Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. GRazny tylko to $ potrzeba zanim ja uzbieram to minie rok jak nie lepiej... u mnie najpierw będzie stylistyka.. później dopiero chip
  2. Ford Transit of Nurburgring
  3. jeansy męskie, różne modele, rozmiary od W31 L30 do W44 L(?), cena wydaje mi się atrakcyjna... jakby ktoś był zainteresowany to kontakt PW albo gg 8649038
  4. z żadnej wyjebki z Niemiec
  5. zanim ja uzbieram ten 1,1 k to minie z rok albo i dłużej Panowie, może jesteście zainteresowani jeansami? mam na sprzedaż Wranglery (100 zł) i Levi's'y (120 zł) - różne rozmiary, a towar w 100% prawdziwy
  6. faktycznie to keżor wstawił myślałem, że to Ty i nowy mod... ups
  7. Nowak pokaż fotkę z tyłu auta jak wygląda ten wydech od dołu wygląda
  8. Artur ja jak będę robił program to w Super Chipie u Waldka na Sowiej.. mojego ojca wspólnik robił sobie tak program do A6 2.0 tdi i jest bardzo zadowolony
  9. ładnie wyglądają
  10. ale tu cisza... :bicz3:
  11. ja tak miałem od razu, w mieście też pokazuje kolejne kroki gdzie skręcić i za ile EOT
  12. Piero powinieneś mieć, bo ja w A3 też to mam
  13. jestem za a czy tesco czy łuczniczka to mi to lotto
  14. myłem w środę samochód... :/
  15. potwierdzam, u mnie na osiedlu też śniegu brak a samochód przez wczorajszą wyprawę do miasta cały uje*any :/
  16. kacyk?
  17. Kierowniku nawet trafiłeś z kolorem z tym Sportbackiem to jak robimy coś w niedzielę? btw. widziałem dziś czarnego lub granatowego sedana (jechałem i ciężko mi było odróżnić kolor) z ramkami klubowymi rej. CB ****L, a nigdy na spocie nie widziałem... samochód stał zaparkowany koło SP 65 w Fordonie
  18. oby nie wracała bo znowu będę miał problem z wyjazdem z garażu... :/
  19. wystarczą mi 18", ale wzór piękny prawda?
  20. xxx

    jedrekx odpowiedział(a) na adamo076 temat w Audi A4/S4 B6
    bardzo ładnie się prezentuje jaka felga na lato?
  21. a ja dziś umyłem w końcu samochód
  22. jedrekx Audi A3 Sportback 2.0TDI S-line no i ja:
  23. nie obiłem nikogo niestety zwiali skurw*syny, ale przynajmniej mam spokój teraz [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________dobra a teraz wróćmy do właściwego tematu w niedzielę spocik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.