Treść opublikowana przez slepy
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5 ?? To temat o B6.... dobra dobra już się nie odzywam... Tylko przód chcesz obniżyć? W etce znalazłem nr sprężyn na przód 8E0 411 105 CA 8E0 411 105 CB 8E0 411 105 CC 8E0 411 105 CD 8E0 411 105 CE 8E0 411 105 CF 8E0 411 105 CG 8E0 411 105 CH 8E0 411 105 CJ 8E0 411 105 CK 8E0 411 105 CL Są to sprężyny zawieszeń 1BE/1BV ale nie wiem czym się różnia, jak coś mogę dopisać Ci kolory. przód - 1BE, tył, nie znalazłem spręzyny z tymi oznaczeniami, natomiast jest 1x zielony 1x srebrny ale nie jest to sprezyna 1BE a od jakiego moze być??
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
kolego napisz kolorki bo słabo widać to Ci sprawdze tył: 1 kropka biała, 1 zielona przód: 2 kropki różowe, 1 jasno zielona
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
podepne sie do kolegi wątku czy to są sprenżynki 1BE z B5, czy mialy jakies inne oznaczenie
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
wszystko spoczko furka sie prezentuje kozaczek, tylko mi ta tapicera nie pasuje, te paski mnie troche rażą, chyba że na żywo wyglada to lepiej :gwizdanie:
-
[A4 B6] Oznaczenie na tylnej klapie - kółka
tak jak kolega mówi kup w ASO i masz problem z głowy, a naprawde lepiej wyglada z , przynajmniej wg mnie
-
[B6 AVB] Audi A4 B6 1,9 TDI by Ryfi
no bez , naprawde łyso, dobrze że je oszczędziłem u mnie , no jak założysz lampki na Ledzie to bedzie spoksik :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
ale porazka... choinka normalnie, ale i tak lepiej wyglądają od tych do B5, ale czy można mówić tu o wyglądzie?
-
[ALL B5] Zderzak z RS4 dla Audi A4 B5 pytanie ?? PILNE
dobre pytanie bo tez myslalem nad przodem od RSa, zakladasz od RSa, czy bedzie rezał orginalne?
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Reflektory przednie to ori po II lifcie. Kupisz zamienniki DEPO i tez beda pieknie wygladac
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
przecież buda jest ta sama, tylko lampy poliftowe
-
Bunia Wąskiego ....
no Sokół szaleje fotki kozaczek, jak i cala furka, zaje... fajnie wyglada na tym s-line-e no i felgi pieknie uzupełniają całość... pozazdrościć
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
no po malowaniu, nabrała uroku, znacznie sie lepiej prezentuje, no koszta strasznie ale juz dużo roboty włożyłeś a pozatym masz dobrą bazę do modyfikacji, oby tak dalej
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
spisuja sie rewelacyjnie ja jakbym miala kupowac takie felgi jeszcze raz, to nawet minuty bym sie nie zastanawiala zaloz tak jak ja dystanse 10mm i bedzie git...... no chyba tak zrobie choc znalazlem jedne na ET38, ale najpierw zrobie chyba Viruska, bo przy moich 90Km to na takim kapciu nie bedzie chcialo za specjalnie jezdzic ;(
-
[ALL B5] Wymiana grill'a na model RS4?
no wiem ze cale nie wejda ale jakby je wyrezal,chyba szkoda zachodu, zajawilem sie ostatnio na ten przód od RSa, to moze dlatego
-
[ALL B5] Wymiana grill'a na model RS4?
Nowak_zgnie orientujesz się ile by kosztowały kratki w zderzak do RS, bo jakby pokombinował i takie do zwyłego zderzaka wrzócił, tylko nie wiem czy to nie za dużo roboty gril od eSy powinien byc
-
[B5 AFN] Wyposażenie - metalowa skrzyneczka - co to może być ?
ale taki to był chyba w schowku montowany, nie spotkałem się z czymś takim u innych audiczek, pewnie samorób jakiś
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
oststnio podoba mi się przód od RS-a ale jak pomysle o kosztach to az sie odniechciewa, a tu kolega Tomigsi, taki a`la Rs wrzucil, ale tylko a`la :gwizdanie:
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Angela jak sie spisuja felgi, bo nosze sie zamiarem kupna takich właśnie tylko mnie to ET odstrasza, a na mniejszym trudno dostac..
-
[ALL B5] Zawieszenie
no ja sprowadziłem w październiku tamtego roku i po przejechaniu 15kkm, poki co tylko lewy przegób do wymiany, ale z tego co mi mowil mechanik, to jeszcze z rok, i bedzie cale do wymiany , ale cóż jak trzeba to trzeba
-
Dokładki MS Design do A4 B5
za 2,5 tyś. to masz body od S4 w dobrym stanie, i z calym wyposażeniem, takze wolałbym iść w tą stronę, nie wiem jak Ty
-
[ALL B5] MAM 7 Co o nich myslicie ?
zgadzam sie na 16 bedzie lipnie wygladac, 17 juz beda dawac rade, choc najlepszy efekt bylby na 18, ale to juz chyba nie na nasze drogi, zabawa, no i oponki jak koledzy radza 225/45 chyba najlepszy wybor, bo jak widzialem na 50 to jakos tak dziwnie 17 wygladaja
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
no to powiem Ci ze moga sie kozacko prezentowac, a jakby im tyl prysnac na czarno jeszcze :gwizdanie:
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
to te ala porshe, widzialem audiczke na takich i powiem Ci ze nie wygladala tragicznie, ale bedziesz im polerke robil??
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
widziałem w realu w 18" dają radę :th: no wlsnie i w tym problem 18, a Raggaman szuka 17, i ja tez bym sie ku temu kierowal, na 18 trzeba juz chyba bardziej uwazac, no chyba ze przyszalejesz Raggaman i zalozysz 18