Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. czarny tylko czarny, tyle ze o ile mi wiadomo to na przod nie dostaniesz homologacji, no i potem na przegladzie Ci nie przejdzie, chyba ze sie myle... tez myslalem o przyciemnieniu bo mam zielona , ale tylko tyl jakos mi nie lezy...
  2. myślałem ze na kloszu tez jest... no ale gratulacje z zalozenia... :th: i co by sie dobrze sprawowaly...
  3. a to czemu??? [panowie OT!!! dudi75 jak chcesz to wyślij mi na PW twojego maila to ci dam opis co i jak robić] - schiller
  4. zrob sobie konto na fotosik.pl, potem Ci kolejne czynnosci w emailach przychodza, a i sam sobie poradzisz :th:
  5. no zalezy kto co lubi Grzanek, jednym podoba sie tak a drugim inaczej, ale fajnie te lampki sie u Ciebie prezentuja, osobiscie jednak obstaje za zespolonymi, pozdrawiam
  6. no ja wiem ze dal ale zle zrozumial moja wczesniejsza wypowiedz...
  7. a to dlaczego nie mozesz zamontowac???
  8. powinien byc na kloszu i z tylu na obudowie...
  9. no tez tak wlasnie mysle, kiedys Keżor chyba sie wypowiadał o tych soczewkach ale nie moge znalezc tego watku
  10. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    no i za to wielkie :oklaski: bo te lampy robia piekna robote ja chce takie do B5 :drool:
  11. sczerze nie mam pojecia, bo zrobilem ten blad ze kupilem HIDy pod stare lampy, ale swieca w miare dobrze, napewno lepiej niz zwykle, i mam je dosc nisko ustawione tak wiec nie oslepiaja az tak bardzo, a jak masz soczewki to powinno byc jeszcze lepiej, tylko nie wiem czy jest jakas roznica w soczewce, z H7 a z D2S
  12. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    przeglad to najmniejszy problem bo jak masz znajomego diagnoste to wszystko zalatwisz, ale jak sie Miski przyczepia to juz nie jest tak kolorowo...
  13. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    sciema to dobra sprawa, ale jakby mozna bylo sciemnic wszystko oprocz czolowej, a tak gdy sie sciemnia tylko tyl to wyglada jakby jakis przedstawiciel handlowy, nie bardzo mi to lezy... ale moze zmienia sie kiedys nasze przepisy i bedzie mozna sciemnic wszystkie...
  14. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    no te Adamooo sa czemu nie ma takich clearów do B5 oj skusilbym sie... Juras zajeb... wybór
  15. widzialem ostatnio srebrna A4 na takich lampkach i nie powiem bo calkiem, calkiem to wygladalo :th:, no a jak dobrze wiemy to rynek jesli chodzi o avanty jest... wiec albo drugi lift, albo te LEDy... no albo sciemnic, ale to tylko przy czarnej budzie, wedlug mnie :th:
  16. no wlasnie dudi wrzuc fotki jak sie prezentuje...i zrob fote tych kostek, ale napewno wygladaja
  17. HID masz przystosowany pod H7 no i wejdzie bez problemu, ja mialem pod H4 tylko u mnie robil to elektryk, ale w miare szybko mu to poszlo, takze mysle ze nie powinno byc problemow :th:
  18. witux chodzilo mi o poliftowe zwykle to znaczy po II lifcie tylko nie przyciemniane, te po pierwszym jakos mi nie leza
  19. sokolnh no to ja prosze o relacje z jazdy i fotki jak sie furka prezentuje a sprezynki zakladasz na seryjne amory, czy kupowales inne??
  20. ja mam soniaka H7 ale ogolnie to nie ten przedzial cenowy, ale ogolnie polecam sony sa malo zawodne i maja dobre obiektywy, no albo nikon, ewentualnie canon
  21. no ja tez nie jestem za przesadą dlatego zalozylem 6000K, i jak dla mnie to jest max, bo juz maja delikatna niebieska poswiate...przyznaje ze na mokrym troszke zawodza, ale tak to sa :th:
  22. witux do Twojego kolorku to by te od Keżora za***iście pasowaly, no ale te czerwone Ori tez sa , mam ten sam dylemat bo mam kolor ciemna zielen i wlasnie sie zastanawiam, ale chyba zdecyduje sie na te poliftowe zwykle :>
  23. no wlasnie uposazyl bym sie w taki zestaw jak pisaleem wczesnij 30mm przod i 20 tyl tylko nie moge nigdzie znalezc a samych sprezyn nie chce zakladac bo nie wiem kiedy byly amory wymieniane, choc jak bylem u mechanika to powiedzial ze jeszcze daja rady, ale nie wiem czy ryzykowac???
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no myslalem o przodzie bez znaczka, ale poczytalem forum i doszedlem do wniosku ze jednak musi byc, no i najlepiej by bylo od S4
  25. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no wlasnie sie nad nimi zastanawialem, ale chyba zostawie, calkiem przyjemnie z nimi wygladaja :th:, a z tym A4 i 1.9TDI to taki przesyt na tej klapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.