Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Kolego spróbuj znaleźć na allegro sprzedawcę z Twojej okolicy, zadzwoń i zapytaj czy jest możliwość odebrania towaru w dniu dzisiejszym. I na Twoim miejscu wymieniłbym oba żarniki bo za chwilę będziesz miał dyskotekę w lewej lampie
  2. Moja w środku wyglądała identycznie jak Twoja teraz do Ciebie trochę mi brakuje, ale powoli małymi kroczkami...
  3. Ile Ty to auto jeszcze będziesz mył? Tutaj ludzie czekają
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Myślę, że gorsze nie są i montować je tylko po to że ładnie wyglądają nie było by sensu
  6. Na te 19 będziesz zakładał, czy to 18 ?
  7. A Recaro leżą zakurzone już Oddał byś potrzebującym Co to za oponka? Dębica?
  8. Też dla mnie to jakieś dziwne, że bez błędu. Może coś wbudowane maja w sobie?
  9. W sumie nie jest to głupi pomysł, wszystko będzie dopracowane profi
  10. No niestety, uroki B7 ;p
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wejdź do "garażu" któregoś z forumowiczów np. siemian, H4mm3R, akjam i zobacz na pierwszą stronę
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest tylko chyba sztywniejsze, jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
  13. Właśnie kurde jeszcze nie ma, bo nie wiem dokładnie jaki dokładnie kupić i gdzie go umieścić żeby czegoś nie spalić ;p
  14. No i termostat wymieniony teraz 90C i ani drgnie . W piątek nabyłem też takie coś: + do tego dwie śrubki na torx Montaż może jeszcze w tym roku
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A mi moje 115KM nie wystarcza i pasuje coś z tym zrobić
  16. Panowie podpowie ktoś jaki numer ma czujnik temperatury silnika ?? Kurde dzisiaj zauważyłem że to może nie być termostat, ponieważ silnik jakby lepiej dogrzewał przy większych prędkościach a jak wolniej jechałem to słabiej dogrzany był. Może to być Czujnik ?
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam na zimę 16" i nie narzekam
  18. Ja nie wiem. Najlepiej zapytać samego siemiana
  19. Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox: To siemian go chce sprzedac? Za 2K? Już sprzedał, przynajmniej tak pisze
  20. Nie jest ze mnie jakiś szpec w tych rzeczach, brak też kanału i w serwisie powiedzieli, że najwięcej roboty przy tym silniku podobno jest z wymianą termostatu. A i pomóc nie ma kto za bardzo :/ chyba że jakiś klubowicz ma chwile czasu co zna się co nie co na tych rzeczach i mógłby doradzić co i jak W serwisie chciałem wymienić, ale terminy mają dopiero wolne na następny tydzień. Za wymianę powiedzieli 230zł + termostat.
  21. Wiem, że uzależnia, ale niedługo wymiana rozrządu i kasa pójdzie na to. Teraz w długi weekend muszę wymienić jeszcze termostat niby koszt nie duży ale zawsze coś. PS. nie wie ktoś o dobrym mechaniku (Kraków/Tarnów/Brzesko), który w piątek lub sobotę wymieniłby mi termostat ??
  22. Jest, jest bo golas aż wstyd. A i teraz silnik też bym wybrał inny niż 1.9
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A mój Teraz zauważyłem, że MAT1000 już podpowiedział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.