Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no to trzeba zmienić amory, bo się za niedługo wysrają , aa te co Ci pokazałem są dość dobre i tanie, kolega Mekto ma takie i Weiteci -30mm, i sobie chwali
  2. szalejesz, a przód już masz?
  3. raczej tak chyba że masz zawieszke 1BE, sprawdz na naklejce we wnęce koła zapasowego, 1BE było seryjnie niższe o 20mm, także podejda sprezynki bez zmiany amorów
  4. szalony, Carbonowy chłopiec prawie na 100% , to czego jeszcze brakuje
  5. no Topor, dawaj ten mod....
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    narazie rezam zderzak, ale przy okazji pewnie i przednie lampki dorezam, jak już jest rozkręcony , prace idą wolno bo męczę to wieczorami po robocie, ale mam czas
  7. no i oto chodziło , a tak ogólnie to po co to jest?
  8. napisz na priva ile Cie 216, wyniosą bo też się na nie zamierzam:)
  9. wrzuć takie http://www.allegro.pl/item568362800_audi_a4_amortyzatory_sportowe_przod_i_tyl_kpl.html o mniejszym skoku , i bedzie git
  10. Witam, pytanie jak w temacie, wziąłem się za rezanie sprysków i własnie ten element stanął mi na drodze, można go wyciąć?, bo nie wchodzi mi dysza od sprysku i jest lipa kliknij dla pełnego rozmiaru
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dorzuciłem dwie fotki wczesno-wiosenne , dokupiłem reszte gratów do sprysków węże, trójnik, opaski, no i czekam na pompkę kupię zbiornik na dwie pompki najlepiej przedliftowy nr. 8D0 955 453 A i jeszcze jedno pytanie orientujecie się czy zbiornik po lifcie, ten na dwie pompki, pasuje p&p do przedlifta, chodzi mi o mocowania [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________a oto stan na dzień dzisiejszy godzina 20:04 , a teraz zabawa, przyszedł, właczniczek do halogenów, i pompka, tylko ten zbiornik , oj ciężko
  12. Tak jak w temacie, znalazłem kierownicę po pieniadzach, tylko nie wiem czy się nada, w a3 tez był mały i duży wieloklin?
  13. kolego furka piekna, mam pytanko, bo widzę że miałeś ta połeczke zamykana w konsoli, a teraz masz tam przyciski, trzeba to jakoś wyrezać , czy wystarczy tylko ją wyciągnąć, i wchodzą przyciski?
  14. progi i zderzak to nie problem idzie :gwizdanie: dokupić, tak jak i tylnie drzwi, ale tylne nadkola to już rzeźba i to niezła :gwizdanie:
  15. podaj parametry felg, a napewno coś doradzimy , bo z samej fotki to kiepsko
  16. pompe do szyb, mam założoną w aucie, i jeszcze się nie zabrałem za demontaż,a od reflektorów, czekam na przesyłke, ta pompka co byla przed liftem pasuje do zbiornika na dwiem pompki tylko przedliftowego, tego na 6,5 litra płynu, bo po lifcie była już inna, pozniej wkleje jej numery :>
  17. ok dzieki wielkie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________kupiłem wąż 1/2 cala, wchodzi elegancko na wlot spryska, po ściśnieciu opaską jest miód, koszt 14zł za 4m, myślę że wystarczy, do tego trójniczek na wcisk 1,20zł, i opaski ściskowe 6zł, za 6 szt. , szukam jeszcze tylko zbiornika na 2 pompki, jakby ktoś coś wiedział pisać na priv
  18. Ta pompka co wkleiles linka to jest pompka do szyby a nie do lamp!!! Do lamp daje duzo wieksze cisnienie i dlatego weze maja wiekszy przekroj!!! dzieki za info , szukam i tak calego zbiornika z pompką, ale ceny [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:52_________________________________________________kupiłem pompkę sprysków reflektorów, zamiennik 3B7 955 681 , jeszcze tylko zbiornik, a po węża wybieram się w piotek do ogrodniczego [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________orientujecie się czy zbiornik 4,5 litra na dwie pompki od polifta podejdzie p&p do przedlifta? chodzi mi głownie o mocowania
  19. Jeszcze jakby były w LEDach :gwizdanie: tylko całe w ledeach, bo widziałem na allegro coś w podobie, tylo że czerwone paski były w LEDach, a biały czyste szkło i żarówka, średnio to wyglądało [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 08:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item574164649_lampy_nowe_audi_a4_red_led_diody_tuning_w_wa.html
  20. no to git , ja mam zamienniki DEPO drugiego liftu od NOSBa, firma w porządku także wszystko jest git , na ciemnym wygląda fajnie, choć i na tym czerwonym mi się spodobało( chociaż nie lubię czerwonego lakieru )
  21. no to do lata domęcze jeszcze Ori, a na wakacje sobię sprawię cały komplet, a ile dałeś za Weiteci?
  22. wyglądają jak wyglądają, nie są złe, kiedyś też o nich myślałem, ale jednak się nie zdecydowałem, ale mają się podobać ich posiadaczą i to jest chyba najważniejsze, i żeby się dobrze sprawowały , a jakiej one są firmy?
  23. a gdzie kupowałeś, bo amorki już znalazłem , zamierzam narazie kupić sprężyny, założyć je na ori amory, a jak już się wysrają, to kupić amory
  24. chyba raczej ten, http://moto.allegro.pl/item555763021_zderzak_tylny_audi_a4_rs4_1995_2001.html tylko nie wiem czy to jest poliftowy czy przed, bo jeden miał wysunięty ten dyfuzor, tak jak w zderzaku Topora, czy nowaka, a ten drugi miał taki zwykły wkomponowany w zderzak, Hawaj ma chyba taki
  25. a sprężynki jakie masz do tego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.