Treść opublikowana przez slepy
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
te pierwsze kiepsko, a te drugie to o takie cos mi chodzilo raggaman, tylko nie wiem jak bedzie wygladac w 17
-
a4 disco
zaprosmy go na forum, w koncu kawal dobrej roboty
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no ladnie ladnie, tylko caly czas te swiatla tylne psuja efekt, ale dobrze znam temat z lampami do Avanta,ale przy Twojej czarnuli skusilbym sie na te co ma Rob, a moze sie cos pojawi niebawem...
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
No efekt , furka sie coraz lepiej prezentuje, a ja ciagle zbieram$$$...
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
ile dałes za scieme? widze ze przod troche jasniej, napisz jeszcze ile masz sciemy z tylu a ile z przodu...
-
Ceny paliwa marzec 2026
4,85 dzisiaj u mnie jak tak dalej pojdzie to nic tylko ;(...
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
chodzilo mi o cos takiego tylko teraz nie moge znalezc tej aukcji... ale tu w podobie tylko 18 http://moto.allegro.pl/item388708850_mam_rs1_sprawdz_taka_okazja_sie_nie_powtorzy_.html
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
ja bym bral 4, tylko na alle... widzialem takie zaj*&^$ste polerowane no to byl...
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
no bo to bezpieczne auto jest, wiem bo moj ociec takie ma i bardzo fajne auto 2001r, ale i tak zx tego wyszli, na szczescie, gdyby jechal wolniej tez by sie nic nie stalo :gwizdanie: czasami nawet jak jedziesz wolno to sie w Ciebie jakis kolo moze wpier... i pozamiatane, nie ma reguly niestety
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Maniak , wielki szacun :th: nic wiecej fura Kozak
-
[ALL B5] Czy fotele z Avanta podejda do sedana???
mam skladane siedzenia, i jest wolna przestrzen miedzy bagaznikiem a wnetrzem auta
-
[ALL B5] Czy fotele z Avanta podejda do sedana???
tak jak w temacie, mam zamiar w niedlugim czasie wyposazyc moja A4 w nowa tapicere, i zastanawiam sie czy ta z Avanta podejdzie do sedana, jak myslicie, moze ktos juz montowal cos takiego??
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
jak dla kogo i tak pełen podziwu dokladnie, obrobic ladnie fotki w Photoshopie tez trzeba umiec, wielki szacunek dla Ciebie Kamil
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
a szkoda szkoda, bo by sie pieknie prezentowala... owocnych poszukiwan
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
No mi sie podoba ten styl, sam zastanawialem sie nad czyms takim, ale na kombi mi sie bardziej podoba, a ja mam sedana i mi sie to nie widzi, ale u Ciebie bedzie :th:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
moze wystarczy, bo Paweł nam w samozachwyt popadnie, za***ista laska, za***ista fura, czego chciec wiecej... :th:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
& A4 B5 2000r. AHH+ masz czy zamierzasz kupic???
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no chyba obie, a razem to juz ojoj... gratulacje, obu Lal... pozdro... :th:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
ah to chyab ze tak, a co masz juz cos lepszego upatrzone???
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
sokolnh czemu ja znalazlem Twoja furke na Allergro?? idzie pod mlotek czy co? bo widze w pierwszym poscie ze bedzie kiera, i nic juz nie rozumie
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
no to mi wyglada na lexusy, tylko takie przyciemnione , wolalbym zostawic ORI... koniec wypowiedzi
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wartburg 1000 Coupe
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Skoda Octavia
-
Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE
no i nie zapomniec o neonach, pod auto kolego mtjk odpusc sobie te lampy, te co masz, sa :th:
-
Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE
nawet dwoch , zostaw te lampki, zmien grill bo na tym za duzo chromu , jak zalozysz od s4 to bedzie :th: