Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. stara zasada, nie to co ładne, a co się komu podoba , mi się srednio widziały dlatego nie kupiłem takich, a jak sie komuś podobaja to nie widzę problemu
  2. i tego sie tzrymać wtedy te aluski z polerka i czarnym srodkiem bedą wyglądać, na furce kosmicznie
  3. no to przecież masz te co Nosb kupił, one są identyczne jak II lift, z czystym szkłem, i diodami, tylko brać
  4. dlaczego? może uzasadnisz... , też zamierzam się do założenia tych lampek, nawet już czekają na montaż jak i reszta gratów, i chyba nie jest to aż takie straszne...
  5. ja bym obstawiał jednak na te co kupił NOSB, albo na ORi drugi lift, te pierwsze sa strasznie podobne do fiata sieny, ostatnio zauważyłem http://www.autocentrum.pl/gallery/fiat_siena/001.jpg
  6. no czekamy czekamy, ale z tymi czarnymi lampami i dużą soczewką to bedzie kocur niezły...
  7. takie coś tylko do aut coupe, nigdy do innych , i najlepiej do coupe, nie majacych ramki okiennej
  8. miało być a diodachw lampie, a wyszło o diodach w zderzaku, jak dla mnie obydwa pomysły chybione, ale jak miałbym juz wybrac to wolałbym te na zderzak, ostatnio wyszły lampy z tym diodowym paskiem, o ile sie nie myle SOnar, i jak dla mnie lipa totalna...
  9. wszystko fajnie kred tylko jak bym takie coś już robił to bym dał mniej ale wiekszych, bo te małe średnio mi się podobają
  10. no wiem ale nie chciałbym aż tyle kaski, ładować, może jakbym miał młodszy rocznik bym sie skusil, a tu chodzi tylko o to zeby to sie nie rzucalo w oczy, a tanio bylo
  11. ..skąd wy takie ceny bierzecie Faktycznie .. najlepije zronić wstawki z nowego materiału a orientujesz się może w jakiej cenie by to było, bo tak jak kolegaloco87 mówi to dołoże i kupie w idealnym stanie a tu chopdzi o to żeby tą ładnie zrobić i tanio
  12. znalazłem ciekawa aukcje, ze skorka do A4 tylko jeden fotel jest przetarty od wsiadania (tak mi sie wydaje), da sie coś z tym zrobić??? jakaś regeneracja, czy coś, no chyba ze sie da dobrac taka skorke, i to przeszyć, jakoś. jak myślicie??
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no miałem mieć od kolegi gregory, ale jak się okazało to przód był 1BE, a tył standard 1BA, chyba wymienie same sprezyny...jak dobrze pojdzie pod koniec miesiąca, no i lampki tez sie moze doczekaja wymiany...a ten bixenon, to chodzi mi o to, ze i krotkie i dlugie swiatła mam w zenonie [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:18_________________________________________________jestem po zakupie grilla od RS4 i lampek tylnych po liftowych, powoli zbieram graty, montaż wszystkiego po Nowym Roku, gdy juz zrobie poprawki lakiernicze, i wymaluje lusterka, klamki i dokładki w kolor
  14. i to jeszcze jak, a ile by miał wtedy powietrza , nie no bawią się chłopaki
  15. sokolnha Ty się pośpieszyłeś i ten badziew od S4 założyłeś , a tu taka sztuka a tak na serio...
  16. tyle to wiem, interesuje mnie dokładna cena, ale dzieki za info
  17. jak w temacie orientuje się ktoś jaka cena calego kompletu, kratek do zderzaka RS4, bede wdzieczny za info
  18. to ja moge odsprzedac, moje klamki, nie malowane satyna bedzie jak najbardziej pasowac
  19. raggaman zrobił mixa , a teraz na poważnie, to bardzo wypasionego mixa, taka furka to musi sie prezentować a jakby tak do tego chrom na lusterka
  20. też myślę nad takimi spreżynkami, - 30mm, 35mm, chyba bedzie optymalne, wszystko co poniżej zaczyna być hardcorem, no chyba że 1BE, tylko jak ktoś już pisał strasznie trudno zdobyc
  21. slepy odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    takim wynalazkom mówimy NIE, nie ma sensu po co psuć linię nadwozia, miałem spojler w mojej starej Audi 80, ale tylko chwile i poszedł w odstawke, wg mnie nie potrzebny gadżet
  22. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    ja tez sie waham miedzy 1, a 3, 1 chodzą mi po głowie od dłuższego czasu, a te ostatnie niedawno tez wypatrzyłem i póki co jestem na nie nastawiony pozytywnie, są dla mnie, może Mikołaj coś przyniesie
  23. Jak najbardziej sie zgadzam, bedzie się ładnie prezentować furka
  24. wiem ale budzet nie pozwala na wiecej, a pozatym to nie ma jakos specjalnie powalac glosnoscia, tylko chodzi o jakość i czystość dzwieku, za w miare pieniadze:)
  25. Witam! mam pytanie warto zainwestowac w ten sprzet http://www.allegro.pl/item472518689_blaupunkt_gtb_1200_ii_gta_4_460_kable_gratis.html , a moze macie jakies inne propozycje, koszty do 500zł, moze byc uzywane...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.