Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. myśle że wymiana samego szkła nie pomoże , no ale jak spróbujesz to daj znać co i jak
  2. przecież ty zbierasz od RS, czy od S pogubiłem się
  3. agro tjuning
  4. Nowako a ile tam budzik wskazuje, przeskoczyłeś 300k km,
  5. no przy przyciskach... i przy galce zmiany biegow:D:D a o klamkach to mi nie mow:D -to nie jest karbon. oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie , więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł slepy -numer czesci czesci plastiku, dekorow , jak i karbonu jest taka sama. Sprawdzilem na wlasnej skorze. no ale oznaczenia kolorów też są , nieee
  6. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    nie widziałem ich jeszcze na żywo, wtedy można ocenić dopiero
  7. oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie , więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł
  8. no właśnie tylną też muszę tą ori dorwać nawet uszkodzoną po tanich pieniądzach, i wyrezać mój projekt na tył, a przód będę szukał tej dokładki chyba że trafi się jakaś inna fajna, tylko że na Alle, same laminaty , a w te sie boje zainwestowac
  9. zwykły halogen też oślepia i to skutecznie ale to tylko dlatego że niektórzy kierowcy włączaja go gdy nie ma mgły :gwizdanie: Moja wypowiedz była w stosunku do lamp halogenowych nie do samych halogenów ale co do halogenów też sie zgadzam z Tobą. Ale nie zaśmiecajmy tutaj bo to temat Topora na temat jego autka a nie na temat xsenonu Topor światełka kox :kox: widzę że temat xenonu nam się we wszystkie wątki już wlewa, Topor xenonik elegancki, masz juz ten karbon na środek?
  10. przedliftem montowali tak spryski, potem były te wrezane w zderzak , furka ładniutka
  11. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    pomyślimy nad tymi lampami, jakbyście coś organizowali to dajcie znać, może się zdecyduje, narazie zbieram części do sprysków i halogenów
  12. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    no nie ma co ukrywać ładne są, boje się tylko że za jakiś czas dorobią się "renomy" jak lexy
  13. Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie , tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie hehe no to juz wiemy czemu masz nick "slepy" zalozyles bixenon do zwyklych lamp hehe a tak serio ... to tez teraz zaluje ze nie kupilem bi xenona tylko xenon niby 2 razy wiecej ale dlugie tez wtedy sa na xenonie ale podstawa wg mnie to wkladac xenon do soczewki .... wiec szybko naprawiaj swoj blad naprawiam, soczewki już leżą w garażu i czekaja na malowanie auta, i montaż także juz niedługo, przed wiosną zdąże , prawdopodobnie ze wszystkim oprócz felg , ($ trzyma ;()
  14. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    kurcze nie wiem bo ostatnio kupiłem poliftowe od NOSBa, i jeszcze ich nie założyłem, czekają jak reszta gratów na malowanie jeszcze troszke niech sie potrzyma bo za niedługo urodzinki, może staruszek sypnie jakieś Euro jak wróci
  15. ok dzięki, ja nadal szukam ;(, całego zbiornika z pompką
  16. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Przy obecnej cenie euro to się narazie wstrzymaj z zakupem. Gdyby euro spadło to można się w kilka osób zgadać i je zamówić no to swoją drogą, jakby było po 3,5zł, to na jedno wychodzi co te jasne, tyle że przesyłka , no ale przy grupówce, wyjdą grosze
  17. ale tą orginalną?? ja szukam przedniej i tylniej takiej jak ma ten koleś http://t-music.web.surftown.se/other/TumbosA4/start.html , (nawiasem mówiąc oprócz tych przednich lamp autko , choć po ciemku te lampy nie wyglądają tak źle :gwizdanie:, tyle że SONAR), ale bardziej zależy mi na przodzie bo na tył mam inną wizję
  18. Zderzak trzeba wymienić koszt 300-450zł za kompletny bez sprysków, za kompletne spryski dałem 160zł elektryke 10zł i za pompke 50zł bodajze juz nie pamietam gdzieś to juz pisałem _______________ pod koniec tego tygodnia/początek przyszłego zapodam zdjecia oświetlenia LED wewnątrz paczuszka juz idzie do mnie pare fotek z dzisiejszej sesji z Janjazda Kowi gdzie kupowałeś pompke do sprysków, na alle...?
  19. a to swoją drogą, ja teraz szukam dokładki zderzaka, nie mogłem jej znaleźć, ale w Etce znalazłem numer, teraz tylko ją dorwać , na alle... bez szans coś takiego dorwać, bo tak jak piszesz ludzie nie potrafią opisać porządnie aukcji albo chociaż kodu podać
  20. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    i cena znośna, znacznie lepiej się prezentują ,niż te jasne
  21. o ten Riegera, bardzo trudno na alle..., łatwiej trafić od eSki, no i Rski, tyle że to już koszta ( zabawa z błotnikami) , chyba że pogadasz z NOSBem, on zwężał zderzak od RS pod zwykłe nadkola :gwizdanie:
  22. ostatnio skórek do A4 b5 wysyp na alle..., i w miarę rozsądnych cenach, sam poluje na ładny kremik , ale ceny kremowych zaczynają się od 1500, i tylko w górę
  23. slepy odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    NOSB ostatnio się w takie uposażył, poszukaj w jego wątku, i mcm00, też ma chyba takie, poszukaj w Moja A4, tam napewno znajdziesz
  24. Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie , tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie
  25. dokładnie, większość rzeczy została już powiedziana, także do dzieła z rezaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.