Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. tak ale chodziło o hydrografike, w porównaniu do ori carbonu, folia wiadomo że sie nie umywa:wink:
  2. rzuć na PW koszty ogarniecia tych dekorów:wink:
  3. coś koło 20zł za sztuke, ja w tym roku regenerowałem i wymieniałem te przewody, ale wymienie jeszcze chyba te miedziane co idą do Pompy:wink:
  4. ja wymieniałem teraz wszystko na nowe:wink:
  5. to jest na gotowo i felga jest na równi, apmietajcie że Q z tyłu robi sie negatyw im nizej:wink: jak by poszło nizej to błotnik walnie w rant felgi, na tych fotkach tego nie widac, ale miało tego być nie widać fotki od boku narazie nie ma, musicie poczekac, ale powiem wam że dobrze leżą Zrób jeszcze fotę z tyłu:wink:
  6. tylne koło masz juz na gotowo z dystansem? coś schowane jest:whistling:
  7. Jak znajdziesz S4 Sedan przedlift to mam po programie Tył? Ile jesteś w stanie dać?
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tył zostawiłem ori bo sa w dobrym stanie, brałem tylko przód jedna,nakrętka z śruba kontrujaca z boku
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k no w tym roku już raczej nie wyrobie, chyba ze bliżej zimy:grin:
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8? każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu no i bak chyba nie... w jakich kosztach bym sie zamknął?
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8?
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink: planujesz coś z motórem, czy raczej emerycko? chodzi mi cały czas po głowie jakiś swap, ale tak mi schodzi z roku na rok:whistling:
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink:
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed:
  15. taniość, malowałbym:wink:
  16. Dobre to jest:naughty:, a dałoby rade to głębiej dać i zrobić jakąś otwieraną zaślepkę? Wszystko da radę, tylko po co? byłoby cichociemnie:wink:, ale tak też jest git, i fajnie ze został ori grajek:kox:
  17. Dobre to jest:naughty:, a dałoby rade to głębiej dać i zrobić jakąś otwieraną zaślepkę?
  18. znam to:facepalm:
  19. najlepiej też z passata VR5:wink:
  20. zazdraszczam:kox: kiedys miałeś to sprzedałes:doh: były inne priorytety wtedy:wink:, może się jeszcze trafią
  21. zazdraszczam:kox:
  22. W b6 wszystko się mieści w zapasówce, butla kompresor i reszta gratów:wink:
  23. gdzie dorabiałeś nakrętki i jakie koszta, możesz puścić PW:wink:
  24. Panowie szykuje się w kwietniu rozpoczęcie sezonu na krakowie może byśmy się ogarneli z sączem i tam wpadli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.