Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wyciąć i wspawać, krążył po forum wątek z takim modem, ale koles tylko zweził ori wneka, ta byłaby kozak tylko tą blende prysnąć w kolor:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolant łykaj tą z a6 i rób spawanko do avanta:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bedziesz mial te 10mm z kołnierzem? na przód to dajesz?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Krysza te Twoje robią robotę, i bym nie kombinował
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bedzie bedzie, bedzie:decayed:
-
Kundel srebrny by mrogal
No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie to bedzie można sprzedać... znając życie:grin: No a ile mozna jednym autem. Trzeba troche narod podratowac porobionymi autami a nie same serie to widze że ja z takim sentymentem do Zielonej, ze 7 rok ciągnę, a w tym roku 19-nastka:grin:
-
Kundel srebrny by mrogal
No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie to bedzie można sprzedać... znając życie:grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To Twój środek?
-
[B5 APS] by czorny
To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić
-
[ALL B5] Audi S4
czyli jest nadzieje, mam nadzieje że u mnie jutro uda sie to ogarnąc:whistling:, teraz pewnie ładnie felga wypełniona:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
dobrze wiedzieć, mam akurat dot3, jutro moczę
-
[ALL B5] Audi S4
narazie wd40 leje, a co polecasz?
-
[ALL B5] Audi S4
No nie ma... mogłem sprzedać, miałbym młotszego... karwa przechodze to samo, mocze te śruby juz 3 dzień, w sobote bede z tym walczyl:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ? Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie... ja robiłem ostatnio 312mm to mi liczył 35zł za sztukę, także koszta nie sa jakies mega straszne, tym bardziej w porównaniu do nowych tarcz:decayed:
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
co to sie porobiło? cały jesteś?
-
[ALL B5] Audi S4
przymierzal je parę stron temu:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To by się zgadzało z tego co piszą i doczytałem to fakt jedna zarówka pozycyjna mi nie świeciła ale ją w czasie jazdy poprawiłem ten napis dalej sie pojawia ale to się go kasuję ponoć vagiem jako błąd zwykły bardziej a raczej najbardziej mnie interesuje czemu mi wskaźnik paliwa padł pod ostatnią kreską i za każdym razem jak przekręcam kluczyk wstaje do tego miejsca czyli ostre zero i ani kropli w baku co z tym zrobić bo nie wiem ile mam paliwa myślałem że to brems licht jest z tym połączone a to widzę oddzielny problem moze pływak siadl, albo trzeba go przeczyścic:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie dorzuciłem dodatkowe fotki, może ktoś się skusi, albo znacie kogoś kto szuka takich:decayed: http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/sprzedam-alufelgi-8-5j18-et32-5x112-315878/#post4070624
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
odłóż kasy i odrazu uderzaj do Gwertego po Bixy, szkoda sie bawić w seryjne lampy:wink:
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
ja miałem z tyłu 8,5J et27, po założeniu dystansu, i nic nie tarło, tylko mam lekko naciągniete błotniki:wink:
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
po pierwszym sezonie bedziesz tak wyczulony, że i na 15 bedziesz omijał dziury:wink:, ja tak latam i póki co opony i felgi całe:kox:
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
pakuj 215/35 ładnie sie układa na 8,5J
-
[B5 APS] by czorny
8j przód, 10J tył
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Piona, moja żonka sposnoruje zakup nowej rolki:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam Nikona D90, takze myślę że da sobie radę, bardziej o czas sie rozchodzi:wink: