Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yarek7504

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yarek7504

  1. najlepiej ściągnąć koło i wtedy dobrze widać jak grubo zostało materiału ściernego na klocku i stan tarczy wizualny
  2. u mnie 16 stopni i póżniej LOW
  3. da radę tylko trzeba cierpliwości czasem przy montażu żarnika na miejsce ...no chyba że się ma farta i poskłada się od razu
  4. właśnie właśnie....u mnie mrugało i zmieniłem żarnik z lewej na prawą stronę..i dalej mruga czyli wychodzi że przetwornica chyba [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________odpowiadając na pytanie czy trzeba zderzak demontowac odpowiem że nie trzeba....z prawej strony trzeba zdemontowac osprzęt filtra powietrza a z lewej jest gorzej troche...jak dobrze na forum poszukasz to znajdziesz :gwizdanie:
  5. Siemka...samych dobroci w Nowym Roku
  6. Siemka.... ..wszystkiego dobrego w Nowym Roku
  7. kadett ? Nie na A Astra :polew: :polew: aston martin
  8. Siemka...wesołego drugiego dnia Świąt....
  9. Siemka...wesołego drugiego dnia Świąt....
  10. pany możemy razem jechać..........
  11. dajcie znać ..... :gwizdanie:
  12. pany kto chce jechać ze mną od kato niech dzwoni....numer na PW.....Miszka ma rezerwacje hi hi......
  13. dobra pany....mam 4 miejsca wolne.....mogę dowieżć ....nie obiecuję że odwiozę.... :gwizdanie:
  14. oki...jutro mam dzień bez picia więc rozumię pijących nie zabieraj go Kędzior to stary żyd i cipi na wachę patrzy kogo by naciągnąć żeby mieć transport za free jak za free....osobówka..........2.50 za kilometr hi hi
  15. oki...jutro mam dzień bez picia więc rozumię pijących
  16. trafisz bez problemu - jedź tam gdzie będą się kierować wszystkie napotkane A4 oki...mam nową mapkę....niech mnie prowadzic o k........
  17. trafisz bez problemu - jedź tam gdzie będą się kierować wszystkie napotkane A4 oki...mam nową mapkę....niech mnie prowadzic
  18. będziesz leciał przez Kato ? ęwciągam go lewą dziurką od nosa miszka Ty mnie zaprowadzisz a ja Cię powożę oki? :gwizdanie:
  19. siema...można spytać ile kilosów do tyłu robiłeś rozrząd?
  20. dobra dzięki....ul lipowa :doh1:
  21. trzeba oki...więc jestem jutro ino gdzie te forum Gliwice mniej więcej bo tam jeszcze nie był ja :bicz3:
  22. siemka....można się jeszcze dopisać?
  23. siemka...miałem podobny problem z drganiami...pierwszy mechanik twierdził że poduszki pod silnikiem.Wymienił po czym szarpało dalej...wyskoczył błąd na desce. Drugi mechanik stwierdził że druga pompka przycina i stąd te drgania...poczyścił instalację na pompkach, skasował błąd, 100 zł i był spokój na 2 tygodnie..potem padło turbo, silnik był wyciągany, rozbierany i czyszczony ale szarpanie znów powróciło...zatankowałem na innej stacji paliw i jak na razie 1,5 miesiąca spokój.Dodam że dzień przed zatankowaniem innego paliwa znów wyskoczył ten sam błąd na desce.Po zatankowaniu do pełna i ujechaniu ok. 500 m błąd zgasł i nie pojawił się do dzisiaj
  24. te czujniki od poziomu oleju czasem wariują...u mnie np. co kilkadziesiąt kilometrów pokazuje min. stan oleju mimo że jest prawie max.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.