Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no i będzie git, ja założę chyba -30mm, sprężynki same narazie :gwizdanie:
  2. a wygląda jakby był, i co bedzie ten gwint
  3. w halogenach tez masz xenon, czy tak wyszło
  4. ori, ori bo tez takie mam, taka namiastka prawdziwego karbonu ala, Topor RS
  5. ale jak pasuje to przynajmniej troszkę mniej pracy
  6. Może sam się pobawię w burżuja następnej zimy i kupię alu Dibo kupuj 19 na lato, a 17 zostaw na zimę, wtedy będziesz dopiero burżuj
  7. Akurat mnie Nowak_zg nie zaraził. Miałem taki zawias zanim on się na forum zarejestrował A wątku nie mam mimo że długo jestem na forum Ale myślę że jak się zrobi ciepło to wątek się pojawi chodziło mi raczej o rozmiar felg , coś kolega Beher, się nic nie odzywa, mam nadzieje że sie nie rozmyśliłeś z tymi felgami
  8. , taa, każdy szaleje
  9. ale wczesniej zaśmiecą droge oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach Burżuj będzie jeździł na aluskach od następnej zimy a jak , jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy , a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez
  10. Ja już taką glebę mam no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć Fele mam 17" we wzorze który mi się bardzo podoba Chociaż chodzi za mną 19" Nowak_zg, zaraża , nie widziałem fotek Twojej A4, oprocz tej z profilu, masz swój wątek??
  11. albo znajdą nowego właściciela ale wczesniej zaśmiecą droge oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach
  12. Ja już taką glebę mam no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć
  13. Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną albo znajdą nowego właściciela
  14. Dużo już tego Audi Designu, a kolega leci w oryginalność, i chce założyć coś innego i chwała mu za to, pozycja 1 , z dobrym kapciem bedzie miodzio Porsche cult style no na przykład, tyle że do Porsche trzeba jeszcze ostrą glebę wyrezać, co najmniej jak Nowak_zg
  15. no i to jest ich największy minus, można kupić te jasne i zrobić Hand made Black :gwizdanie:
  16. no do tego właśnie dążymy, kolega pytał o zdanie przecież nikt za niego mu tych felg nie kupi , a jak już wybierze to pewnie się pochwali
  17. te LEDy na wzór poliftowych zakładaj, Nosb coś wspominał że są zbyt cukierkowe, ale zawsze można je lekko przyciemnić, do ciemnej zieleni myślę że będą
  18. Dużo już tego Audi Designu, a kolega leci w oryginalność, i chce założyć coś innego i chwała mu za to, pozycja 1 , z dobrym kapciem bedzie miodzio
  19. Żeby je zgubić Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez
  20. Karol wal z ceną zawieszki 1BE na priva, cenke gwintu tez możesz sypnąć bo jakbyś się nie zdecydował to może byś go puścił w obieg
  21. poleciało OT, a miało być o kołpakach , ori jak najbardziej przy kołpakach made in Tesco ;(, lepiej zostawić stalówkę
  22. ja jeżdżę na ORI, kołpakach, ale ostatnią zimę, na lato zawita nowa fela, (troszkę większa ), a 15" Alu będą na zimę , zawsze to lepiej niż stal
  23. jak dasz rade to sypnij cenami wszystkich tych części na priva
  24. no ja musiałby ciągnąc cała instalacje do halogenów, bo nie miałem, choć i tak miałem zakładać halogeny to może by i odrazu to wyrezał przy tym , tylko czy będzie to chodzić tak jak należy Jak będziesz ciągnął przewody to pociąg odrazu drugie do sprysków. Sam myślę nad halogenami bo też nie mam tylko jeszcze się waham czy się z tym bawić. no ja myślę o takich zwykłych z alle.... http://moto.allegro.pl/item544008179_halogeny_przeciwmgielne_soczewkowe_h3_12v55w_atest.html ORI to za duży wydatek, a przy okazji rezania nowych kratek się halogeny odrazu wkomponuje
  25. no to może się skuszę , zobaczymy co bedzie, narazie zbieram graty do sprysków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.