Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
ni dopatrzyłem dokładnie, bo są takie podobne, 17, czy 18 na allegro, i to plastelina straszna, a tej firmy nie kojarzę
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
no, no całkiem fajnie to wygląda, ostatnio ją przycziłem i zastanawiałem się, ale jednak odpuściłem, ale wygląda fajnie, do czarnego extra, albo do zderzaka od Esy, ładnie by pasowała, bo tył też ma taki dyfuzorek
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
5 fajna tylko jakaś BBS, lub coś w tym stylu a nie plastelina, czarny środek i polerowany rant, wyglądałyby mega na Twojej maszynce
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
myślałem o nich ale zrezygnowałem na rzecz 2 liftu i chociaż wyglądają dość fajnie
-
[ALL B5] Montaż halogenów do A4 przed liftem
narazie zebrałem graty, i oddałem kratki do spawania, a halogeny kupiłem z allegro, nie ORI, możesz zobaczyć w moim wątku, jak tylko odbiorę kratki, to zaczynam rezać, choć trzeba bedzie wykombinować, jakiś uchwyt, bo nie ma się tam czego zaczepić, ale ze spryskami lamp dałem rade to i to ogarne
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a ty bedziesz sprzedawał swoje stare :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no wiem ale chyba i tak wyjdzie taniej niż komplet 216, a na samym programie może okazać się zbyt słaby
-
[ALL B5] Montaż halogenów do A4 przed liftem
niom to git.... a orientujesz sie jak ten przycisk wyglada mniej wiecej??? tu masz dokładniejsze foto na tej aukcji, przełącznik drugi od lewej http://moto.allegro.pl/item582619717_panel_sterujacy_klimatyzacji_audi_a4_95_98.html ja już mam
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja myślę o samych końcówkach o,216, i programik taki lekki, żeby starego paździocha nie obciążać zbyt mocno
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kupowałeś same końcówki czy całe wtryski??? i jakie koszta jeśli to całość
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
ale w B5 nie było sline, było tylko 1BE niższe o 20mm, ja wczoraj dostałem paczkę z kompletem WEITECow, amory + sprężyny -40mm, niebawem zakładam zobaczymy jak to bedzie wyglądać
-
Znaczenie ET Felgi
Moskal ty masz zwykły zawias bo wysoko stoi
-
Znaczenie ET Felgi
wrzuć wrzuć bo sam jestem ciekawy, dużo na allegro kółek z małym ET, no i pasuje to chociaż poglądowo obczaić
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
miażdżysz SID, jak Ty okiełznasz takie stadko , furka full wypas, gniecie wszystkie inne z forum, budżetu to już pewnie nie liczysz
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
widzę że z zaspawaniem zderzaka mnie wyprzedziłeś, bo ja dopiero jutro oddaje do spawania, tylko że standardowy od A4, zobaczymy jak to wyjdzie, ale furka zacna
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
noo
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
sam mam na nie chrapkę tylko gdyby miały rant :gwizdanie:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
mówisz i masz http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=576491922
-
[ALL B5] Czy ktoś ma założone felgi o ET 35 ?
ja mam ET35 przy 15, i mam drugi komplet dłuższych śrub niż do ORI stalówek ET45
-
[B5 1Z] A4 TDi
no i takie było zamierzenie:) krawędzie będą obrobione napewno, bo tak to troszkę lipa , ale mam już na to patent po malnięciu powinny jeszcze lepiej wyglądać, bo narazie są czarny metalik
-
[B5 1Z] A4 TDi
już są zapomniałem zmazać rejestracji :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
pomalutku pomalutku, jeszcze nie skończone wrzucę może później fotkę samego zderzaka, bo nie montuje narazie na aucie, bo muszę halogeny dorezać takie poglądowe foto, (nie efekt końcowy ) moje ulubione otworki jeszcze do obrobienia, narazie szukam uszczelki gumowej o przekroju U, mało czasu w tygodniu praca, a w weekendy szkoła, ale wieczorkami walcze
-
[B5 1Z] A4 TDi
w sobotę była piekna pogoda i ogarnąłem temat sprysków, zamontowane już w zderzaku i działają, czekają teraz tylko na zbiornik, którego ciągle szukam,halogeny prawdopodobnie bedą już w tym tygodniu, muszę tylko dokończyć rezanie kratek, malnąć je czarną satyną, i dorobić dolot na SMIC bo halogen troszkę go zasłania [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Nowy zakup komplet WEITEC -40mm
-
[B5 1Z] Do czego służy ten element w zderzaku (foto) ?
dokładnie po co to wszystko wystarczyło koledze odrazu odpowiedzieć , kolego Prem następny raz na priv, i unikniemy takich sytuacji, a wątek można zamknąć element już wycięty :gwizdanie: Proszę któregoś zielonego o zamknięcie wątku
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a który rok tej eSy?