Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no ja musiałby ciągnąc cała instalacje do halogenów, bo nie miałem, choć i tak miałem zakładać halogeny to może by i odrazu to wyrezał przy tym , tylko czy będzie to chodzić tak jak należy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nowaka, zbyt niebieskie , pytam bo może zmienię, żarniki na 4300K
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to czekamy
-
Bunia Wąskiego ....
:shocked: Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie skomentuję Twojej wypowiedzi[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:04_________________________________________________Koledzy dziękuję za obronę Wąski. furka wypas , nie ma ładniejszej B6 Avant na forum, nie wiem co tam możesz dołożyć, chyba już nic jest mega
-
[ALL] Chcę kupić felgi 17
za komplet? , no i dobrze chłopaki radzą, trzeba furkę do gleby przybliżyć, bo na 17 będzie stać jak koza
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
panowie ta pompka będzie pasować, ma ktoś może numer takiej pompki?, aha i nikt nie pisał jak wygląda sprawa z zasilaniem tej pompki, idzie z tej od szyb czy trzeba coś rezać?? zapomniałem wkleić linka :doh1: http://moto.allegro.pl/item555078126_nowa_pompka_spryskiwacza_4a0955651_audi_80_a4_100.html
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nie modzę tylko kratki w zderzak, tak żeby do grilla pasowało, na zderzak od RS szkoda mi kasy do tego wózka, może w następnym A4[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:16_________________________________________________ no cena powala, a o środkową nie pytałeś, może czasem? nie pytalem bo chciales tylko te dwie ;p no to jakbyś przypadkiem był w ASO to możesz podpytać
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja jestem za tą drugą opcją, zaszpachlować ramkę z grillem, bedzie wtedy masywniejszy, , jakby mi stykła ta kratka z RSa to nawet nie wiesz, ale ceny powalają , boczne na allegro 300, za komplet, a Nowak pytał się w ASO to 200 od sztuki krzykneli, nie wiem jak jest ze srodkową [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:18_________________________________________________masz mozliwosc zmierzenia tej srodkowej kratki, chodzi mi o przyblizone wymiary, szer/dł, z góry dzieki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no cena powala, a o środkową nie pytałeś, może czasem?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
- [B5 AVG++] madafaka OEM
byłbym wdzięczny, za kratki, i ten kolor, topor robi się z Ciebie drugi Carbonowy chłpiec, zaraz po Ragga- [ALL] Xenony - problem nagłaśniany
panowie popadamy w błedne koło, może lepiej wypowiedzieli by sie Ci którzy mieli stycznośc z policja, na HIDach, i jak się to skończyło, bo jeśli chodzi o temat to trudno bedzie wnieśc coś nowego :gwizdanie:- [B5 AVG++] madafaka OEM
bedę wdzięczny, Paweł, a nie pytałeś o kolor tej ramki może- [B5 AVG++] madafaka OEM
no własnie to widziałem, tylko byłem ciekawy ile w ASO, mówiłeś ze wybierasz się, to może byś się spytasz :gwizdanie:, musze cos w zderzak wyrezać, bo te poiome listwy bedą średnio pasować do grilla RS- [B5 AVG++] madafaka OEM
Przód- [B5 AVG++] madafaka OEM
pożyczyłeś mu szczęścia i zdrowia , nie orientujesz sie ile kratki do zderzaka RS- [B5 AVG++] madafaka OEM
no to jak będzie to zdaj relacje, i się fotkami pochwal, jak wygląda furka...- [B5 AVG++] madafaka OEM
jak sie zdecydujesz i założysz to daj znać jak świeci bo jak założę soczewki to tez trzeba myśleć, czy zostaje 6000K, czy będzie 4300K, a i powtórzę raz jeszcze furka elegancik- [B5 AVG++] madafaka OEM
no to czekamy na efekt- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
o tych felach myślisz... http://www.benlevy.com/auto/show/tref06/img_9104.jpg byłaby kosa, tylko je w poler, bez chromu- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no tez mi tak sie wydaje... pozatym tam bylo 225/35R19 i malo bierznika a tutaj jest 235/35R19 i nowy bierznik to pewnie dlatego, myślisz coś o kratkach w zderzaku, zmienić na plaster jak u RSa, czy zostawiasz jak jest?- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
zależy mi na mocy w granicach 120-125KM, po przesiadce z 1Z, to i tak bedzie kozak- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jakoś na Mamach jakby niżej siedziała, albo mi się tak widzi, i tak fela kozak, jak i cała fura- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Dynosoft robią w KRK, ile tego moczu Ci wyszło, musze pomyśleć nad tym tylko ciągle mnie neci, sam program, czy wtryski 0,216 i program, jak myślisz- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
+ Q, i jest kozak - [B5 AVG++] madafaka OEM