Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robo_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Robo_A4

  1. 1500 zł nastawnik + łańcuch, dodatkowo przydałoby się zmienić jeszcze pasek rozrządu, uszczelkę pod pokrywą zaworów + robocizna ... 2500 zł :I
  2. Nie ma alternatywy do oryginału ? Jakiś dobry zamiennik typu Febi, Ruville ?
  3. Witam, Trochę odgrzewam kotleta, ale mam ten sam problem, wymienialiście sam nastawnik czy zrazem z łańcuchem ? pozdrawiam
  4. Witam, Ubezpieczając auto od OC w proama, krzywdzicie podwójnie ewentualnych poszkodowanych z waszej winy! Firma nagminnie nie uznaje części oryginalnych nawet w przypadku napraw w aso, żąda bezpodstawnie historii przeglądów, ważnej gwarancji itd. Ps. Od nowego roku prawdopodobnie zmienią się zasady likwidacji szkód z OC i wtedy mam nadzieje ludzie pójdą po rozum do głowy i pomyślą zanim wykupią ubezpieczenie w proamie !
  5. seryjny BEX nie jedzie raczej dobrze się rozpędza i stawiam że AVJ by odjechał a BEX z seryjnym softem by poległ. ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- cyfry cyframi, ale jak to teraz jedzie naprawdę w porównaniu do serii to jest ogromna różnica jakiego masz boosta od 5000obr/min w górę? Cześć, nie sprawdzałem jeszcze , założę na dniach jakiś czujnik
  6. cyfry cyframi, ale jak to teraz jedzie naprawdę w porównaniu do serii to jest ogromna różnica
  7. można dobierać, oczywiście w zależności od mocy i w podzespołach BRC, tzn reduktor, wtryski pomarańczowe czy żółte ?wielozawór do butlli
  8. tez myślałem ze moment będzie większy ale ogólnie auto ładnie się zbiera z dołu a później jest już tylko lepiej
  9. Witam, Jakie zestawienie instalacji BRC (reduktor wtryski, etc), bo na taka się zdecydowałem, będzie najlepsze do mojego auta ? 1.8T AVJ 195KM po programie
  10. Witam, Wykres po programie u chłopaków z Fabryki-Mocy seria 154KM teraz dopiero jedzie
  11. no to ja będę chyba pierwszy z tego forum spróbuję zaraz po świętach się z nimi umówić
  12. i po sprawie 4 szt. nówki :>
  13. dziwne, 06B 905 115R jest niby do zostawienia a 06B 905115J powinni wymienić na nową !? ja u siebie mam dwie 06B 905 115R , jedną J i jedną L, kupilem na allegro 2 szt z literą H po 40 zł żeby podmienić te z literą R,zobaczymy co z tego wyjdzie
  14. podaj całe nr bo już nie wiem jakie na allegro kupić
  15. jedna kostka, po lewej stronie, wyciągnij lewą lampę i powinieneś mieć dostęp
  16. tutaj lista nr cewek które nie podlegają wymianie: http://www.scribd.com/doc/51072764/28E9
  17. Witam Jaki jest moment dokręcania piasty koła z tyłu ? A4 99 1.8T Q
  18. Witam Jak w temacie, wymieniał ktoś już pompę w tym modelu? całą, wkład, jakie ceny i co wybrać? Bosch 040 nie pasuje, znalazłem zamiennik wkładu takie same wymiary i budowa, jest też i cały z obudową ale niestety jeden i drugi 3 bar-y
  19. a to nie Twoje konto? Jaki koszt z przesyłką? potrzebuje pod Concert II
  20. ten czarny klips to prowizorka, tego nie ma w oryginale
  21. ja się poddałem, jak się rozgrzeje wszystko ok, chyba skorzystam z Twojego patentu z olejem
  22. no to proponuje założyć nowy wątek 1.8T ja jestem chętny, na wiosnę może uzbieramy parę osób
  23. Po wymianie siłownika hydraulicznego przy skrzyni znaczna poprawa i chyba lepiej już nie będzie. Nie przypomnę sobie teraz jak było jak kupowałem samochód ale dalej został taki lekki opór przy włączaniu 2 i 3 [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 19:00_________________________________________________problem powraca zauważyłem dwie zależności kiedy biegi wchodzą lepiej : 1. po rozgrzaniu i przejechaniu paru km. 2. po odpowietrzaniu (przy wymianie dwu-masy i sprzęgła oraz po wymianie siłownika, po obu tych operacjach na chwilę było lepiej) ja się poddaje, jeżdżę aż się coś rozsypie
  24. ...a więc po porannych próbach dalej wszystko ok no może nie wszystko, do ideału to jeszcze brakuje ale biegi nie "haczą", wchodzą z lekkim oporem szczególnie 2 i 3 ale jest o niebo lepiej niż wcześniej. Został jeszcze siłownik przy pedale sprzęgła , to teraz może ktoś inny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.