Treść opublikowana przez shakal
-
Jaki automat do kawy?
Kupię niech żona próbuje jak posmakuje to sobie będzie taką kupować a Tobie dziękuję za zainteresowanie i doradztwo
-
Jaki automat do kawy?
Ja osobiście kawy nie piję w ogóle, ekspres kupuje z myślą o żonie a ona pije max 3 kawy, chyba że ktoś przyjdzie to automatycznie liczba robionych kaw wzrasta Dzięki za poradę, przekażę żonie. A skoro się na tym znasz to może poleciłbyś też jakąś dobra kawę
-
Jaki automat do kawy?
Dzięki z odpowiedź. Wstępnie zdecyduję się chyba na ten Saeco Minuto. Przewidziany budżet to 2000 więc nie będę szalał, to przecież nie dla siebie kupuję a żona tak czy siak będzie zadowolona
-
Jaki automat do kawy?
No widzę, że ta Jura to rzeczywiście lepsza półka, ale jak na razie nie mam na to żeby wyłożyć koło 4000zł na ekspres Powiedz mi z Saeco tak do 2000zł co byś polecił?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Po korekcie świeci się jak psu jajca Ultery wpasowały się idealnie. U mnie leżą już ponad pół roku i czekają na montaż trzeba będzie się zmobilizować i w końcu założyć Nie wiem, ale trochę gryzie się u Ciebie czarna ramka grilla z chromowanymi listwami szyb i relingami. Nie myślałeś o zmianie/pomalowaniu listew i relingów na czarno lub ramki grilla na srebrno?
-
Jaki automat do kawy?
Kapsle odpadają na wstępie bo teraz żona taki posiada i wiem ile kasy idzie na jej kawki A posiada ktoś może sprzęt De'Longhi ??
-
Jaki automat do kawy?
Na necie znalazłem Jura Impressa F50 Classic, jeśli to o ten automat chodzi to za mój max kasy miałbym połowę ekspresu
-
Jaki automat do kawy?
Dzięki kolego za odpowiedź, ale poczekam może ktoś sie jeszcze wypowie w tym wątku Wysłane z iPhone
-
Jaki automat do kawy?
Witam Jest na forum dużo osób i myślę, że większość lubi kawę a z tej większości znajdą się tacy co pomogą mi w wyborze automatu do kawy. Jest tego dużo na rynku, ale ja jako niepijący kawy nigdy sie nie interesowałem takim urządzeniem a że żona od dawna męczy mnie o takie coś to wolałbym zaczerpnąć wiedzy na temat takich własnie automatów. Kasa jaką mógłbym na to przeznaczyć to max. 2000zł chociaż jeśli trafiłby sie dobry w mniejszych pieniądzach to wiadomo że kasa się zawsze przyda na mody w Audi To jak pomoże ktoś??
- B7 Crew
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jeśli środek czarny to pasowała by tu Alcantara do tego Piano
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Recaro mmmm... fajna sprawa Wysłane z iPhone
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Piękny avancik z mega wypasem na start nic tylko życzyć bezawaryjnej eksploatacji bo o mody nie ma sie co martwić z Twojej strony Wysłane z iPhone
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fotki jak i auto miażdżą
-
Tylna wycieraczka avant
Sprawdzić kable miedzy klapą a budą. Na 90% cos sie przetarlo i robi zwarcie jakieś. Wysłane z iPhone
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Miedzy 19.12 a 10.01 tez bym sie pisał na spota Wysłane z iPhone
-
[RS4 B7] by y0p5
Gratulacje furki z rodziny RS Chyba marzenie każdego posiadacza zwykłej wersji Powodzenia w dopieszczaniu i bezawaryjności
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wyglądem Obraz z http://i.imgur.com/6McmgxP.jpg. Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A ja mam porównanie wcześniej szum był większy i to przy mniejszych prędkościach. Wysłane z iPhone
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Moim zdaniem tez ta koerownica jakoś tak słabo wyglada bez multi, ale przecież zawsze można zmienić Wysłane z iPhone
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian, zawsze mówiłem ze srebrne B7 wyglada kozacko Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wysłane z iPhone
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Ja miałem w poprzedniej 80% folie i działało bez zarzutu Wysłane z iPhone
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Dlaczego nie? Fajna sprawa, dołożyć do tego boczne w fotochromie i w nocy nikt Ci po lustrach nie świeci