Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
myśle że wymiana samego szkła nie pomoże , no ale jak spróbujesz to daj znać co i jak
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
przecież ty zbierasz od RS, czy od S pogubiłem się
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
agro tjuning
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowako a ile tam budzik wskazuje, przeskoczyłeś 300k km,
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no przy przyciskach... i przy galce zmiany biegow:D:D a o klamkach to mi nie mow:D -to nie jest karbon. oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie , więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł slepy -numer czesci czesci plastiku, dekorow , jak i karbonu jest taka sama. Sprawdzilem na wlasnej skorze. no ale oznaczenia kolorów też są , nieee
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
nie widziałem ich jeszcze na żywo, wtedy można ocenić dopiero
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie , więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
no właśnie tylną też muszę tą ori dorwać nawet uszkodzoną po tanich pieniądzach, i wyrezać mój projekt na tył, a przód będę szukał tej dokładki chyba że trafi się jakaś inna fajna, tylko że na Alle, same laminaty , a w te sie boje zainwestowac
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zwykły halogen też oślepia i to skutecznie ale to tylko dlatego że niektórzy kierowcy włączaja go gdy nie ma mgły :gwizdanie: Moja wypowiedz była w stosunku do lamp halogenowych nie do samych halogenów ale co do halogenów też sie zgadzam z Tobą. Ale nie zaśmiecajmy tutaj bo to temat Topora na temat jego autka a nie na temat xsenonu Topor światełka kox :kox: widzę że temat xenonu nam się we wszystkie wątki już wlewa, Topor xenonik elegancki, masz juz ten karbon na środek?
-
AUDI - jak to ładnie brzmi...
przedliftem montowali tak spryski, potem były te wrezane w zderzak , furka ładniutka
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
pomyślimy nad tymi lampami, jakbyście coś organizowali to dajcie znać, może się zdecyduje, narazie zbieram części do sprysków i halogenów
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
no nie ma co ukrywać ładne są, boje się tylko że za jakiś czas dorobią się "renomy" jak lexy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie , tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie hehe no to juz wiemy czemu masz nick "slepy" zalozyles bixenon do zwyklych lamp hehe a tak serio ... to tez teraz zaluje ze nie kupilem bi xenona tylko xenon niby 2 razy wiecej ale dlugie tez wtedy sa na xenonie ale podstawa wg mnie to wkladac xenon do soczewki .... wiec szybko naprawiaj swoj blad naprawiam, soczewki już leżą w garażu i czekaja na malowanie auta, i montaż także juz niedługo, przed wiosną zdąże , prawdopodobnie ze wszystkim oprócz felg , ($ trzyma ;()
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
kurcze nie wiem bo ostatnio kupiłem poliftowe od NOSBa, i jeszcze ich nie założyłem, czekają jak reszta gratów na malowanie jeszcze troszke niech sie potrzyma bo za niedługo urodzinki, może staruszek sypnie jakieś Euro jak wróci
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ok dzięki, ja nadal szukam ;(, całego zbiornika z pompką
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Przy obecnej cenie euro to się narazie wstrzymaj z zakupem. Gdyby euro spadło to można się w kilka osób zgadać i je zamówić no to swoją drogą, jakby było po 3,5zł, to na jedno wychodzi co te jasne, tyle że przesyłka , no ale przy grupówce, wyjdą grosze
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
ale tą orginalną?? ja szukam przedniej i tylniej takiej jak ma ten koleś http://t-music.web.surftown.se/other/TumbosA4/start.html , (nawiasem mówiąc oprócz tych przednich lamp autko , choć po ciemku te lampy nie wyglądają tak źle :gwizdanie:, tyle że SONAR), ale bardziej zależy mi na przodzie bo na tył mam inną wizję
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zderzak trzeba wymienić koszt 300-450zł za kompletny bez sprysków, za kompletne spryski dałem 160zł elektryke 10zł i za pompke 50zł bodajze juz nie pamietam gdzieś to juz pisałem _______________ pod koniec tego tygodnia/początek przyszłego zapodam zdjecia oświetlenia LED wewnątrz paczuszka juz idzie do mnie pare fotek z dzisiejszej sesji z Janjazda Kowi gdzie kupowałeś pompke do sprysków, na alle...?
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
a to swoją drogą, ja teraz szukam dokładki zderzaka, nie mogłem jej znaleźć, ale w Etce znalazłem numer, teraz tylko ją dorwać , na alle... bez szans coś takiego dorwać, bo tak jak piszesz ludzie nie potrafią opisać porządnie aukcji albo chociaż kodu podać
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
i cena znośna, znacznie lepiej się prezentują ,niż te jasne
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
o ten Riegera, bardzo trudno na alle..., łatwiej trafić od eSki, no i Rski, tyle że to już koszta ( zabawa z błotnikami) , chyba że pogadasz z NOSBem, on zwężał zderzak od RS pod zwykłe nadkola :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
ostatnio skórek do A4 b5 wysyp na alle..., i w miarę rozsądnych cenach, sam poluje na ładny kremik , ale ceny kremowych zaczynają się od 1500, i tylko w górę
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
NOSB ostatnio się w takie uposażył, poszukaj w jego wątku, i mcm00, też ma chyba takie, poszukaj w Moja A4, tam napewno znajdziesz
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie , tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dokładnie, większość rzeczy została już powiedziana, także do dzieła z rezaniem