Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Lucek czytaj wyżej. A ja przeżyłem swoje urodziny Ale nie było łatwo I prezent który najbardziej mnie urzekł, czyli kasa, audi, kobiety, sex, miłość i nawet karny wpadł
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Do końca będę napierdzielał Ja dzisiaj odpadam bo procentuję ze znajomymi
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wasze zdrowie Wkroczyłeś w poważny wiek !oo Lat No czas leci. Sam nie mogę w to uwierzyć
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wasze zdrowie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zobaczymy jak felgi wrzucę. Zawsze można zmienić na stare
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No właśnie dalej klocki palą i olej Gość na forum pokazał mi jak to obejść, trzeba zrobić jakąś płytkę huie muje dzikie węże, ale ja zielony w tym jestem No w dzień wyglądają dobrze, trochę odmłodziło auto A męczyłem się wczoraj z tym, bo wykręcałem je bez ściągania sufitu a to jednak trochę nagimnastykować się trzeba
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dziękuję Marcinku Ale to nie znaczy że nie zapomnę to twoich kodach
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Napisz w temacie o wymianie FISa co i jak, któryś tam emulator ogarnął. ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Napisz w temacie o wymianie FISa co i jak, któryś tam emulator ogarnął. Napisałem ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 14:05 ---------- Kolejny mały mod, zmiana relingów na chromowane Before After
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
vCtv to jest właśnie ten cziter o którym tyle opowiadałem :decayed:
-
Muzyka w naszych autkach
Beauty of Girls Lev Garibyan - Gemini Blue / Gorące Laseczki - YouTube
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Rcon ogarniam ale czy mam do niego dostęp?
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
Koledzy mieliśmy się nie śmiać!
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Chłopie ale z koksem lecisz Pozazdrościć
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No i bardzo dobrze Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony!
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Do namiotu powiadasz?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi :naughty: My na nysie damy w palnik
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Miód cud i orzeszki te koła będą wyglądać
-
Muzyka w naszych autkach
- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Bo gracie znów bez ścian- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak by ktoś grał to bym wbił- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tylko bez płaczu że was karam :decayed:- Muzyka w naszych autkach
- [ALL B5] A4 b5 fourious
Batmobil :polew: - e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)