Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
tak ale chodziło o hydrografike, w porównaniu do ori carbonu, folia wiadomo że sie nie umywa:wink:
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
rzuć na PW koszty ogarniecia tych dekorów:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś koło 20zł za sztuke, ja w tym roku regenerowałem i wymieniałem te przewody, ale wymienie jeszcze chyba te miedziane co idą do Pompy:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja wymieniałem teraz wszystko na nowe:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to jest na gotowo i felga jest na równi, apmietajcie że Q z tyłu robi sie negatyw im nizej:wink: jak by poszło nizej to błotnik walnie w rant felgi, na tych fotkach tego nie widac, ale miało tego być nie widać fotki od boku narazie nie ma, musicie poczekac, ale powiem wam że dobrze leżą Zrób jeszcze fotę z tyłu:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tylne koło masz juz na gotowo z dystansem? coś schowane jest:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak znajdziesz S4 Sedan przedlift to mam po programie Tył? Ile jesteś w stanie dać?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tył zostawiłem ori bo sa w dobrym stanie, brałem tylko przód jedna,nakrętka z śruba kontrujaca z boku
-
[B5 1Z] A4 TDi
bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k no w tym roku już raczej nie wyrobie, chyba ze bliżej zimy:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8? każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu no i bak chyba nie... w jakich kosztach bym sie zamknął?
-
[B5 1Z] A4 TDi
do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink: planujesz coś z motórem, czy raczej emerycko? chodzi mi cały czas po głowie jakiś swap, ale tak mi schodzi z roku na rok:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed:
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
taniość, malowałbym:wink:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Dobre to jest:naughty:, a dałoby rade to głębiej dać i zrobić jakąś otwieraną zaślepkę? Wszystko da radę, tylko po co? byłoby cichociemnie:wink:, ale tak też jest git, i fajnie ze został ori grajek:kox:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Dobre to jest:naughty:, a dałoby rade to głębiej dać i zrobić jakąś otwieraną zaślepkę?
-
[B5 APS] by czorny
znam to:facepalm:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
najlepiej też z passata VR5:wink:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zazdraszczam:kox: kiedys miałeś to sprzedałes:doh: były inne priorytety wtedy:wink:, może się jeszcze trafią
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zazdraszczam:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
podejdzie to do 1Z?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
W b6 wszystko się mieści w zapasówce, butla kompresor i reszta gratów:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
gdzie dorabiałeś nakrętki i jakie koszta, możesz puścić PW:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Panowie szykuje się w kwietniu rozpoczęcie sezonu na krakowie może byśmy się ogarneli z sączem i tam wpadli?