL B5] Czy zna ktoś wymiary środkowej kratki od zderzaka RS4 ?
potrzebuje tylko wymiary bez zbednego przekonywania, czy się opłaca czy nie , znalazłem na alle... z urwanymi zaczepami które i tak nie są mi do niczego potrzebne, za w miare rozsądne pieniądze, chce to już wyrezać porządni [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 22:41_________________________________________________ok mam już wymiary kratki, napisałem do gościa który handluje takimi rzeczami na allegro i jest 15cm wysokości i 68cm szerokości, może komuś się jescze sprzyda , Wątek można zamknąć
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
No własnie laminat , widziałem już tą stronkę ale też nie mają tej do polifta, a ta sama co wam pokazywałem, 120zł, a u tego goscia z alle.. za 100 z przesyłką stargowałem ale jej nie biore, jestem po zmianie przeguba, i dokładka poszła
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5/Front-lip-spoiler-Audi-A4-B5::38530.html no to dokładki napewno nie bedzie, za tą cenę i jeszcze przesyłka, to kupie zderzak od eSy, a to miała być budżetówka, ale Dibo dzieki za link [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 16:45_________________________________________________także zostaje ORI, + halogeny + rezane kratki od RSa, i dokładka w kolor
-
[B5 ADR] Czy pasuja optycznie te felgi ?
te pierwsze to dość stary wzór, i taki nijaki mi się widzi, te drugie też jakieś takie , szukaj na alle... czasem trafią się fajne fele, za jeszcze fajniejszą cenę
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
wygłądało na orginał bo polakierowana juz była :gwizdanie: jakby się trafiła to bym wziął, tą z laminatu sobie podarowałem, to nie ten wzór, ten poliftowy wygląda znacznie lepiej, szukam do połowy marca, potem malowanie, i zostanie ta ORI, ale tył napewno wyrezam
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać W tamtym roku była na allegro :gwizdanie: wachałem sie nad kupnem jej ale wkońcu swoją oddałem do lakiernika i też jest fajnie ale laminat? czy ori plastik??
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
chyba się na nią zdecyduje, jeszcze udało mi się trochę ją utargować , także prawdopodobnie zawita na
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
i tak mam malować wszystkie dokładki, wiec malowanie tej bedzie i tak w cenie , tylko ze to nie ta ktorej szukam, bardziej podoba mi sie ta poliftowa, zaraz bede pisał do goscia moze ma ta druga[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 17:23_________________________________________________orientuje się ktoś czy ta dokładka bedzie niżej od tej ori chodzi mi o to czy zmniejszy sie odległość zderzaka od gleby, bo nie wiem jak ona się będzie komponować z ori progami i tylną dokładką
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
światła i zenon, poprawisz widoczność, grill to dla samego wyglądu, ja mam od Rs4 jeszcze nie zamontowany ale wkrótce, tyle ze mam juz wszystko lampy przod tyl i inne pierdoły
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ja kupiłem używke RSa, na alle... za 240zł, Nowak_zg dał 200zł, ostatnio widziałem wystawiony jest za 300zł, chyba że nówka na alle... za 440zł, a w Aso nie wiem ile kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:15_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item558774310_gril_audi_a4_rs4_94_01_super_okazja.html[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item546655715_hit_przepiekny_oryg_grill_atrapa_audi_rs4_a4_b5.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Gorzków, trasa E4 Kraków-Tarnów 3,79 za ON
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
czyli wychodzi 550zł, idz do ASO, topor swój kupił za 560zł, nóweczka
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
on jest chyba nakładany, zobacz na alle... jak wygladaja te listwy na metry, maja przekrój U
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
jak nie klejona to można zdjąć i grill malina
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
te pionowe jakieś takie za bardzo chromowe, zobacz jak to wygląda u Topora http://images41.fotosik.pl/3/cd7b3cb8754ef373.jpg, nie wiem czy były różne rodzaje czy ktoś modził
-
[ALL B5] Czy zna ktoś wymiary środkowej kratki od zderzaka RS4 ?
no własnie do Nosba pisałem, ale nie dostałem odpowiedzi , ale spróbuje jeszcze raz [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:43_________________________________________________ chce wyrezać taką kratkę w ori zderzak co by do grilla pasowało , tylko zastanawiam się czy jedna mi wystraczy na te trzy zamiast ori, czy muszę kupić dwie od RSa
-
[ALL B5] Czy zna ktoś wymiary środkowej kratki od zderzaka RS4 ?
Witam tak jak w temacie , zna ktoś wymiary tej kratki chodzi o wymiary: - szerokość góry kratki 1 - szerokość dołu kratki 2 - wysokość kratki 3 z góry dziękuję
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
szczescia "młodzi"
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no to kup dwa duze ori, i bedzie po problemie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
szkoda mi kasy na ten od eSy' date=' no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo , chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi [/quote'] Bardzo dobre podejście Dzieki Młody , tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trudno ją dorawać, a jak patrzyłem w Etce, to ona jest do zderzaka po lifcie, nie wiem czy podejdzie bez problemu do starego zderzaka [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:12_________________________________________________http://der-b5.de/Bild:Bodykit.jpg.html - o takie coś chodzi, tylko jest do polifta, znalazłem na alle... do przedliftowego z laminatu tylko nie wiem cz to dobry wybór jesli chodzi o materiał http://moto.allegro.pl/item563720549_audi_a4_dokladka_zderzaka_przod_super_cena.html , jak myślicie
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
a po co kombinować, te od audi jak sie załozy dwa duze wyglądają elegancko, no ale tak jak mówisz jakby ktoś założył to można oceniać, tak to można tylko gdybać
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ja miałem nie całe 270tyś jak sprzedawałem ja dobijam do 260tyś , no foteliki rs4 , tylko trudno dostępne
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo , chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi