Treść opublikowana przez slepy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
za granicą ;( :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chce tak do 130KM, jak bedzie 115, też bedzie dobrze, sokolnh zakładał FMIC, tyle że on już wykroił 160KM z 90 , a ja o takim przyroscie nawet nie marze, bo po pierwsze nie ma z czego, a po drugie silniczek przeżył już swoje, pytałem już w technicznym, zobaczymy co chłopaki powiedzą i zdecyduje, auto do świąt stoi rozebrane, także wszystko może się wydarzyć
-
[ALL B5] Za bardzo wystające felgi
a miał ktoś już kontrole miśków, na takich kołach, czy tylko teoria, pytam bo sam mam na oku takie fele, a wolałbym mieć pewność niż pózniej płacić
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
panowie planuje zrobićprogram na 130KM i mam pytanie rezać do tego FMIC, czy zostawić ORI SMIC ,a jak tak to jakiej wielkości IC zastosować ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale nie wiem czy warto inwestować w ten FMIC, bo jak to pociągnie na ORI intercoolerku, to bym się nie pakował w koszta, a jak nie to jak już mam zdjety zderzak to bym wyrezał
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no zobaczymy, myślę o tym FMIC, bo zakładam halogeny, i troszkęmi mi ten SMIC zakrywa, a chce zrobić programik do 130KM, i nie wiem jak się bedzie spisywał , co o tym myślicie?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jednak moja wizyta na spocie może się opóznić, bo lakiernika mam dopiero po świętach ;(, i raczej się nie wyrobie, a po malowaniu jeszcze zawieszka czeka na montaż, i zaczynam myśleć o FMIC, tylko nie wiem czy jest sens
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam zaniedbywałęm ten wątek ale ykk, mnie nawrócił, mat a 4 jakie te kubły skóra czy materiał?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Cypek80 mówił że pasuje wszystko i nic nie trzeba przerabiać, tylko trzeba wyciąć wiekszą dziurke w zbiorniku, jak chcesz zastosować starą popkę
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
tak ciekawe jak byś na zlocie śmigał :gwizdanie: gwiazdy tańczą na lodzie
-
[ALL] Felgi RS4 17 cali ?
no dlatego piszę choćby, pozatym wyobrażacie sobie RS4 na 17" , niebardzo, nie patrząc już na to co pisałęś że hamulce nie puszczą
-
[B5 AJM] Zderzak od s4 - osłona silnika czy bedzie pasować ?
kolego w eskach, zazwyczaj były dziuey na spryski, także nie trzeba ciąć, a co do montażu to nie wiem czy kły nie są inne
-
[ALL] Felgi RS4 17 cali ?
choćby i to były ORI to w tym rozmiarze ten zwór nie robi roboty, 19" to już jest , tak samo jak z MAM 8, od 18" dopiero fajnie wyglądają
-
[ALL B5] Czy ktoś ma założone felgi o ET 35 ?
ja bym tam nie kombinował, mam 15" Et 35 i mam drugi komple :hi:t śrub, są o około 1cm dłuższe, jutro dokładniej Ci zmierze
-
[B5 AFN] Wygłuszenie tablicy rejestracyjnej
ja podkleiłem taśmą dekarska, taką 5cm szerokości, i od tej pory jest cisza, a i blacha się dość dobrze na niej tzryma, bo ostatnio urwały mi się zatrzaski od ramki, a blacha siedzi mocno;)
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
do tego przedliftowego, podchodzi Ci stara pompka, do sprysków szyb 4A0 955 651, a pompka spryskiwaczy reflektorów ma numer 3B7 955 681, ja kupiłem zamiennmik za 67 złotych, numer poliftowego zbirnika (4,5l) to 8D0 955 453 AN, tylko że tam podchodzi pompka spryskiwaczy szyb 1T0 955 651, ale Cypek80 piasał mi że wyrezał tą starą do niego , a pompka sprysków lamp jest taka sama
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówisz że da się dorezać przedliftową pompkę bez problemu? , jak tak to spoko, bo jest na allegro, sam pojemnik w dość znośnej cenie , bo te z pompkami to 120, albo wiecej
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
ależ Wy się czepiacie , poczekaj tylko jak zawitam na spota
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
najładnijesze nie ORI to te co ma mcm00, i to najlepiej jakby miały dymiony ten biały pasek
-
[ALL B5] czy to pasuje do a4??
nie jest tak źle, Rieger miał chyba taki zderzak , s4 to to nie jest, ale...
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
ojj bo bedzie , żartuje oczywiście, mi się podobają te co kolega zaproponował, i jak tylko Tobie się podobają to bierz
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
zależy od rocznika do przedlifta wchodził taki 8D0 955 453A, on jest na 6,5 litra, trudno dostępny, ale podobno podejdzie ten od poliftowego na 4,5 litra pozniej wkleje, numer
-
[B5 1Z] A4 TDi
właśnie się zastanawiałem czy mocowania pasują bez problemowo, z poliftu to przedliftowego, no i wymiana wtyczek, kupowałeś ORI, czy jakoś inaczej to wykombinowałeś?
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
Widziałem te lampy u jednej osoby z forum, właśnie na srebrnym sedanie. Wyglądały bardzo fajnie na żywo, nie powiem. A auto nie było wcale mocno robione, tylko 16'' felgi + właśnie te lampki. Jeżeli Ci się podobają, to śmiało bierz [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________ Ale to nie te lampy Na zdjęciu które wkleiłeś są Depo Red White Clear a nie LEDy. no ale te co kolega zapoodał są identyk, tylko led, i czyste szkło :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no własnie ja nie mam instalacji, i będę rezał, w nastepnym tygodniu odbieram tylni zderzak i kratki do przedniedo zderzaka, od spawania, a narazie szukam jakiejś uszczelki na wykończenie sprysków, i pomysłu na zamontowanie halogenów, no i ciągle szukam zbiornika do spryskiwaczy