Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. nieadwno dolewałem ale nie zwrociłem uwagi, wlałem 2 litry chyba, nie bede go spcjalnie wylewał i wlewał nowego, jakieś inne pomysły a jak to idzie sprawdzic, czy jest 4,5 litra Wlać do pustego zbiornika 4,5 l.
  2. Dobra dobra zwracam honor, tylko nie widze tego zestwu u goscia na aukcjach, bede musiał poczekac i go dorwać, bedzie zabawa
  3. a jak to idzie sprawdzic, czy jest 4,5 litra
  4. Powiem Ci ze nie bylem pewien efektu, bałem sie ze wyjdzie chrom, ale jest elegancko i chyba sie skusze, ile Ci tego weszlo, zostało Ci coś tego lakieru, bo mi by musiało wystarczyc jeszcze na ramke, efekt
  5. no to bedzie zabawa , jak tylko uzbieram reszte gratów,Kowi87 masz moze fotke zbiornika pod spryski szyb i lamp, albo chociaz jego numer? Jak dobrze pamiętam to chyba taki jest potrzebny :gwizdanie: Ale przydało by sie w etce sprawdzić jeszcze no wiem, wlasnie i szukam ostro, tylko musze zobaczyc jak to wyglada zebym zwykłego nie kupił , ma ktoś moze Etke?? i mozliwosc sprawdzenia, byłbym wdzieczny, Kowi87, ty kupowałeś zbiornik?
  6. no i tak chyba bedzie, jak wszystko pokoncze i go malne, to zaloze na przedliftowej ramce, i zobaczymy co ludzie powiedza, nie przejdzie to ramka RS pojdzie w czarny mat
  7. no to bedzie zabawa , jak tylko uzbieram reszte gratów,Kowi87 masz moze fotke zbiornika pod spryski szyb i lamp, albo chociaz jego numer?
  8. Tak jak w temacie, gosciu pisze ze od S4, ale od s4 ten plastik wystawał od zderzaka, wie ktoś o co tu chodzi? z gory dzieki http://moto.allegro.pl/item541655711_a4_rs_rs4_s_line_s4_kombi_zderzak_tyl_tylni_tylni.html
  9. Jak Ci to tak wyjdzie to bedzie ładny kocur, ja mojego Rsa tez chyba w czerń walne, tylko nie wiem czy mat czy połysk
  10. jak dasz rade to zrob fotke tego miejsca na zderzaku bez sprysku, jest tam ori mocowanie czy trzeba kombinować
  11. Nosb popatrz na to http://i328.photobucket.com/albums/l328/HAWAJ82/3335efc70e59d9df.jpg
  12. wazne ze do przodu... furka nabiera charakteru, bedzie ładna zadziora, na kiedy planujesz wyjazd maszyną
  13. a ile Ci wypluła po wirusie i gdzie robiłeś, u Witka?
  14. hmmm kuszace, musze nad tym pomyśleć, a jak teraz furka smiga...
  15. sam robiłeś, czy ktoś Ci robił? sam katalizator jest odkrecany, czy trzeba go wycinac?
  16. sam robiłeś, czy ktoś Ci robił?
  17. im wiecej postów czytam tym bardziej się przekonuje do tej operacji, moze na wiosne coś zadziałam, a nie orientujecie sie czy blacharz mogłby coś takiego zrobić (chodzi o wycinke kata), bede malował na wiosne to moze by mi i to zrobił, i nie musiałbym się tym sam zajmować
  18. No i jak tam NOSB grill gotowy, czekam na foty, i co obmyśliłeś z tą ramką
  19. zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie: a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla jaka sprawe ? juz od dawna szukam kodu lakieruz ramki, a ty bedziesz miał tam ori, jakbys mial chwile czasu zeby podjechac do mieszalni farb, i zeby Ci dobrali ten kolor, to byłbym wdzieczny, chyba ze chcesz sie wymienic ramkami :gwizdanie:, bo ja mam czarna przy grillu
  20. a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla
  21. a myslałem ze Ci ktoś podkupił bo inny login miałeś
  22. Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał . no ja mam z czarna ramką, a szukam wlasnie tego Ori kolorku, ale chyba zostawie go w czerni, a Nowakowi na czarno by kozacko pasował
  23. Nowak coś dla Ciebie, http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html tylko troche przytyrany...
  24. moja furka (wstyd sie przyznac) caly rok jezdzila na xenonie w starych lampach , ale glownie po austrii(ojciec miał audiczke), i zero problemow z policja, ale nie polecam tego rozwiazania , juz niedlugo motuje lampy z soczewka, czekaja na malowanie, a spryski to chyba same zaslepki zrobie, a jakby coś to się zepsuły :gwizdanie:
  25. szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie A nie możesz tej farby zeskrobać ? Pod spodem jest pzreciez ori kolor RS4. probowałem, ale ori kolor był chyba zrywany, bo jest tylko biały podkład, i plastik, a wiekszej czesci mi sie nie chce skrobac, bo ramka jezdzi poki co na aucie z przedliftowym grillem, a na grillu RS wyladowała przedliftowa, za duzo chromu, bedzie do zmiany...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.