Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5 ?? To temat o B6.... dobra dobra już się nie odzywam... Tylko przód chcesz obniżyć? W etce znalazłem nr sprężyn na przód 8E0 411 105 CA 8E0 411 105 CB 8E0 411 105 CC 8E0 411 105 CD 8E0 411 105 CE 8E0 411 105 CF 8E0 411 105 CG 8E0 411 105 CH 8E0 411 105 CJ 8E0 411 105 CK 8E0 411 105 CL Są to sprężyny zawieszeń 1BE/1BV ale nie wiem czym się różnia, jak coś mogę dopisać Ci kolory. przód - 1BE, tył, nie znalazłem spręzyny z tymi oznaczeniami, natomiast jest 1x zielony 1x srebrny ale nie jest to sprezyna 1BE a od jakiego moze być??
  2. no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5
  3. kolego napisz kolorki bo słabo widać to Ci sprawdze tył: 1 kropka biała, 1 zielona przód: 2 kropki różowe, 1 jasno zielona
  4. podepne sie do kolegi wątku czy to są sprenżynki 1BE z B5, czy mialy jakies inne oznaczenie
  5. wszystko spoczko furka sie prezentuje kozaczek, tylko mi ta tapicera nie pasuje, te paski mnie troche rażą, chyba że na żywo wyglada to lepiej :gwizdanie:
  6. tak jak kolega mówi kup w ASO i masz problem z głowy, a naprawde lepiej wyglada z , przynajmniej wg mnie
  7. no bez , naprawde łyso, dobrze że je oszczędziłem u mnie , no jak założysz lampki na Ledzie to bedzie spoksik :gwizdanie:
  8. ale porazka... choinka normalnie, ale i tak lepiej wyglądają od tych do B5, ale czy można mówić tu o wyglądzie?
  9. dobre pytanie bo tez myslalem nad przodem od RSa, zakladasz od RSa, czy bedzie rezał orginalne?
  10. Reflektory przednie to ori po II lifcie. Kupisz zamienniki DEPO i tez beda pieknie wygladac
  11. przecież buda jest ta sama, tylko lampy poliftowe
  12. slepy odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    no Sokół szaleje fotki kozaczek, jak i cala furka, zaje... fajnie wyglada na tym s-line-e no i felgi pieknie uzupełniają całość... pozazdrościć
  13. no po malowaniu, nabrała uroku, znacznie sie lepiej prezentuje, no koszta strasznie ale juz dużo roboty włożyłeś a pozatym masz dobrą bazę do modyfikacji, oby tak dalej
  14. spisuja sie rewelacyjnie ja jakbym miala kupowac takie felgi jeszcze raz, to nawet minuty bym sie nie zastanawiala zaloz tak jak ja dystanse 10mm i bedzie git...... no chyba tak zrobie choc znalazlem jedne na ET38, ale najpierw zrobie chyba Viruska, bo przy moich 90Km to na takim kapciu nie bedzie chcialo za specjalnie jezdzic ;(
  15. no wiem ze cale nie wejda ale jakby je wyrezal,chyba szkoda zachodu, zajawilem sie ostatnio na ten przód od RSa, to moze dlatego
  16. Nowak_zgnie orientujesz się ile by kosztowały kratki w zderzak do RS, bo jakby pokombinował i takie do zwyłego zderzaka wrzócił, tylko nie wiem czy to nie za dużo roboty gril od eSy powinien byc
  17. ale taki to był chyba w schowku montowany, nie spotkałem się z czymś takim u innych audiczek, pewnie samorób jakiś
  18. oststnio podoba mi się przód od RS-a ale jak pomysle o kosztach to az sie odniechciewa, a tu kolega Tomigsi, taki a`la Rs wrzucil, ale tylko a`la :gwizdanie:
  19. Angela jak sie spisuja felgi, bo nosze sie zamiarem kupna takich właśnie tylko mnie to ET odstrasza, a na mniejszym trudno dostac..
  20. no ja sprowadziłem w październiku tamtego roku i po przejechaniu 15kkm, poki co tylko lewy przegób do wymiany, ale z tego co mi mowil mechanik, to jeszcze z rok, i bedzie cale do wymiany , ale cóż jak trzeba to trzeba
  21. za 2,5 tyś. to masz body od S4 w dobrym stanie, i z calym wyposażeniem, takze wolałbym iść w tą stronę, nie wiem jak Ty
  22. zgadzam sie na 16 bedzie lipnie wygladac, 17 juz beda dawac rade, choc najlepszy efekt bylby na 18, ale to juz chyba nie na nasze drogi, zabawa, no i oponki jak koledzy radza 225/45 chyba najlepszy wybor, bo jak widzialem na 50 to jakos tak dziwnie 17 wygladaja
  23. no to powiem Ci ze moga sie kozacko prezentowac, a jakby im tyl prysnac na czarno jeszcze :gwizdanie:
  24. to te ala porshe, widzialem audiczke na takich i powiem Ci ze nie wygladala tragicznie, ale bedziesz im polerke robil??
  25. widziałem w realu w 18" dają radę :th: no wlsnie i w tym problem 18, a Raggaman szuka 17, i ja tez bym sie ku temu kierowal, na 18 trzeba juz chyba bardziej uwazac, no chyba ze przyszalejesz Raggaman i zalozysz 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.