Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no i będzie git, ja założę chyba -30mm, sprężynki same narazie :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a wygląda jakby był, i co bedzie ten gwint
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
w halogenach tez masz xenon, czy tak wyszło
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
ori, ori bo tez takie mam, taka namiastka prawdziwego karbonu ala, Topor RS
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ale jak pasuje to przynajmniej troszkę mniej pracy
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Może sam się pobawię w burżuja następnej zimy i kupię alu Dibo kupuj 19 na lato, a 17 zostaw na zimę, wtedy będziesz dopiero burżuj
-
Co myślicie o tych felach?
Akurat mnie Nowak_zg nie zaraził. Miałem taki zawias zanim on się na forum zarejestrował A wątku nie mam mimo że długo jestem na forum Ale myślę że jak się zrobi ciepło to wątek się pojawi chodziło mi raczej o rozmiar felg , coś kolega Beher, się nic nie odzywa, mam nadzieje że sie nie rozmyśliłeś z tymi felgami
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
, taa, każdy szaleje
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
ale wczesniej zaśmiecą droge oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach Burżuj będzie jeździł na aluskach od następnej zimy a jak , jak się szlachta bawi to kosztów nie liczy , a co do kołpaków, są gusta i guściki, jedni wolą z, a inni wolą bez
-
Co myślicie o tych felach?
Ja już taką glebę mam no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć Fele mam 17" we wzorze który mi się bardzo podoba Chociaż chodzi za mną 19" Nowak_zg, zaraża , nie widziałem fotek Twojej A4, oprocz tej z profilu, masz swój wątek??
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
albo znajdą nowego właściciela ale wczesniej zaśmiecą droge oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach
-
Co myślicie o tych felach?
Ja już taką glebę mam no to teraz tylko fela :gwizdanie:, a Ty kolego bierz fele w ten deseń jeszcze żeby je można było w ruchu zobaczyć
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną albo znajdą nowego właściciela
-
Co myślicie o tych felach?
Dużo już tego Audi Designu, a kolega leci w oryginalność, i chce założyć coś innego i chwała mu za to, pozycja 1 , z dobrym kapciem bedzie miodzio Porsche cult style no na przykład, tyle że do Porsche trzeba jeszcze ostrą glebę wyrezać, co najmniej jak Nowak_zg
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
no i to jest ich największy minus, można kupić te jasne i zrobić Hand made Black :gwizdanie:
-
Co myślicie o tych felach?
no do tego właśnie dążymy, kolega pytał o zdanie przecież nikt za niego mu tych felg nie kupi , a jak już wybierze to pewnie się pochwali
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
te LEDy na wzór poliftowych zakładaj, Nosb coś wspominał że są zbyt cukierkowe, ale zawsze można je lekko przyciemnić, do ciemnej zieleni myślę że będą
-
Co myślicie o tych felach?
Dużo już tego Audi Designu, a kolega leci w oryginalność, i chce założyć coś innego i chwała mu za to, pozycja 1 , z dobrym kapciem bedzie miodzio
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Żeby je zgubić Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karol wal z ceną zawieszki 1BE na priva, cenke gwintu tez możesz sypnąć bo jakbyś się nie zdecydował to może byś go puścił w obieg
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
poleciało OT, a miało być o kołpakach , ori jak najbardziej przy kołpakach made in Tesco ;(, lepiej zostawić stalówkę
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
ja jeżdżę na ORI, kołpakach, ale ostatnią zimę, na lato zawita nowa fela, (troszkę większa ), a 15" Alu będą na zimę , zawsze to lepiej niż stal
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jak dasz rade to sypnij cenami wszystkich tych części na priva
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no ja musiałby ciągnąc cała instalacje do halogenów, bo nie miałem, choć i tak miałem zakładać halogeny to może by i odrazu to wyrezał przy tym , tylko czy będzie to chodzić tak jak należy Jak będziesz ciągnął przewody to pociąg odrazu drugie do sprysków. Sam myślę nad halogenami bo też nie mam tylko jeszcze się waham czy się z tym bawić. no ja myślę o takich zwykłych z alle.... http://moto.allegro.pl/item544008179_halogeny_przeciwmgielne_soczewkowe_h3_12v55w_atest.html ORI to za duży wydatek, a przy okazji rezania nowych kratek się halogeny odrazu wkomponuje
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to może się skuszę , zobaczymy co bedzie, narazie zbieram graty do sprysków