Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. ja mam narazie na stalowkach z ori kolpakami, ale mysle o kupnie 17 na lato wtedy na zime wrzuce moje BORBETY co mam na lato, bo nie sa rewelacyjne, a jesli chodzi o stalowki to wole z kołpakami,
  2. felgi sa jak najbardziej sluszne, zalowalem ze przy moim poprzedni wlasciciel takich nie mial,ale felga ladnie sie prezentuje na a pozatym co ori....
  3. cena taka w miare, ale czy warto... tylko cena mi sie troszku podoba,a reszta... kwestia gustu, ale jak Ci sie podobaja to czemu nie brac???
  4. jak dla mnie to 3 jest no odlot, te pierwsze tez nie zgorsza, u mnie koles ma takie na b5 tylko 17 ale prezentuja sie swietnie :th:, ale nadal obstawiam 3 :th:
  5. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    no cosmos normalnie, szkoda ze mnie tylko nie stac:) ale felga ogolnie prezentuje sie tylko brac :th:
  6. no ja z tych wszystkich to bym 4 bral, bo jak dla mnie to sie zajefajnie na a4 prezentuja, u mnie koles ma takie na zielonej a4 po I lifcie i wyglada swietnie
  7. calkiem fajna ta loteczka, ale jednak jestem za czysta klapa, chociaz jakbym zobaczyl na zywo t6o moze bym sie skusil, ogolnie calkiem przyzwoita:) :th:
  8. takich tematów było juz mase, Keżor zreszta Ci pare z nich podal na tacy, ale jak chcesz angel eyes, to tylko FK, albo DEPO, bo sonary to straszna lipa, choc i tak jestem za zespolonymi ori po licie, a co do slabego swiecienia to moze kup jakies lepsze zarowki???
  9. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    polecam ori valeo lepiej dolozyc i miec porzadne niz potem załować, choc slyszalem ze DEPO i FK tez sa nie najgorsze :th:, ale jak najdalej trzymaj sie od SONARów, bo szkoda kasy i nerwów
  10. wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczow w te piekne swieta, radosci i pocechy z żon, mężów, dzieci a przedewszystkim z naszych A4 czego sobie rowniez zycze i do siego roku:)
  11. ok wiec sie nie odzywam,dziki for all wiem wiem ale to wszystko tzryma kasa pasowalo by jakos zaoszczedzic,a mozesz mi powiedziec czemu tak nie robia??? jest gorszy efekt czy co??? jestem kompletnym laikiem w tym temacie
  12. a nie ma jakiejs przejsciowki z H7 tak zeby mozna bylo zalozyc HIDy H4 albo z D2S na H4???
  13. no a jak mam HIDy na H4 to nie bedzie problemu czy trzeba bedzie zmieniac??
  14. czyli wystarczy ze kupie lampy na H7, bez D2S?Z gory dzieki ykk
  15. no wlasnie mysle o zrobieniu turne po pobliskich szrotach i poszukaniu takich lamp, jeszcze tylko jedno pytanko bo chyba odbieglem od tematu, pod HIDy musza byc reflektory przystosowane pod D2S czy moga byc zwykle H7??
  16. yyk a co myslisz o takich http://moto.allegro.pl/item283662111_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html bo na ori raczej mnie nie bedzie stac, tylko zastanawiam sie jeszcze czy takie jak na tej aukcji czy zespolone???
  17. czyli mowisz ze zakladajac lampy po lifcie na HIDach powinno byc,dobrze tzn lepiej niz na zwyklych valeo 95?
  18. no ale nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, jak beda czyste klosze z soczewka, to jaki to da efekt???
  19. jedynka :th: ale trojki:))) nieziemskie jeszcze 17` i ladna guma no to juz marzenie :th:
  20. ja mam w swoim HID 6000K, i jak narazie nie narzekam :th:, montowalem u dobrego elektryka, i sa ustawione w miare nisko, takze nie przeszkadzaja tak bardzo innym uzytkownikom dróg, powiedzcie mi jescze jak to bedzie wygladac w reflektorach po lifcie? tam jest soczewka, HIDy beda lepiej swiecic?
  21. moze tom tom v4 calkiem przyjemny sprzet za umiarkowana cene, albo tomtom one, troszke wiecej kaski ale i lepsze
  22. ja mam podobny problem, tylko ze u mnie gdy otworze drzwi pasazera to swiatelko wogole sie nie zapala, a przy reszcie drzwi dziala normalnie, nie wiem co jest??? pomocy
  23. ja mam jvc kdg521 i spisuje sie naprawde rewelacyjnie, a glosniki mam ori nokii i calkiem przyjemnie to gra takze polecam JVC
  24. no zgadzam sie jakis ladny kolorek zarzucic i bedzie nowy kameleon nigdy nie zgra sie ze stara powlaka, bedzie widzoczna roznica no i bedzie to wygladac takze ladny kolorek i bedzie :th:
  25. na allegro jest tego mnostwo i to w calkiem przyzwoitych cenach, dotaniesz tam emblematy na grill kierownice na klape bagaznika, a ostatnio widzialem nawet na zegary, takze jest wszystko:) tylko poszukac no ale w aso sobie zobaczysz jakie to ma wymiary i problem z glowy:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.