Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
no to trzeba zmienić amory, bo się za niedługo wysrają , aa te co Ci pokazałem są dość dobre i tanie, kolega Mekto ma takie i Weiteci -30mm, i sobie chwali
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
szalejesz, a przód już masz?
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
raczej tak chyba że masz zawieszke 1BE, sprawdz na naklejce we wnęce koła zapasowego, 1BE było seryjnie niższe o 20mm, także podejda sprezynki bez zmiany amorów
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
szalony, Carbonowy chłopiec prawie na 100% , to czego jeszcze brakuje
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no Topor, dawaj ten mod....
-
[B5 1Z] A4 TDi
narazie rezam zderzak, ale przy okazji pewnie i przednie lampki dorezam, jak już jest rozkręcony , prace idą wolno bo męczę to wieczorami po robocie, ale mam czas
-
[B5 1Z] Do czego służy ten element w zderzaku (foto) ?
no i oto chodziło , a tak ogólnie to po co to jest?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
napisz na priva ile Cie 216, wyniosą bo też się na nie zamierzam:)
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
wrzuć takie http://www.allegro.pl/item568362800_audi_a4_amortyzatory_sportowe_przod_i_tyl_kpl.html o mniejszym skoku , i bedzie git
-
[B5 1Z] Do czego służy ten element w zderzaku (foto) ?
Witam, pytanie jak w temacie, wziąłem się za rezanie sprysków i własnie ten element stanął mi na drodze, można go wyciąć?, bo nie wchodzi mi dysza od sprysku i jest lipa kliknij dla pełnego rozmiaru
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dorzuciłem dwie fotki wczesno-wiosenne , dokupiłem reszte gratów do sprysków węże, trójnik, opaski, no i czekam na pompkę kupię zbiornik na dwie pompki najlepiej przedliftowy nr. 8D0 955 453 A i jeszcze jedno pytanie orientujecie się czy zbiornik po lifcie, ten na dwie pompki, pasuje p&p do przedlifta, chodzi mi o mocowania [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________a oto stan na dzień dzisiejszy godzina 20:04 , a teraz zabawa, przyszedł, właczniczek do halogenów, i pompka, tylko ten zbiornik , oj ciężko
-
[ALL B5] Czy kierownica od S3 nadaje się do A4???
Tak jak w temacie, znalazłem kierownicę po pieniadzach, tylko nie wiem czy się nada, w a3 tez był mały i duży wieloklin?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
kolego furka piekna, mam pytanko, bo widzę że miałeś ta połeczke zamykana w konsoli, a teraz masz tam przyciski, trzeba to jakoś wyrezać , czy wystarczy tylko ją wyciągnąć, i wchodzą przyciski?
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
progi i zderzak to nie problem idzie :gwizdanie: dokupić, tak jak i tylnie drzwi, ale tylne nadkola to już rzeźba i to niezła :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
podaj parametry felg, a napewno coś doradzimy , bo z samej fotki to kiepsko
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
pompe do szyb, mam założoną w aucie, i jeszcze się nie zabrałem za demontaż,a od reflektorów, czekam na przesyłke, ta pompka co byla przed liftem pasuje do zbiornika na dwiem pompki tylko przedliftowego, tego na 6,5 litra płynu, bo po lifcie była już inna, pozniej wkleje jej numery :>
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ok dzieki wielkie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________kupiłem wąż 1/2 cala, wchodzi elegancko na wlot spryska, po ściśnieciu opaską jest miód, koszt 14zł za 4m, myślę że wystarczy, do tego trójniczek na wcisk 1,20zł, i opaski ściskowe 6zł, za 6 szt. , szukam jeszcze tylko zbiornika na 2 pompki, jakby ktoś coś wiedział pisać na priv
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Ta pompka co wkleiles linka to jest pompka do szyby a nie do lamp!!! Do lamp daje duzo wieksze cisnienie i dlatego weze maja wiekszy przekroj!!! dzieki za info , szukam i tak calego zbiornika z pompką, ale ceny [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:52_________________________________________________kupiłem pompkę sprysków reflektorów, zamiennik 3B7 955 681 , jeszcze tylko zbiornik, a po węża wybieram się w piotek do ogrodniczego [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________orientujecie się czy zbiornik 4,5 litra na dwie pompki od polifta podejdzie p&p do przedlifta? chodzi mi głownie o mocowania
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
Jeszcze jakby były w LEDach :gwizdanie: tylko całe w ledeach, bo widziałem na allegro coś w podobie, tylo że czerwone paski były w LEDach, a biały czyste szkło i żarówka, średnio to wyglądało [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 08:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item574164649_lampy_nowe_audi_a4_red_led_diody_tuning_w_wa.html
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
no to git , ja mam zamienniki DEPO drugiego liftu od NOSBa, firma w porządku także wszystko jest git , na ciemnym wygląda fajnie, choć i na tym czerwonym mi się spodobało( chociaż nie lubię czerwonego lakieru )
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
no to do lata domęcze jeszcze Ori, a na wakacje sobię sprawię cały komplet, a ile dałeś za Weiteci?
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
wyglądają jak wyglądają, nie są złe, kiedyś też o nich myślałem, ale jednak się nie zdecydowałem, ale mają się podobać ich posiadaczą i to jest chyba najważniejsze, i żeby się dobrze sprawowały , a jakiej one są firmy?
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
a gdzie kupowałeś, bo amorki już znalazłem , zamierzam narazie kupić sprężyny, założyć je na ori amory, a jak już się wysrają, to kupić amory
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
chyba raczej ten, http://moto.allegro.pl/item555763021_zderzak_tylny_audi_a4_rs4_1995_2001.html tylko nie wiem czy to jest poliftowy czy przed, bo jeden miał wysunięty ten dyfuzor, tak jak w zderzaku Topora, czy nowaka, a ten drugi miał taki zwykły wkomponowany w zderzak, Hawaj ma chyba taki
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
a sprężynki jakie masz do tego?