Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/oferta/kierownica-trojramienna-audi-a4-s4-z-poduszka-CID5-ID8vcpJ.html http://olx.pl/oferta/reczny-audi-a4-CID5-ID8vbUD.html http://olx.pl/oferta/sprzedam-galke-audi-s4b7-i-mieszek-CID5-ID8vbqz.html Jak sie ktoś zdecyduje na komplet to ręczny gratis
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie nie szuka ktoś kiery, recznego i gałki z mieszkiem, w skórce lambo, z zółtą nicią? oddam w dobrym pieniądzu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Recaro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jasne. zapraszam Ryba nie Twój kolor? http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylni-audi-a4-b5-lift-sedan-ly7w-lubln-i5000217690.html http://allegro.pl/kierownica-poduszka-powietrzna-audi-a4-b5-2-5-tdi-i4919479684.html http://allegro.pl/audi-a4-a6-kierownica-s-line-i4973607049.html B6 http://allegro.pl/lampy-bi-xenon-audi-a4-b6-usa-kompletne-i5003781481.html to jest LY7W a ja mam LY7L jak sie trafi jakieś w dobrej cenie i ładne to pomysle.Ostatnio na olx były 19 z x5 za 1300 tyle że bez opon
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jasne. zapraszam Ryba nie Twój kolor? http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylni-audi-a4-b5-lift-sedan-ly7w-lubln-i5000217690.html http://allegro.pl/kierownica-poduszka-powietrzna-audi-a4-b5-2-5-tdi-i4919479684.html http://allegro.pl/audi-a4-a6-kierownica-s-line-i4973607049.html B6 http://allegro.pl/lampy-bi-xenon-audi-a4-b6-usa-kompletne-i5003781481.html To wbije bo wiosna za oknem, I pasuje coś zacząć działać, żeby na sezon się ustawić, będę się odżywka pod koniec tygodnia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
pokazuj to Recajro siara przyszły weekend jesteś w domu? wpadłbym po te graty w końcu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ranty juz odkryje z tylu a na przod dalbym 215x35 Przy Q chyba szkoda kombinować, i lepiej wrzucić wszystkie 225/35 zapomnialem o tym, sam do siebie teraz kupilem 4 takie same balonyOn ma 8,5J powinno spoko siąść
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no trochę jeszcze bedziesz musiał włożyć, ale przynajmniej potem droga otwarta do większego rozmiaru
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
u niego jeszcze miejsca w ciul z przodu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ranty juz odkryje z tylu a na przod dalbym 215x35 Przy Q chyba szkoda kombinować, i lepiej wrzucić wszystkie 225/35
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i tak sie być moze skończy Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery tu na fotkach et25 8,5calaNo To jest dużo więcej miejsca z tyłu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Q ma więcej miejsca z tyłu mi się widzi, bo u mnie 9J et 20 I wystaje sporo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ciekaw jestem efektów , u mnie w sumie i tak siedzi na odboju non stop to amor ma mało pracy
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
o ile plany się nie zmieniły to auto wróciło do stocka
-
[B5 1Z] A4 TDi
No też to widziałem ale czasem się trafia taka pojedynka Ori w dobrej kasie, ciekawe jak ta regenerowane się zachowuje
-
[B5 1Z] A4 TDi
sprawną poduche za 300zł? ceny naprawianychKrzysiek do RSa też za 300Zł wyrwał
-
[B5 1Z] A4 TDi
powoli zbieram graty do środka, klimka zaklepana i niebawem bede chciał to wszystko przytaszczyć do garażu, wpadła obudowa konsoli pod 2 din w całości bo w starej miałem wyciętą dziurę, wpadł ori ręczny w mega stanie, (dzięki WhyMe? ) oraz gałka z A5/A6, taka o z racji skróconego drążka mieszek bedzie pewnie szyty nowy z brazową nicią żeby pasowało do kiery, jeszcze tylko muszę dorwac poliftową dechę z poduchą i bedzie chyba wszystko do środka.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jakoś nie jestem przekonany, ja bym dołożył delikatny ducktail, zeby się to jakoś zgrało i powinno być ok
-
[B5 1Z] A4 TDi
No myślę że jakoś się to uda ogarnąć, przejście z klimatronika przedlifta na polifta, to już powinno pójść z górki , a powiedz mi jeszcze deche zmieniales?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Szyba w czym największe problemy? prawdopodobnie bede miał calą wiązkę ori, i cała instalacja i częsci są z 1z 95r. czyli identyko jak u mnie, mam nadzieje że się uda jakos to ogarnać, jak byś miał chwile czasu i by sie chciało to skrobnął byś PW, co i jak
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
to koło jest mega
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Czlowiek encyklopedia b5tek, rzuć hasło a zaraz foty lecą
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jak chcesz klapę na testy, to oddam za małe pieniądze [emoji6]
-
[B5 1Z] A4 TDi
dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem Tak ma Karwa być