Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no to byloby wlasnie oplacalne, bo dalem 600zł za te HIDy, a sprzedalbym je pewnie znacznie taniej, niech ktos sie wypowie czy wystarczy wymienic same zarniki, czy przetwornice tez bedzei trzeba...
  2. wlasnie ja mam HIDy na H4 a chcialem zalozyc lampy po lifcie i jest lipa, bo musialbym kupowac nowy HiD, a to znowu koszty:(
  3. nie wiem napewno ale w sedanie chyba nie bylo montowanego suba, o ile mi wiadomo mialy go tylko kombii, jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
  4. ja mialem podobny problem jak kolega Nonilion tylko ze u mnie tapicer wycial material z tylu podlokietnika w tylnim siedzieniu, i wszyl z przodu, a w podlokietniku wszyl podobny material tylko o innej fakturze, ale kolor identyczny i nie ma sladu, auto zostawilem na dzien bo mial jakies inne roboty i robil w miedzyczasie moja skasowal 60zł, to zalezy gdzie masz przetarcie ale mi sie nie chcialo z tym bawic
  5. no fajniutkie te fele, ladnie wygladaja na (widzialem a4 tylko w sedanie) tylko oponki kup osobno, to kwestia bezpieczenstwa, dlatego chyba nie warto na tym oszczedzac :th:
  6. no wszystko bedzie pasic tyle ze bez zawiechy to bedzie wygladac jak terenowka... a co do firmy MANGELS to oni raczej produkuja felgi to terenowek, co zreszta pisal kolega wczesniej, zobacz sobie na google.pl
  7. no zgadzam sie z kolega bierz 16 z takimi oponkami jak pisal Nowak_zg, chociaz 17" na 215/45/17 ladniej by sie prezentowal, tyle ze wtedy zawias w dol...
  8. osobicie nie jestem za takimi zakupami, no ale jesli jest okazja, no i tak jak bylo mowione 4mm bieznika to absolutne minimum, dzis widzialem w TV robili test aqaplaningu na nowych i starych gumach, no i roznica jest kolosalna, a wiadomo bezpieczenstwo najwazniejsze, pozdrawiam
  9. nie wiem co powinno sie robic takim ludzia, przeciez tyle trabia w telewizji o pijanych kierowcach, a tu prosze czyty przyklad bezmyslnosci, cale szczescie ze wy jestescie cali, pozdrowienia dla calej rodziny
  10. widziałem jakiś miesiąc temu tak rozpołowioną BMW ale to... jest tragedia,ladna musieli miec predkosc, pewnie odpowiednik tego co kierowca mial w promilach nie nie nie stanowczo nie jedz
  11. Od HIDów zalozylem 6000K no i poki co jestem zadowolony, wlasnie zastanawialem sie nad ta regulacja, ale skoro tak to dzieki :th:
  12. kumpel ma sprzet sony w mazdzie 323 i clakiem przyjemnie mu to gra, ale skoro tak, to tylko moje zdanie... Hertza i Powerbassa tez polecam, a o TEcu nie slyszalem...
  13. ja zastanawialem sie nad kupnem ori halogenow z kratkami ze zderzako po lifcie, i wmontowac je w moj zderzak ale nie wiedzialem czy to wypali, iw koncu sie nie zdecydowalem... ale pomysl dobry...
  14. podlokietnik to dobra sprawa, sam na takiego poluje, ale narazie fundusze mnie trzymaja, ale moze po Nowym Roku, ale jak masz okazje to bierz bardzo przydatny element :th:
  15. ok dzieki, a jeszcze jedno pytanko czy lampy z 95roku mialy sterowanie ze srodka samochodu, bo u mnie nie ma i nie wiem dlaczego???
  16. kupowalem ostatnio navi z ojcem w MM, i musze przyznac sie ze bylem nastawiony na kupno tej SONY, ale pogadalem z bardzo mila ekspedientka, ktora uswiadomila mnie i wraz z ojcem podjalem decyzje, kupil MIO C520, ma szybszy procesor przez co dziala sprwniej, ma mapy calej europy i Polski, ogolnie tak i ojciec jak i ja jestesmy z niej zadowoleni ale ta sony tez przyjemna tylko ze dluzej "mysli" nad trasa...
  17. tak jak w temacie do czego ta wtyczka bo nie mam pojecia, moze od regulacji reflektorow, tylko ze nie mam w srodku pokretla, prosze o pomoc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92865ccaa340da93.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a36fd10ae4a62db.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/584cc5847aeccecd.html
  18. STO_PROCENT napisz dokladnie jakie to glosniki(marke model)... to pomyslimy... ja mam ori Nokii w drzwiach z przodu i tylniej połce podpiete pod radio JVC i calkiem przyjemnie smiga:)
  19. SONY Panie SONY i tylko XPLOD poszukaj na allegro, i co wazne odpowiedni stosunek, bardzo dobra jakosc za przyzwoite pieniadze :th:
  20. jak dla mnie porzadne zestawienie, ale ja trzymam sie zasady porzadnie wygluszony przod z dobrym glosniczkiem, wzmacniacz i sub w bagazniku, i wszystko(sprzet oczywiscie SONY) dobre granie w dobrej cenie
  21. zgadzam sie z grzanek85 ten carpower to calkiem przyjemne cudenko, a sub hmmm, w tej cenie mozesz pokusic sie o sony http://www.allegro.pl/item289504459_skrzynia_z_poteznym_basem_sony_1300w_nowa_sklep.html albo sam glosnik i skrzynie dorobic :th:
  22. widze ze relingi masz w chromie takze chrom nakladki bedzie jak najbardziej na miejscu :th: albo ori od s4
  23. slepy odpowiedział(a) na Rajmondo temat w Nadwozie i Wnętrze
    jak dla mnie tylko grill od s4 wlasnie pasuje mi wymienic bo moj jest w tragicznym stanie(schodzi mi chrom ze znaczka )
  24. osobiscie mi sie nie podoba ale to kwestia gustu, ja sie zastanawiam nad sciagnieciem znaczkow z tylniej klapy, bo jakos nie bardzo mi leza, a chrom... tylko na grillu , wazne ze Ty jestes zadowolony :th: pozdro
  25. no z linkow taliba1990 no to tylko te pierwsze jak dla mnie, no ewentualnie jeszcze 3, ale te jedynki ori sa naprawde fajne i dobrze prezentuja sie na aucie :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.