Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no ja musiałby ciągnąc cała instalacje do halogenów, bo nie miałem, choć i tak miałem zakładać halogeny to może by i odrazu to wyrezał przy tym , tylko czy będzie to chodzić tak jak należy
  2. Nowaka, zbyt niebieskie , pytam bo może zmienię, żarniki na 4300K
  3. no to czekamy
  4. slepy odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    :shocked: Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie skomentuję Twojej wypowiedzi[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:04_________________________________________________Koledzy dziękuję za obronę Wąski. furka wypas , nie ma ładniejszej B6 Avant na forum, nie wiem co tam możesz dołożyć, chyba już nic jest mega
  5. za komplet? , no i dobrze chłopaki radzą, trzeba furkę do gleby przybliżyć, bo na 17 będzie stać jak koza
  6. panowie ta pompka będzie pasować, ma ktoś może numer takiej pompki?, aha i nikt nie pisał jak wygląda sprawa z zasilaniem tej pompki, idzie z tej od szyb czy trzeba coś rezać?? zapomniałem wkleić linka :doh1: http://moto.allegro.pl/item555078126_nowa_pompka_spryskiwacza_4a0955651_audi_80_a4_100.html
  7. nie modzę tylko kratki w zderzak, tak żeby do grilla pasowało, na zderzak od RS szkoda mi kasy do tego wózka, może w następnym A4[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:16_________________________________________________ no cena powala, a o środkową nie pytałeś, może czasem? nie pytalem bo chciales tylko te dwie ;p no to jakbyś przypadkiem był w ASO to możesz podpytać
  8. ja jestem za tą drugą opcją, zaszpachlować ramkę z grillem, bedzie wtedy masywniejszy, , jakby mi stykła ta kratka z RSa to nawet nie wiesz, ale ceny powalają , boczne na allegro 300, za komplet, a Nowak pytał się w ASO to 200 od sztuki krzykneli, nie wiem jak jest ze srodkową [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:18_________________________________________________masz mozliwosc zmierzenia tej srodkowej kratki, chodzi mi o przyblizone wymiary, szer/dł, z góry dzieki
  9. no cena powala, a o środkową nie pytałeś, może czasem?
  10. byłbym wdzięczny, za kratki, i ten kolor, topor robi się z Ciebie drugi Carbonowy chłpiec, zaraz po Ragga
  11. panowie popadamy w błedne koło, może lepiej wypowiedzieli by sie Ci którzy mieli stycznośc z policja, na HIDach, i jak się to skończyło, bo jeśli chodzi o temat to trudno bedzie wnieśc coś nowego :gwizdanie:
  12. bedę wdzięczny, Paweł, a nie pytałeś o kolor tej ramki może
  13. no własnie to widziałem, tylko byłem ciekawy ile w ASO, mówiłeś ze wybierasz się, to może byś się spytasz :gwizdanie:, musze cos w zderzak wyrezać, bo te poiome listwy bedą średnio pasować do grilla RS
  14. Przód
  15. pożyczyłeś mu szczęścia i zdrowia , nie orientujesz sie ile kratki do zderzaka RS
  16. no to jak będzie to zdaj relacje, i się fotkami pochwal, jak wygląda furka...
  17. jak sie zdecydujesz i założysz to daj znać jak świeci bo jak założę soczewki to tez trzeba myśleć, czy zostaje 6000K, czy będzie 4300K, a i powtórzę raz jeszcze furka elegancik
  18. no to czekamy na efekt
  19. o tych felach myślisz... http://www.benlevy.com/auto/show/tref06/img_9104.jpg byłaby kosa, tylko je w poler, bez chromu
  20. no tez mi tak sie wydaje... pozatym tam bylo 225/35R19 i malo bierznika a tutaj jest 235/35R19 i nowy bierznik to pewnie dlatego, myślisz coś o kratkach w zderzaku, zmienić na plaster jak u RSa, czy zostawiasz jak jest?
  21. zależy mi na mocy w granicach 120-125KM, po przesiadce z 1Z, to i tak bedzie kozak
  22. jakoś na Mamach jakby niżej siedziała, albo mi się tak widzi, i tak fela kozak, jak i cała fura
  23. Dynosoft robią w KRK, ile tego moczu Ci wyszło, musze pomyśleć nad tym tylko ciągle mnie neci, sam program, czy wtryski 0,216 i program, jak myślisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.