Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
GRazny tylko to $ potrzeba zanim ja uzbieram to minie rok jak nie lepiej... u mnie najpierw będzie stylistyka.. później dopiero chip
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ford Transit of Nurburgring
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeansy męskie, różne modele, rozmiary od W31 L30 do W44 L(?), cena wydaje mi się atrakcyjna... jakby ktoś był zainteresowany to kontakt PW albo gg 8649038
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z żadnej wyjebki z Niemiec
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zanim ja uzbieram ten 1,1 k to minie z rok albo i dłużej Panowie, może jesteście zainteresowani jeansami? mam na sprzedaż Wranglery (100 zł) i Levi's'y (120 zł) - różne rozmiary, a towar w 100% prawdziwy
-
[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN
od razu lepiej
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
faktycznie to keżor wstawił myślałem, że to Ty i nowy mod... ups
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak pokaż fotkę z tyłu auta jak wygląda ten wydech od dołu wygląda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur ja jak będę robił program to w Super Chipie u Waldka na Sowiej.. mojego ojca wspólnik robił sobie tak program do A6 2.0 tdi i jest bardzo zadowolony
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ładnie wyglądają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale tu cisza... :bicz3:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ja tak miałem od razu, w mieście też pokazuje kolejne kroki gdzie skręcić i za ile EOT
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Piero powinieneś mieć, bo ja w A3 też to mam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem za a czy tesco czy łuczniczka to mi to lotto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myłem w środę samochód... :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
potwierdzam, u mnie na osiedlu też śniegu brak a samochód przez wczorajszą wyprawę do miasta cały uje*any :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kacyk?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierowniku nawet trafiłeś z kolorem z tym Sportbackiem to jak robimy coś w niedzielę? btw. widziałem dziś czarnego lub granatowego sedana (jechałem i ciężko mi było odróżnić kolor) z ramkami klubowymi rej. CB ****L, a nigdy na spocie nie widziałem... samochód stał zaparkowany koło SP 65 w Fordonie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oby nie wracała bo znowu będę miał problem z wyjazdem z garażu... :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wystarczą mi 18", ale wzór piękny prawda?
-
[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI
bardzo fajne auto
-
xxx
bardzo ładnie się prezentuje jaka felga na lato?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja dziś umyłem w końcu samochód
-
Galeria członków A4-Klub.pl Kujawsko-pomorskie
jedrekx Audi A3 Sportback 2.0TDI S-line no i ja:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie obiłem nikogo niestety zwiali skurw*syny, ale przynajmniej mam spokój teraz [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________dobra a teraz wróćmy do właściwego tematu w niedzielę spocik?