Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Limited Edition Nowak LM Edition , no zobaczymy co Paweł wykombinuje
  2. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u mnie wychodzi średnio 6,5 w mieszanym, wg mnie nie jest tak źle, a przy dobrym butowaniu to myślę ze 9 spokojnie weźmie
  3. jakbyś coś słyszał, o takowym, to wal na priva i to wszystko w dieslu
  4. no i bedzie git malina , Nowak jak zostawiasz ramke w satynie, to kółka srebrne beda
  5. jak dla mnie: , nie lubię chromu, lekki grafit, albo sreberko
  6. Paweł spryski Ci działają czy tylko dla picu? Z grillem wyglada, furka elegancko, osobiście zostawiłbym go w tej satynie
  7. No i to jest "czarnuch" Nowak wal je w grafit, będzie kosa
  8. jak dla mnie to wolałbym już coś takiego http://moto.allegro.pl/item546920174_audi_a_4_a_4_a4_b5_zderzak_przod_cena_i_jakosc_122.html , bardziej RS-owy, choć to i tak laminat, więc trwałość marna
  9. podejdzie do sedana bo tam pisze ze kombi, jest jakaś róznica? jest róźnica i nie podejdzie z Avant-a do Sedan-a no to nic zostaje seria... można zamknąć
  10. no chyba, tez tak myśle ,
  11. podejdzie do sedana bo tam pisze ze kombi, jest jakaś róznica?
  12. no to zobaczymy jak to wyjdzie, chyba ze sie znajdzie Ori kolorek, w co coraz bardziej wątpie ;(
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16972.0.html;highlight=xenon, i chyba wszystko bedzie jasniejsze
  14. szukałem zderzaka ale pod kolor, a tak z malowaniem to sie nie zamkne w kosztach
  15. masz moze fotki?, i jaki kolorek?
  16. ok dzieki, jutro robie ogledziny, zobaczymy co i jak a Ty robiłeś u siebie spryski na lampy?
  17. a z ktorej strony zbiornika?
  18. jak wytzrymasz do marca to zobaczysz na ciemnej zielenii
  19. kurcze to moze jest nadzieje az z ciekawosci jutro dokladnie obejrze ten zbiorniczek z której strony jest to miejsce na dodatkową pompkę ?? dokładnie dobre pytanie, ktoś sie orientuje??
  20. panowie w porównaniu z tym co bylo ostatnio to moze jest droga, ale przypomnijcie sobie jak ropka byla po 4, 70, albo i lepiej to byly czasy ;(
  21. Najważniejsze, że podoba się właścicielowi. Moim zdaniem wyszło dobrze i nie trąci słomą. Każdy ma inny gust. Slepy na lusterka i na ramkę od grilla śmiało wystarczy. no i oto chodziło, Twoja robota mi sie podoba, jak nie znajde tego kodu, to robie tak jak Ty
  22. a mi sie podoba, tego koloru ori z RSa juz chyba nie znajde, a ten jest calkiem podobny, chyba ze Nowak_zg coś wykombinuje, bo on ostatnio kupił ori to bedziemy działać, malowanie bedzie prawdopodobnie kolo marca takze jest czas....
  23. no tez tak mysle, skoro nie ma mocowan na spryski po co by dawali duzy zbiornik, trzeba szukac, jakby ktos cos wiedział pisać na priv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.