Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no to ceny naprawde miażdżą , a zderzaczek prezentuje się konkret , napisz ile Cię wyszło takie cuś
  2. felga fajna ale w duzym rozmiarze by musiała byc 19 lub 20 cali na b7 :> to by jakos wygladała bo w 17/18 bedzie za mała gdyz te ramiona tej felgi powoduja ze jak sie na nia patrzy to sie mniejsza wydaje mam takie uczucia :> do B7 myślę 18 minimum, no i te od RS4 są , pomyśl też nad tymi od RS6
  3. no mam etke 7 tylko nie wiem w jakiej walucie śa tam te ceny bo popielniczka wyszła 157, tylko nie wiem czego złotych euro???
  4. zależy jeszcze jaka guma naciągnieta, ale napewno bedzie za błotnikiem
  5. nr popielniczki z RS4 8D0 857 951 AA, to jest chyba ogólny numer, a to oznaczenie produkcji rsa 06/00-09/01 1J2 1J2 to jest chyba oznaczenie karbonu, bo przy wszystkich karbonowych elementach występuje jak masz ta listwe na konsole z awaryjnymi to porównaj sobie numery, bedziemy wiedzieć coś więcej, 8D1 863 321 06/00-09/01 1J2 tam może być jeszcze 8d2, bo w ETCE cą dwa numery, a pod 8D0 jest czerń fortepianowa 1LQ o ile się nie mylę jak sprawdzisz to pisz
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    doszedł nowy zakup spryski z zaślepkami, jeszcze nie wiem czy bede robił całe i kupował reszte gratów, zbiornik i pompke, czy założe tylko zaślepki, sie zobaczy [br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________Malowanie się odciąga w czasie, brak czasu, no i ta pogoda , ale może pod koniec lutego coś ruszy, narazie zbieram cześci do sprysków [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:01_________________________________________________od następnego tygodnia zaczynam rezać przedni zderzak, spryski, halogeny i przeróbka ori kratek na RSowe a jak tylko dokupię dokładke do tyłu leci modyfikacja tyłu w pierwszym poście fotki zakupionych do tej pory gratów , myśle że teraz tylko z górki [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 19:41_________________________________________________nowy zakup, do rezania zderzaka http://moto.allegro.pl/item556511746_halogeny_przeciwmgielne_soczewkowe_h3_12v55w_atest.html i jeszcze jeden http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=550317697 do zderzaka mam już wszystko, teraz czekam na przesyłki, i bierzemy się za rezanie kolejny grat do spryskiwaczy, pompka sprysków reflektorów 3B7 955 681 o jakże mnie gościu wku... kratki kupione na allegro, mam robić przelew a gościu dzwoni do mnie i mówi że kratki poszły na sklepie, i zapomniał skasować aukcji , kupuje chyba najwekszy siatex na allegro i idzie w czerń zobaczymy jak to wyjdzie, bedzie kicha to powrót do Ori kratek
  7. ten chrom jakiś taki plastikowy mi się widzi :gwizdanie: , nie podobają się , ale to Twoja decyzja, i Tobie mają się podobać
  8. no to szkoda Nowak, bo za***iste było , a takich gości to
  9. ale tam masz tylko boczne, a do tego jeszcze środkowa chyba że masz? :gwizdanie: Andzrzeju pijesz do mnie?, ja nie chce przerabiać ori na RSa, tylko w te wąskie kratki wyciąć z kratek Rsowych kawałki i dać zamiast tych ori, tylko tyle bez cięcia zderzaka i innych takich, chce poprostu żeby zderzak jakoś pasował do grilla RS, a tak to na grillu plaster miodu, a na zderzaku poziome kratki
  10. slepy odpowiedział(a) na linkin temat w Audi A4 B5
    chodziło mi bardziej o zwezenie zderzaka i wizualne poszerzenie furki, a nie naciaganie blotników o 10cm , bo to byłoby bez sensowne
  11. no to pisz za ile je łykłeś, za***iste są te czarne klamki w środku chyba swoje tak prysnę
  12. no tylko, gadaj z BRYLANTEM, i kupuj ten z allegro, pryśniesz go w czerń i bedzie
  13. no własnie wydatki, ale te foteliki od RS
  14. slepy odpowiedział(a) na linkin temat w Audi A4 B5
    tylko rach, ciach i jest, gdyby to było takie proste... , a błotniki możesz poszerzyć jak Nowak i będzie git
  15. jakby nie inne wydatki, te stołki już by były kupione , czyli Nowak czarna skóra od eSy do sprzedania
  16. a mi z ładną glebą się podoba , Topor a może Avusy S4 tylko 18"
  17. Topor bierz kółka z parapetem, jak go posadzisz to bedzie kox http://static.pagenstecher.de/uploads/f/f7/f75/f75b/seite5.jpg
  18. dokładkę odpuściłem, oblukałem to dokładnie i bez progów by to nie wyglądało najlepiej, przynajmniej ta co pokazywałem z allegro, bo tamta druga byłatroszke wyżej i nie było takiej róznicy, mam nadzieje ze ori tez dobrze wyjdzie
  19. no własnie na tej auckji są tylko dwie wystawione, i jak dobra cenę rzuci to biorę obie, a jak nie to wezme jedną i bede bardzo ostrożny przy cięciu, bo powinna jedna wystarczyć , ostatnio jakiś inny gosciu sprzedawał za 100 tylko ze byla dobra z zaczepami, a te mają połamane zaczepy, ale do rezania to nie przeszkadza
  20. ślepy kupiłeś zderzak orginalny??? poka jakaś fote nie Kowi87, rezam swój ori, tylko negocjuję cene kratek od RSa z gościem na allegro , mówię tylko że do kolegi zderzaczka bedzie pasowało;)
  21. mam ale nie na aucie, bo furka czeka ciągle na malowanie i założenie wszystkich gratów
  22. też miałem ten dylemat, RS czy S , padło na RS, i nie żałuje, a ze zderzakiem od RS bedzie miód
  23. widziałem już z tą dokładką dość ostro ogarnąłęm temat, ale i tak się nie zdecyduje , zbieram graty do zderzaka przód, ale to już w moim wątku
  24. [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 16:54_________________________________________________i wszystko jasne
  25. dokładka idzie w odstawkę, zostaje tak jak pisałem parę postów wyżej, ORI dokładka w kolor, rezane kratki od RS4 i halogeny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.