Treść opublikowana przez yarek7504
-
[B5 ADP] Tarcze, klocki??
najlepiej ściągnąć koło i wtedy dobrze widać jak grubo zostało materiału ściernego na klocku i stan tarczy wizualny
-
[ALL B6/B7] klimatronik- temp minimalna?
u mnie 16 stopni i póżniej LOW
-
[ALL B7] Wymiana zarnika xenon
da radę tylko trzeba cierpliwości czasem przy montażu żarnika na miejsce ...no chyba że się ma farta i poskłada się od razu
-
[ALL B7] Wymiana zarnika xenon
właśnie właśnie....u mnie mrugało i zmieniłem żarnik z lewej na prawą stronę..i dalej mruga czyli wychodzi że przetwornica chyba [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________odpowiadając na pytanie czy trzeba zderzak demontowac odpowiem że nie trzeba....z prawej strony trzeba zdemontowac osprzęt filtra powietrza a z lewej jest gorzej troche...jak dobrze na forum poszukasz to znajdziesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka...samych dobroci w Nowym Roku
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka.... ..wszystkiego dobrego w Nowym Roku
-
Spoty Katowice i okolice
kadett ? Nie na A Astra :polew: :polew: aston martin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka...wesołego drugiego dnia Świąt....
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka...wesołego drugiego dnia Świąt....
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
pany możemy razem jechać..........- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dajcie znać ..... :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany kto chce jechać ze mną od kato niech dzwoni....numer na PW.....Miszka ma rezerwacje hi hi......- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany....mam 4 miejsca wolne.....mogę dowieżć ....nie obiecuję że odwiozę.... :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki...jutro mam dzień bez picia więc rozumię pijących nie zabieraj go Kędzior to stary żyd i cipi na wachę patrzy kogo by naciągnąć żeby mieć transport za free jak za free....osobówka..........2.50 za kilometr hi hi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki...jutro mam dzień bez picia więc rozumię pijących- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trafisz bez problemu - jedź tam gdzie będą się kierować wszystkie napotkane A4 oki...mam nową mapkę....niech mnie prowadzic o k........- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trafisz bez problemu - jedź tam gdzie będą się kierować wszystkie napotkane A4 oki...mam nową mapkę....niech mnie prowadzic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będziesz leciał przez Kato ? ęwciągam go lewą dziurką od nosa miszka Ty mnie zaprowadzisz a ja Cię powożę oki? :gwizdanie:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
siema...można spytać ile kilosów do tyłu robiłeś rozrząd?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dzięki....ul lipowa :doh1:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba oki...więc jestem jutro ino gdzie te forum Gliwice mniej więcej bo tam jeszcze nie był ja :bicz3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka....można się jeszcze dopisać?- [B6 AVF] Problem z drganiami silnika
siemka...miałem podobny problem z drganiami...pierwszy mechanik twierdził że poduszki pod silnikiem.Wymienił po czym szarpało dalej...wyskoczył błąd na desce. Drugi mechanik stwierdził że druga pompka przycina i stąd te drgania...poczyścił instalację na pompkach, skasował błąd, 100 zł i był spokój na 2 tygodnie..potem padło turbo, silnik był wyciągany, rozbierany i czyszczony ale szarpanie znów powróciło...zatankowałem na innej stacji paliw i jak na razie 1,5 miesiąca spokój.Dodam że dzień przed zatankowaniem innego paliwa znów wyskoczył ten sam błąd na desce.Po zatankowaniu do pełna i ujechaniu ok. 500 m błąd zgasł i nie pojawił się do dzisiaj- [B6 AVF] czerwona kontrolka oleju a niski poziom oleju
te czujniki od poziomu oleju czasem wariują...u mnie np. co kilkadziesiąt kilometrów pokazuje min. stan oleju mimo że jest prawie max. - Spoty Katowice i okolice