Treść opublikowana przez slepy
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
msc79 poszukaj bylo przynajmniej kilka tematów odnosnie sprezyn... a jak sie tak przypatrzylem bardziej to te felgi co ma adamfox sa troszku inne... ale te tez powinny sie dobrze prezentowac... :th:
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
no ja tez nie bylem przekonany, ale nawet przyzwoicie to wyglada, a jaka masz zawieche, serie?? czy cos obnizales...
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
Dunlop sport 9000, sam mialem takie kupowac, na wiosne... tylko ze 225/45/17R, ale nie wiem czy z kaska wyrobie ale polecam ta gume...
-
[B5 ADR] zestaw HID w lampach przed liftem z halogenem czy ktoś montował?
no do pierwszego liftu byly h4 wiem bo ma, no i mam zalozony na to HID, i to bardzo nisko spuszczony co by bardzo nie oslepiac 7JK8 piszac Ci na Priva, nie wiem czy dodałem ze gdybym teraz mial zakladac HIDy to najpierw bym zakupil lampy z soczewka, bo swieca o wiele lepiej... i gdy tylko bedzie okazja i,kasa to sie tak skonczy...
-
Końcówki wydech podobne do S4
no właśnie dlatego kup na allegro, dwie fajki... gdzies widzialem na allegro, chyba po 45 za sztuke, ale ja ostatnio spolerowałem moje i chociaz na koncach spaliny wżarły mi sie juz w rurki i troche to kijowo wyglada... musze kupic kamien do dremela i je lekka oszlifowac... ale poki co z daleka wyglada
-
[B5 AFN] Valeo Black version
kezor malowałeś środki... czym??? jesli mozna wiedzieć??
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
napewno bo Cie na przegladzie nie posci... poprostu sa przystosowane do ruchu lewostronnego, takze sobie odpusc... ale nie wiem jak jest z tyłem orientuje sie ktos???
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
skad wziales maty gluszace... mozesz przeslac linka, czy kupowales gdzies w sklepie... a i gluszyles tylko od strony tapicerki czy od blachy tez??
-
[B5 ADR] a co myślicie o progach??? i co o dokładkach zderzaków np. Rieger-a...
ten zestaw od Riegera, jest juz takim ciezszym tuningiem i wg mnie auto wyglada barziej topornie co do niego nie pasuje, osobiscie wole ladnie odpicowana serie... ladna fela, zdezraczki od eSki, progi, lampki po drugim lifcie i lekka gleba... to jakos bardziej pasuje mi do tej marki
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
ja obstaje za 17" a te fele, nie za specjalne jak dla mnie, no ale moze jakby walnac im polerke , osobiscie jestem za felgami od S4, albo takie jak ma Nowak_zg
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
ja tez jestem na kupnie mam narazie, fele 15" i mysle o 17, to optymalny wybor, a jesli chodzi o zawias to poki co mozesz kupic, twardsze sprezyny na poczatek, a potem pomyslisz o zawiasie, osobiscie mam zajawke na te co ma Nowak_zg, pytalem nawet o nie w sklepie, ale krzykneli 1600 za komplet nowek, a do tego jeszce oponki, to drogie tyle, ale jakies fajne uzywane do 2000 powinienes bezproblemowo znalezc, owocnych poszukiwan :th:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
no wlasnie pasowalo by mi te spryski zamontowac, jak myslicie wystarcza dla Misków same przykryweczki, tak zeby bylo ze niby sa???
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
o tych podłuznych halogenach zaponij bo sa i do audi nie pasuja po prostu jak juz to okragle, ladnie krateczke wyrezac i byloby git :th:, choc jakbys zrobil tak jak po lifcie to o wiele lepiej to wyglada tylko ze roboty wiecej...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no do Avancika bedzie od RSy pieknie pasował, do sedana przy zderzaczkach od s4 to tylko S4 grill, ale tu przy kombii, fajnie to bedzie wygladac... jestem za RSem :th:
-
zderzak od audi
no wlasnie sam zderzak bedzie wygladal , musialbys ladowac nowe lampy, maske.. apotem to juz sie takie koszta sypia, ze szkoda gadac... a po co to?? nie lepiej zalozyc zderzak od eSy, i lampki po II lifcie i bedzie
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
No jakby ktos mial tylne lampki LED np. takie http://moto.allegro.pl/item299514495_lampy_tylne_audi_a4_sedan_95_99_led_red_white_fk.html to ten znaczek na stopa bylby , znaczek robi piekna robote, pokaz go jeszcze na samochodzie... :th:
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/664f746c6802894b.html to moja mala zabawa w VT efekt nie powala, ale to tylko zabawa, nudzilo mi sie i powstalo, choc w realu bym tego nie zrobil bo mi sie to srednio podoba zostawilbym tylko swiatelka po lifcie i sciemnione szybki :th:
-
[B5 AAH] jakie zarowki z "Efektem Xenon" do tych lamp
te zarowki maja slaba trwalosc, i po pewnym czasie ta pseudo xenonowa otoczka sie wypala i przeswituje zolte swiatlo a efekt jest lepiej dozbieraj i kup zestaw HID, ja mam HID bixenon i dalem 590 z montazem z tym ze na H4, a Ty masz zespolone po lifcie, i one sa na H7 to wyjdzie jeszcze taniej
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
nie wiem na jakie zarówki sa te lampki ale napewno sie da, HIDy teraz do kazdej lampki mozesz zalozyc, lampki wygladaja ladnie, a pozatym to FK i mysle ze nie bedzie z nimi wiekszych problemów :th:
-
Zmiany stylistyczne w aucie a sprzedaż auta
puchatek27 chyba lekko wyolbrzymiasz sprawe, tak jak juz koledzy mowili robisz foty i masz spokuj, ja mam wszystkie zmiany zapisane i do tego fotka i przy kazdej cena danej czesci, nawet czesci mwchanicznych, i mysle ze nie bede mial wiekszego problemu ze sprzedaza :>
-
[B5 AEB] Ospojlerowanie RS
no ja tez obstaje za zderzakiem od S4 albo RS4, ale bardziej za tym pierwszym... i jak tylko nadazy sie taka okazja i fundusze na to pozwole to uzbroje moja A4 w taki zderzaczek:)
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
no ladnie ladnie msc79 ladnie sie prezentuje,na tych lampkach i takjak mowisz tylko zespolone, duzo bardziej odmladzaja autko niz te dzielone jak zalozysz HIDy to pokaz fotki :th:
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
no ja tez jestem za takim lekkim przyciemnieniem... calkiem przyjemnie to wyglada... ale dobrze poweidział Piotr TDI
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak_zg, odwaliłeś kawał dobrej roboty, moje plany na przyszlosc moze widziales w moim watku, tylko lich z kasa bo koncze teraz technikum i nie ma jak kaski uzbierac, ale mody zaczna sie po wakacjach, no chyba ze zmienie na cos nowszego, ale Twoja fura :kox: szczena opada, skora kozak, jak zalozysz jeszcze te zderzaczki i progi od S4 no to juz bedzei odlot... wielki szacun
-
[B5 AFN] Moj czarny AFNik
No przyjemna maszynka musze przyznac, i bardzo dobry podklad do dalszych modyfiacji, felgi 17 jak najbardziej sluszne, jak zreszta pisal Nowak_zg, no i jak dla mnie atuty, przedewszystkim , zajeb... silniczek, piekna gleba, no i kolor... opisuj zmiany na bierzaco, i wklejaj foty...Powodzenia :th: