Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. za granicą ;( :polew:
  2. chce tak do 130KM, jak bedzie 115, też bedzie dobrze, sokolnh zakładał FMIC, tyle że on już wykroił 160KM z 90 , a ja o takim przyroscie nawet nie marze, bo po pierwsze nie ma z czego, a po drugie silniczek przeżył już swoje, pytałem już w technicznym, zobaczymy co chłopaki powiedzą i zdecyduje, auto do świąt stoi rozebrane, także wszystko może się wydarzyć
  3. a miał ktoś już kontrole miśków, na takich kołach, czy tylko teoria, pytam bo sam mam na oku takie fele, a wolałbym mieć pewność niż pózniej płacić
  4. panowie planuje zrobićprogram na 130KM i mam pytanie rezać do tego FMIC, czy zostawić ORI SMIC ,a jak tak to jakiej wielkości IC zastosować ?
  5. ale nie wiem czy warto inwestować w ten FMIC, bo jak to pociągnie na ORI intercoolerku, to bym się nie pakował w koszta, a jak nie to jak już mam zdjety zderzak to bym wyrezał
  6. no zobaczymy, myślę o tym FMIC, bo zakładam halogeny, i troszkęmi mi ten SMIC zakrywa, a chce zrobić programik do 130KM, i nie wiem jak się bedzie spisywał , co o tym myślicie?
  7. jednak moja wizyta na spocie może się opóznić, bo lakiernika mam dopiero po świętach ;(, i raczej się nie wyrobie, a po malowaniu jeszcze zawieszka czeka na montaż, i zaczynam myśleć o FMIC, tylko nie wiem czy jest sens
  8. Witam zaniedbywałęm ten wątek ale ykk, mnie nawrócił, mat a 4 jakie te kubły skóra czy materiał?
  9. Cypek80 mówił że pasuje wszystko i nic nie trzeba przerabiać, tylko trzeba wyciąć wiekszą dziurke w zbiorniku, jak chcesz zastosować starą popkę
  10. tak ciekawe jak byś na zlocie śmigał :gwizdanie: gwiazdy tańczą na lodzie
  11. no dlatego piszę choćby, pozatym wyobrażacie sobie RS4 na 17" , niebardzo, nie patrząc już na to co pisałęś że hamulce nie puszczą
  12. kolego w eskach, zazwyczaj były dziuey na spryski, także nie trzeba ciąć, a co do montażu to nie wiem czy kły nie są inne
  13. choćby i to były ORI to w tym rozmiarze ten zwór nie robi roboty, 19" to już jest , tak samo jak z MAM 8, od 18" dopiero fajnie wyglądają
  14. ja bym tam nie kombinował, mam 15" Et 35 i mam drugi komple :hi:t śrub, są o około 1cm dłuższe, jutro dokładniej Ci zmierze
  15. ja podkleiłem taśmą dekarska, taką 5cm szerokości, i od tej pory jest cisza, a i blacha się dość dobrze na niej tzryma, bo ostatnio urwały mi się zatrzaski od ramki, a blacha siedzi mocno;)
  16. do tego przedliftowego, podchodzi Ci stara pompka, do sprysków szyb 4A0 955 651, a pompka spryskiwaczy reflektorów ma numer 3B7 955 681, ja kupiłem zamiennmik za 67 złotych, numer poliftowego zbirnika (4,5l) to 8D0 955 453 AN, tylko że tam podchodzi pompka spryskiwaczy szyb 1T0 955 651, ale Cypek80 piasał mi że wyrezał tą starą do niego , a pompka sprysków lamp jest taka sama
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mówisz że da się dorezać przedliftową pompkę bez problemu? , jak tak to spoko, bo jest na allegro, sam pojemnik w dość znośnej cenie , bo te z pompkami to 120, albo wiecej
  18. ależ Wy się czepiacie , poczekaj tylko jak zawitam na spota
  19. najładnijesze nie ORI to te co ma mcm00, i to najlepiej jakby miały dymiony ten biały pasek
  20. nie jest tak źle, Rieger miał chyba taki zderzak , s4 to to nie jest, ale...
  21. ojj bo bedzie , żartuje oczywiście, mi się podobają te co kolega zaproponował, i jak tylko Tobie się podobają to bierz
  22. zależy od rocznika do przedlifta wchodził taki 8D0 955 453A, on jest na 6,5 litra, trudno dostępny, ale podobno podejdzie ten od poliftowego na 4,5 litra pozniej wkleje, numer
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    właśnie się zastanawiałem czy mocowania pasują bez problemowo, z poliftu to przedliftowego, no i wymiana wtyczek, kupowałeś ORI, czy jakoś inaczej to wykombinowałeś?
  24. Widziałem te lampy u jednej osoby z forum, właśnie na srebrnym sedanie. Wyglądały bardzo fajnie na żywo, nie powiem. A auto nie było wcale mocno robione, tylko 16'' felgi + właśnie te lampki. Jeżeli Ci się podobają, to śmiało bierz [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________ Ale to nie te lampy Na zdjęciu które wkleiłeś są Depo Red White Clear a nie LEDy. no ale te co kolega zapoodał są identyk, tylko led, i czyste szkło :gwizdanie:
  25. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no własnie ja nie mam instalacji, i będę rezał, w nastepnym tygodniu odbieram tylni zderzak i kratki do przedniedo zderzaka, od spawania, a narazie szukam jakiejś uszczelki na wykończenie sprysków, i pomysłu na zamontowanie halogenów, no i ciągle szukam zbiornika do spryskiwaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.