Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. ciekawe jaki rodzaj piasku uzyli, no trzeba byc madrym :polew: , , jak mozna byc az tak :gupek2:
  2. no ale moze koledze podobaja sie bardziej tamte... kazdy ma swoj gust, i kazdemu sie co innego podoba, tylko tak jak mowilem, jak chcesz ringi, to tylko FK :th:, szkoda kasy na inne badziewia (np. SONAR)
  3. no wlasnie coraz czesciej,co dzien coraz drozej... masakra... jak tak dalej pojdzie to
  4. no no na zderzakach od S4, to juz bedzie mega kozak, a ja ciagle nic ;(, ale juz nie dlugo :th:, kozackie filmiki...
  5. u mnie po miescie jezdzi granatowe a4 z tymi lampami, i musze przyznać że ciekawie wygląda, tylko bedziesz musial zrobic cos z tym srebrem pod lampą bo bedzie szpecić...
  6. podobne do FK, ale nic nie pisze jaki producent, osobiscie poliftowych bym nie wymienial, ale jak juz chcesz to wlasnie wolalbym juz Fk, i Hid do tego, te co podales wygladaja na jakis wynalazek, ale jak sie skusisz, to mozesz mi dac znac, moze odkupie od Ciebie te Ori ,
  7. zaj...scie sie ta maska prezentuje, pasuje do caloksztaltu fury, i laddnie kommponuje się z ciemnymi lampkami, jeszcze raz wielki szacun za ta bryke! i powodzenia w nastepnych modach... bo napewno beda takowe...
  8. no u mnie na Orlenie 4,75.... i za niedlugo auto w garaz, dobrze ze lato idzie, na rower mozna sie przezucic :polew: :polew:
  9. no to poszlo kolego, i powodzeniam zycze :th:
  10. no chipski napewno bedzie, ale z osiagami kiepsciutko, takze najpierw musi ja ogladnoc dokladnie mechanik,bo mysle u chipie u Rogala, a nie chce jechac do wawki tyle kilometrow i dowiedziec sie ze cos jest nie tak i nic sie nie da zrobic :disgust:mam nadzieje ze to nie turbinka...
  11. tez myslalem ze to wina wagi auta, ale teraz to juz nie jestem pewny,strasznie slabo michodzi, przy wyprzedzaniu to go trzeba dobrze nakrecic, wiem ze 90 Km to nie szal, ale cos mi ni pasuje
  12. No Panowie miazga, od dawna narzekalem na mojego klekota ze nie ciagnie i cos malo moczu, ale teraz jak sie przejechalem w/w A3, no to jestem w calkowitym szoku , to samo 90 koni, a na kazdym biegu ciagnie przyjemnie , u mnie tylko jedynka chodzi lux a reszta dosc mulowato ;(, a po drugie piekna praca turbinki, kazde dodanie gazu piekne syczenie, a u mnie ani slychu turbiny, w nastepnym tygodniu oddaje go do kumpla na calkowity przeglad i dowiem sie w koncu co mu dolega, a jak wy koledzy myslicie co moze byc nie tak???
  13. Miazga, Panie miazga, wyobrazam sobie jak to musi zap*&%$^%%@ teraz , ja chce takie cos w swoim , ale kasa nie puszcza, a propos wyslij mi jak mozesz calkowity koszt na PW, ilie Cie wszystko wyszlo razem z chipem u Rogala :gwizdanie:
  14. nalepil bys emblemat na tyl RS4 i co drugi laik by uwierzyl , fura nabiera rumiencow... kozak...
  15. a Tu pare moich fotek... wszystkie robione Sony H7... http://slepy88.fotosik.pl/albumy/320886.html
  16. ostatnio zarazilem sie bialym i jak dla mnie jest calkiem spoko, z odpowiednimi dodatkami,np. felfi ciemny tytan
  17. o rejestracjach ze swoim napisem nie slyszales kolego?? Nowak chce byc nie powtarzalny...
  18. tez mysle nad czerwonymi zaciskami, bo jak przejrzalem audiczki forumowiczow, to calkiem fajnie sie prezentuje, choc nad srebrnymi tez sie zastanawialem... , ale postaw na czerwien :th:
  19. nono, body Kit od RS4 i swap na AWX, to juz by pojechal grooobo, bardzo grubo, chociaz z tego co do tej pry pokazywal to po Nowaku mozna sie wszystkiego spodziewac :th:
  20. no w sumie tak... dobra nie zasmiecam juz i czekam na dalsze etapy.... kiedy ja sie w koncu pochwale
  21. jarko jesli dobrze widze w podpisie to Ty masz Avanta, i te nie beda pasowac, a jeszcze sie nie spotkalem z podobnym wzorem do kombi...
  22. co ty chcesz tam jeszcze robic...duzo tej furze do szczescia nie potrzeba... to jakie te mody??
  23. no na mnie czeka maturka od 5 maja.... takze chyba nauka, ale tylko chyba, bo czas wolny z dziewczynka tez trzeba zagospodarowac! ale raczej domek, ewentualnie pobliskie jeziorko:)
  24. ha bede pierwszy no pieknie kolego, tylko sobie z tylu zarowke od kierunku na przezroczysta, albo jakis chrom zmien, bo troche psuje efekt ta pomaranczowa poswiata, ale pozatym A4 nabiera rumiencow :th:
  25. no ja wlasnie skonczylem szkole w piatek, jeszcze tylko Maturka w Maju( od Poniedziałku zaczynam ) i tez biore sie za jakos robote, bo tak wysoko poprzeczke zarzuciles ze nie wiem kiedy Cie z modyfikacjami dogonie, i czy wogole pozdro.... oby tak dalej... a Twoj BANG BUS jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.