Treść opublikowana przez slepy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
, mowiłem że proste, wklejasz...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to takie łatwo...
-
[ALL B5] Grill
moim zdaniem, poliftowy grill robi duzą robote z lampkami poliftowymi, choc roznica jest widoczna tylko dla wtajemniczonych... ale mysle ze i tak warto
-
[B5 ANB] Czy da się włożyć zaślepkę do kierownicy z liftu do tej przed liftem ?
w poliftowej ten poducha jest nieco mniejsza, takze marne szanse zeby to spasowac, jedyne wyjscie odlozyc trroszke kski i kupic komplet
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nie nie .... zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna narazie jeszcze nie wiem co kupie.... RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej racja, racja mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje posluchac jak to Twoje Audio wymiata, na filmikach to napewno nie to samo..., a jak z innymi modami bedziesz jeszcze coś robił?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chrysler Pacifica
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
http://moto.allegro.pl/item397308810_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html tu masz link, tylko ta aukcja jest zakonczona, ale szukaj u tego sprezdawcy, bo raz sa do sprzedania, a raz ich nie ma...
-
[B5 AHU] lusterko
no ja niemam niestety ;(, w zimie duzy minus... ale chyba bede kombinowal z matami
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
ja mam glosniczki NOKIA, ale nigdzie nie zauważyłem wzmaków, możecie mi powiedzieć gdzie one są..
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
u mnie trzeba bylo tylko przejsciowke ISO dorobic, i wszystko pieknie smiga
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
no piekny u mnie kumpel miał 1 w zielonym kolorze, z kremowym dachem i kremowa skora w srodku... ale Twój jest zaje..., pieknie sie prezentuje :oklaski: za włożoną pracę
-
Subwoofer z avant'a do sedan'a ??
no to rezaj kolego, a jak skończysz to wklej foty jak to wyszło, Pozdrawiam i powodzenia
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
ja mam JVC KD-G521, i musze powiedzieć że byłem mile zaskoczony, i temat wymiany głośników w mojej A4 sie skonczył
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
no ładna robota, graty za checi, z tym chromem auto staje sie takie eleganckie... ładnie poprawiło walory
-
[B5 1Z] A4 TDi
Hidy Bixenon, tylko czekaja jeszcze na lampki po lifcie, tylko nie wiem kiedy sie doczekaja ;(
-
[B5 1Z] A4 TDi
to jest tylko stadium przejsciowe, wolałem zrobić tak niż jeździć z odpryskującym chromem , nstepny bedzie chyba grill 'no name", cały czarny, ale tez jako przejsciowka, a co potem to sie zobaczy...
-
[B5 1Z] A4 TDi
jezdze juz od listopada, i poki co no problem, ale w najblizszym czasie, na przod laduja lampy po lifcie, to tylko kwestia czasu... :th:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 11:13 _________________________________________________na przodzie zawitał nowy emblemat , poniewaz chrom zaczął się łuszczyć ;(
-
Dokładki MS Design do A4 B5
Chyba masz na mysli RS4. S4 powinien pasowac bez rezania nadkoli. Nowak_zg montował u siebie i nie pisał o żadnych problemach, z S4 chyba ich nie bedzie, przy zderzakach od RS4 trzeba poszerzać błotniki
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
a podejdzie do B5 Nie to nie dobrze musze dalej szukac 1BE
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
a podejdzie do B5
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
tak ok dzięki mtytus, to juz wiem wszystko
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
a to oznaczenie jest od 1BA? 8D5 513 031 H
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
8D5 511 115 H (1x srebrny, 2x bialy) 8D9 511 115 B (1x srebrny, 3x bialy) a możesz mi sprawdzić w Etce, jeszcze kody amortyzatorów od 1BE
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
1BA - standardowe zawieszenie a jakie było oznaczenie tylnich sprężyn 1BE??