Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Limited Edition Nowak LM Edition , no zobaczymy co Paweł wykombinuje
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
u mnie wychodzi średnio 6,5 w mieszanym, wg mnie nie jest tak źle, a przy dobrym butowaniu to myślę ze 9 spokojnie weźmie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jakbyś coś słyszał, o takowym, to wal na priva i to wszystko w dieslu
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
no i bedzie git malina , Nowak jak zostawiasz ramke w satynie, to kółka srebrne beda
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
jak dla mnie: , nie lubię chromu, lekki grafit, albo sreberko
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a do sprzedania?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
a zbiornik do nich???
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Paweł spryski Ci działają czy tylko dla picu? Z grillem wyglada, furka elegancko, osobiście zostawiłbym go w tej satynie
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
No i to jest "czarnuch" Nowak wal je w grafit, będzie kosa
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
jak dla mnie to wolałbym już coś takiego http://moto.allegro.pl/item546920174_audi_a_4_a_4_a4_b5_zderzak_przod_cena_i_jakosc_122.html , bardziej RS-owy, choć to i tak laminat, więc trwałość marna
-
[ALL B5] Co to za zderzak?
podejdzie do sedana bo tam pisze ze kombi, jest jakaś róznica? jest róźnica i nie podejdzie z Avant-a do Sedan-a no to nic zostaje seria... można zamknąć
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
no chyba, tez tak myśle ,
-
[ALL B5] Co to za zderzak?
podejdzie do sedana bo tam pisze ze kombi, jest jakaś róznica?
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
no to zobaczymy jak to wyjdzie, chyba ze sie znajdzie Ori kolorek, w co coraz bardziej wątpie ;(
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16972.0.html;highlight=xenon, i chyba wszystko bedzie jasniejsze
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
szukałem zderzaka ale pod kolor, a tak z malowaniem to sie nie zamkne w kosztach
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
masz moze fotki?, i jaki kolorek?
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
ok dzieki, jutro robie ogledziny, zobaczymy co i jak a Ty robiłeś u siebie spryski na lampy?
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
a z ktorej strony zbiornika?
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
jak wytzrymasz do marca to zobaczysz na ciemnej zielenii
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
kurcze to moze jest nadzieje az z ciekawosci jutro dokladnie obejrze ten zbiorniczek z której strony jest to miejsce na dodatkową pompkę ?? dokładnie dobre pytanie, ktoś sie orientuje??
-
Ceny paliwa marzec 2026
panowie w porównaniu z tym co bylo ostatnio to moze jest droga, ale przypomnijcie sobie jak ropka byla po 4, 70, albo i lepiej to byly czasy ;(
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
Najważniejsze, że podoba się właścicielowi. Moim zdaniem wyszło dobrze i nie trąci słomą. Każdy ma inny gust. Slepy na lusterka i na ramkę od grilla śmiało wystarczy. no i oto chodziło, Twoja robota mi sie podoba, jak nie znajde tego kodu, to robie tak jak Ty
-
[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?
a mi sie podoba, tego koloru ori z RSa juz chyba nie znajde, a ten jest calkiem podobny, chyba ze Nowak_zg coś wykombinuje, bo on ostatnio kupił ori to bedziemy działać, malowanie bedzie prawdopodobnie kolo marca takze jest czas....
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no tez tak mysle, skoro nie ma mocowan na spryski po co by dawali duzy zbiornik, trzeba szukac, jakby ktos cos wiedział pisać na priv