Treść opublikowana przez fulki
-
twardy pedał hamulca i ciężko wstaje turbo
witam ma problem w passacie b5 fl 2001 4motion silnik 1,9tdi 130 km AVF mam problem z hamulcami pedał po wcisnieciu jest ok ale jak popuszcze i wcisne go ponownie robi sie twardy im więcej wciskam tym twardszy. do tego turbo dosyc puzno wstaje bo około 2200obr wczesniej totalny muł dodam jeszcze że jak go rano odpale jest na biegu jałowym to strasznie kopci na niebiesko a jak jade odrazu to tego nie widac. vaga nie mam. chyba że jest ktos z okolic żywca ,cieszyna to chętnie podjade na zrobienie logów wszystkim z góry dziękuje
-
Kontrolka świec żarowych
witam temat do zamknięcia w lampie na stacji diagnostycznej zołorzyli złą żarówkę i robiła zwarcie dzięki wszystkim za podpowiedzi
-
Kontrolka świec żarowych
witam podczas jazdy zaczeła mi migać kontrolka świec żarowych po chwili gasneła i ponownie zaczeła migac zauważyłem że w tym stopie co jest na szybie tylnej świeci sie jedna dioda przez cały czas bez wciskania pedału chamulca. wie ktos jaki tego powód? miał ktos taki przypadek? nie mam teraz jak waga podpiąc więc pytam was morze ktoś miał podobną sytuacje
-
Ile pali Wam gazu?
na 1,6 13,5 l do zdecydowanie za dużo 9 to ok jec na regulacjie gazu
-
Licznik audi 1.9 TDI
http://a4-klub.pl/showthread.php?136447-B5-ADR-Zmiana-pod%B6wietlania-zegar%F3w-licznika-Audi-1996r-%28co-o-tym-my%B6licie-%29&highlight=kolor+zegar%F3w
-
Wygaśnięty wyświetlacz licznika kilometrów
to jak już go miałes wyjętego to mogłes wymienic żarówke ba napewno sie ona spaliła .tam jest żarówka
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
ale w ahu pompa wody nie jest na rozrządzie i jej nie musi wymieniac
-
[B6 AVB] Przedmuch z korka oleju
to jest normalne każdy silnik tak ma.
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
Oki wielkie dzieki napisze jak sie sprawy potoczyly .
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
głowica pękła między zaworami. mówił że go troche poprzeciągał i zagrzał. ale że powyżej 90 temperatura sie nie podniosłą
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
rzecz sie dzieje w holandi i robili to holendzy w Den Haag
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
Witam mam małe pytanie do specjalistów. kolega ma patrola 2.8td 116km 1991r ostatnio miał go na warsztacie wymieniali mu olej płyny itd mechanicy sie pomylili i zamiast płynu do chłodnicy to wlali płyn do spryskiwaczy. po tygodniu mu poszła uszczelka pod głowicą pojechał na ten warsztat powiedzieli że to z ich winy i że to zrobią na własny koszt . ale po wyjęciu głowicy okazało sie że jest głowica pęknięta i powiedzieli że to nie ich wina i że musi głowice na własny koszt wymienic. mam pytanie do was czy mogła ta głowica pęknąć przez ten płyn?
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
ja też mam ahu ostatnio wymieniałem synchronizator na 5 biegu bo też sie rozleciał ale za niego zapłaciłem 200 zł w aso skrzynie i sprzęgło miałem sachs teraz wymieniłem sprzęgło na valeo 800 zł + synchro 200+ uszczelniacz na wale 170+olej100+ poduszka pod silnik 170 razem 1440 wrażenia bezcenne zrobiłem 5000 km narazie sie trzyma powodzenia i dla ciebie
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
super :> może jeszcze ktos sie wypowie ile jego idzie
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
ja też mam ahu i mam taki sam problem 160 max mam wymienione filtry i nic jak dodam gazu na postoju to widac że przy 3,5 tys obr go cos dławi wolnioej wychodzi na obroty spotkał sie ktos z czyms takim na kompie zero błędów logów niestety nie moge zrobic bo nie mam vaga. dodam jeszcze że jak mu wcisne sprzęgło to dużo szybciej sie zbiera na obroty a po puszczeniu sprzęgła jest bardziej zmulony wolniej wychodzi na obroty i wolniej spada z obrotów. wie ktos może co go boli?
-
[B5 AFB] Czas grzania świec
morze czujnik temperatury ci padł
-
[B5 1Z] Dziwne drżenie i dymienie silnika
sądząc po twoich pytaniach to ty nic nie kupuj tylko oddaj auto do dobrego mechanika
-
[B5 AHU] Zużyte poduszki silnika?
ja mam ahu i mam tak samo chyba ten typ tak ma wątpie żeby to były poduszki bo na wolnych obrotach nie trzęsie kabiną
-
[B5 AHU] Wycięcie kata w 1.9 TDI AHU
ja mam AHU wyjołem kata wybiłem wszystko z niego bez rozcinania zamontowałem i jest git fajnie turbinka smiga i auto odzyzkało wigor żadnych problemów
-
[B5 AJM] Nagły brak porządnego przyspieszenia :(
ja miałem kiedys to samo i okazało sie że jeden kasbelek przy przepływomierzu odleciał sprawdz to
-
[B6 AVF] Długo kręci przy rozruchu
odpalaj auto z włączonymi swiatłami jak będzie dobrze palic to włącznik swiateł do wymiany najlepiej w ase go kupic ten typ tak ma
-
[B6 AWX] "Wyrywanie" silnika
ja stawiam na przegub ten przy kole albo skrzyni
-
[B6 AWX] Kłopot z turbiną
czyli masz turbo do czyszczenia przeładowuje ci i przechodzi w tryb awaryjny po czyszczeniu powinno byc ok
-
[B5 AHU] Dziwny dzwiek podczas odpalania
kolega miał to samo w vw4 pojechał do mechanika i podłączył mu kompa i ustawił dafkowanie przy rozruchu i było wszystko ok koszt 50 zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich;)