Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no to mowisz ze skrobło... ;(
  2. ORIginalność , zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka , a jeszcze jak takie cuda wychodzą
  3. co nabroiłeś :gwizdanie:
  4. nie nie tylko jakoś ladnie wyglada i nie wiem czy to inny kolorek, malowany bedzie ale kolor zostaje, tylko poprawki bedą i polerka, ale zima musi nas opuscic
  5. jakbys mial chwilke czasu i zerknął we wneke kolo to bylo by spoczko
  6. mialem diodowe zarowki w przednich lampach na postojowkach, takie same jak w lampce przedniej w srodku, no i przymierzylem i efekt fajny, jak bede kupowal postojowki do poliftowych lampek to bede chyba wszystkie w srodku wymienial
  7. bedzie jeszcze lepiej niz na tych MAMach, znacznie lepiej tylko dekielki zmien, nie wątpie ze nie zapomnisz
  8. http://moto.allegro.pl/item526069860_led_zarowka_rurkowa_42mm_8_led_s_flux_nowosc.html cos takiego tylko nie wiem jaka tam dlugosc wchodzi
  9. nie nie kolego chodzi mi o zarowki w podsufitkach przod i tyl, z tylu masz 2x W5W , z przodu 2x R5W, i jedna rurkowa, przynajmniej tak jest u mnie
  10. nie no jakbym robil to tylko wszystko na biało, reszta wydaje mi się wioską , ale odgrzałeś stary pomysł także może nad tym pomślimy
  11. myslalem o tym, ale tylko nad nogi kierowcy, z tym ze do tego musiałbyś wymieniać wszystkie zarówki w auce na LEDowe biale, bo inaczej bedzie
  12. a jakie Ty masz lampy Boscha, bo one mialy halogeny wbudowane chyba, takze powinieneś mieć, chyba że nie wszystkie po I lifcie miały halogeny
  13. kolego mA4ciek jaki masz kolorek , (kod), no a relingi w chromie do zieleni bedzie
  14. masz juz jakies na mysli , i jaki rozmiar preferujesz, 17", czy bedziesz uderzał w 18" alo wiecej :gwizdanie:
  15. Forum jest po to żeby dyskutować. nalezy tylko temperować co poniektórych... no tak tylko jak widzisz co kilka watkow to samo info to masz dosc a wystarczy
  16. wezcie zamknijcie ten watek przeciez juz zostalo chyba wszystko napisae, od paru stron to tylko powtarzanie tego samego
  17. przedliftowy?, ja musze znaleść ten kolor ramki z grilla rs4, bo mam grill tyko ramka jest na czarno prysnieta, a jak nie znajde to tak pewnie zostanie, a co z nim zamierzasz modzic?
  18. a u nas znow w gore 3.69, najnizej na Orlenie w Bochni bylo 3.45, i ani grosza mniej tak i ON jak i benzynka
  19. co do tych felg moze i sie przejadly, jednak spojrz na woz nowaka, i paru innych osob jak te fele sie prezentuja , do tego jeszcze w polerce
  20. te NOSB-owe podobaja mi sie o wiele bardziej, te sa zrobione tak ze niby czarne a jednal chrom
  21. no juz troche z pozno bo juz po operacji, mialem zrobic foty ale mlodsza siostra pozyczyla moj aparat... troszke sie z tym pomeczylem ale nie bylo tak zle, widac tyl auta elegancko, choc jeszcze nie ustawialem bo nie wyjezdzalem z garazu... moze pozniej zrobie opis
  22. no to jutro przekladam tak jak mowiles, i sie zobaczy [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:55_________________________________________________mam problem z kablami przelutowywałes czy wyciagales piny z kostki bo inaczej sie ich chyba nie da przelozyc?
  23. a wlasnie o tym modzie mialem pisać, tylko mnie troche zmyliłeś bo mowiles ze bedziesz rezał przy przednich lampach, a nie dokladal nowe :gwizdanie:, w zderzaczku S4 moze to bedzie jakoś wygladać, choc sam bym sie w to nie pchal...
  24. , moze wymysli cos orginalnego, nie stresuj chlopaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.